Od koho máte žehlící prkno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veruuuuu
Stálice 66 příspěvků 19.10.18 08:04
od koho máte žehlící prkno

Holky jaké máte žehlící prkno??? Od jaké značky a na kolik Vás vyšlo? a jste spokojený? Já si právě vybírám a nějak nevim jaké…hlavně aby bylo stabilní a kdyby mělo minimální šířku 38 cm…

Reakce:

Uživatel je onlineElzaaa
Povídálka 15 příspěvků 19.10.18 08:10

Taky vybiram a nemuzu se rozhodnout, kdyz uz mam vybrano prectu si recenze a zase me to odradi :roll: a davat 5 tisic za prkno to se mi fakt nechce :nevim:

ElucaK
Kecalka 221 příspěvků 19.10.18 08:12

Ja mam Brabantia Dunes a jine uz nechci, je velike a krasne stabilni :palec: jen ta cena je vysoka, pres 2000 Kc, ale jsem spokojena..

veruuuuu
Stálice 66 příspěvků 19.10.18 08:14

@Elzaaa právě… :think:

dobromyslin
Povídálka 29 příspěvků 19.10.18 08:27

Mám z lidlu a v pohodě.

lea79
Ukecaná baba ;) 2187 příspěvků 19.10.18 08:33

Měla jsem Leifheit AirBoard XL a teď ho budu pořizovat znovu. Původní nepřežilo synovu snahu si z ně uďelat trampolínu. Měla jsem ho 10 let a nebyl žádný problém, cena kolem 1500.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10483 příspěvků 19.10.18 08:44

Mam viledu asi za 1700 a úplně v pohodě. Široké i stabilní je

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 19.10.18 09:04
@veruuuuu píše:
Holky jaké máte žehlící prkno??? Od jaké značky a na kolik Vás vyšlo? a jste spokojený? Já si právě vybírám a nějak nevim jaké…hlavně aby bylo stabilní a kdyby mělo minimální šířku 38 cm…

ja ti nevim drahousku, my ho dostali od babicky. Ale prkno jew velky a dlouhy pres metr, neni tvrdy ale takovy dirkovany plechovy potazeny necim co pripomina alobal.

Krajtez
Stálice 66 příspěvků 19.10.18 09:27

Mám od Tesca a stálo kolem 700,– přesně už si nepamatuji a v pohodě, bohatě stačí. Za žehlící prkno přes litr opravdu nehodlám dát, nepotřebuju aby v sobě mělo zabudovaný kabel, protože mám prkno rovnou u zástrčky.

mroe
Extra třída :D 14474 příspěvků 19.10.18 09:36
@dobromyslin píše:
Mám z lidlu a v pohodě.

Taky, uz asi 12 let. Jen potah uz mam nekolikaty - z Tchiba, ten vetší, tak mam asi vetsi a sirsi prkno.
Zasuvku mam v prkne, stalo asi 700, myslim. Vypada jinak porad stejne.

small.happy.wife
Kecalka 487 příspěvků 19.10.18 17:35

Ahoj, já mám velké z Leifheitu, myslím taky to AirBoard XL, jak tu bylo zmíněno, je lehké. Stálo asi 1500 a jsem s ním fakt spokojená.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >