Od koho máte žehlící prkno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veruuuuu
Stálice 66 příspěvků 19.10.18 08:04
od koho máte žehlící prkno

Holky jaké máte žehlící prkno??? Od jaké značky a na kolik Vás vyšlo? a jste spokojený? Já si právě vybírám a nějak nevim jaké…hlavně aby bylo stabilní a kdyby mělo minimální šířku 38 cm…

Reakce:
Elzaaa
Stálice 85 příspěvků 19.10.18 08:10

Taky vybiram a nemuzu se rozhodnout, kdyz uz mam vybrano prectu si recenze a zase me to odradi :roll: a davat 5 tisic za prkno to se mi fakt nechce :nevim:

ElucaK
Kecalka 249 příspěvků 19.10.18 08:12

Ja mam Brabantia Dunes a jine uz nechci, je velike a krasne stabilni :palec: jen ta cena je vysoka, pres 2000 Kc, ale jsem spokojena..

veruuuuu
Stálice 66 příspěvků 19.10.18 08:14

@Elzaaa právě… :think:

dobromyslin
Povídálka 29 příspěvků 19.10.18 08:27

Mám z lidlu a v pohodě.

lea79
Ukecaná baba ;) 2271 příspěvků 19.10.18 08:33

Měla jsem Leifheit AirBoard XL a teď ho budu pořizovat znovu. Původní nepřežilo synovu snahu si z ně uďelat trampolínu. Měla jsem ho 10 let a nebyl žádný problém, cena kolem 1500.

Tichošlápek
Extra třída :D 11603 příspěvků 19.10.18 08:44

Mam viledu asi za 1700 a úplně v pohodě. Široké i stabilní je

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 19.10.18 09:04
@veruuuuu píše:
Holky jaké máte žehlící prkno??? Od jaké značky a na kolik Vás vyšlo? a jste spokojený? Já si právě vybírám a nějak nevim jaké…hlavně aby bylo stabilní a kdyby mělo minimální šířku 38 cm…

ja ti nevim drahousku, my ho dostali od babicky. Ale prkno jew velky a dlouhy pres metr, neni tvrdy ale takovy dirkovany plechovy potazeny necim co pripomina alobal.

Krajtez
Stálice 66 příspěvků 19.10.18 09:27

Mám od Tesca a stálo kolem 700,– přesně už si nepamatuji a v pohodě, bohatě stačí. Za žehlící prkno přes litr opravdu nehodlám dát, nepotřebuju aby v sobě mělo zabudovaný kabel, protože mám prkno rovnou u zástrčky.

mroe
Extra třída :D 14879 příspěvků 19.10.18 09:36
@dobromyslin píše:
Mám z lidlu a v pohodě.

Taky, uz asi 12 let. Jen potah uz mam nekolikaty - z Tchiba, ten vetší, tak mam asi vetsi a sirsi prkno.
Zasuvku mam v prkne, stalo asi 700, myslim. Vypada jinak porad stejne.

small.happy.wife
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 19.10.18 17:35

Ahoj, já mám velké z Leifheitu, myslím taky to AirBoard XL, jak tu bylo zmíněno, je lehké. Stálo asi 1500 a jsem s ním fakt spokojená.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >