České středohoří výlety

286
4.6.15 20:52

Česke středohoří

Hezky večer,
Dostali jsme poukaz na ubytovani v Českém středohoří ve Svincicich. Proto bych rada nějaké tipy kam na výlet, do přírody s kocarkem, vyžití pro decka (2roky).
Díky za inspiraci :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

525
4.6.15 21:44

Libochovice-zámek a Hazimburk

Ahoj, doporučuju navštívit zámek v Libochovicích a zříceninu Hazimburk - je to blízko. V Libochovicích byla taky super zámecká restaurace, snad tam pořád dobře vaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
525
4.6.15 21:47

je to dál, než jsem myslela

Ahoj, promiň, Svinčice jsou spíše u Mostu, tak bych asi navštívila Mostecký Aquadrom - koupaliště, jinak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.15 21:53
@Keltka píše:
Ahoj, promiň, Svinčice jsou spíše u Mostu, tak bych asi navštívila Mostecký Aquadrom - koupaliště, jinak nevím.

Jako tip na výlet do přírody s kočárkem zajímavé :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4254
4.6.15 22:32

Na Bořni je to pěkný, budete to mít kousek, ale to s kočárem nedáte… obecně moc kopců v Č. středohoří není na kočárek…
Ten Hazmburk by šel…
Ještě mě napadly Hradišťany, mám to tam ráda, lidi tam nechodí, kočárem byste asi dojeli, ale tam nic moc není, krom louky, vyžití pro děcka veškeré žádné :)
Pak asi dojet do Ústí - ZOO, lanovka na Větruši, tam bludiště, zrcadlový labyrint…
V Děčíně je hezká, malá ZOO… do Chomutova do zooparku, tam to máme rádi, je to celkem rozlehlý, malý děti můžou jezdit na odrážedle (jinak se tam na kole nesmí), je tam pěkný lanový centrum pro děti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
286
4.6.15 23:32

Děkuji za tipy vsem :kytka: rada uvitam i další napady :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
286
4.6.15 23:34

@Keltka děkuji. Je zámeka a zřícenina přístupná s kočárkem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
286
4.6.15 23:37

@Oskárek super, díky. Zoo máme určo v plánu a mrknu i na ten zoo park :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
5.6.15 00:01

Pár nápadů, pokud se vám bude chtí cestovat cca30-40 min autem: určitě výše zmíněné Libochovice - zámek, park; Opárenské údolí (směr Lovosice, Velemín) - autem se dá zajet k Černodolskému mlýnu, zde je restaurace, penzion, hřiště pro děti a ohrada s ovcemi a kozami, podél potoka vede cyklostezka - krásná nenáročná procházka, pro kočárek bez problémů, v blízkosti také zřícenina opárenského hradu, ale tam kočárek nedostanete. Hezký pobyt!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
286
5.6.15 08:38

@pekaci skvěle děkuji moc :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4254
5.6.15 10:09

@kikibibi já myslím, že pokud to bude kočár do terénu tak se dostanete i nahoru na zříceninu… neuvědomuju si, že by to tam nemělo být sjízdný, ale už jsem tam dlouho nebyla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama