Český ráj - penzion s polopenzí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzz
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 25.01.17 19:18
Český ráj - penzion s polopenzí

Ahoj, prosím o aktuální tip na ubytování v penzionu s polopenzí v Českém ráji. Všechny diskuze a všemožné odkazy jsem prošla, ale nic moc mě nezaujalo nebo to je bez polopenze…Jedeme s dětmi, tak by byla fajn trampolína nebo nějaké vyžití pro předškolní děti. Díky za rady.

Reakce:

kettkav
Kecalka 140 příspěvků 25.01.17 19:21

@Zuzz Už jsem byla dvakrát tady a super: http://www.hanauer.cz/…frameset.htm

MickyG
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 25.01.17 19:28

My jsme byli v Semilech (spíš za Semilama) v rodinném penzionu Lydie tuším a byly jsme moc spokojení :palec:.Pro děti tam asi nějaký vyžití nebylo, ale my jsem pořád chodili po výletech.

renap
Ukecaná baba ;) 2010 příspěvků 25.01.17 21:53

Byli jsme tady a moc se nám tam líbilo.
http://www.hoteltrosky.cz/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Kanadský život Lucie Vondráčkové: Na čím klíně zpěvačka sedí?

„Jsem kanadská matka,“ těmito slovy se Lucie Vondráčková na konci srpna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Mlčení, tlak, výčitky. Manipulace je plevel komunikace, říká psycholožka

Ženy a muži komunikují jinak. Zatímco dvě ženy si v postěžování na cokoli... číst dále >