Cesta do Řecka

Anonymní
7.9.21 18:40

Cesta do Řecka

Ahoj, prosím o radu…máme jet na dovču, celá rodina. Jenže já s dětma teď marodime, kašel atd. Klasická viroza. Jenže odlet je v sobotu ráno, tak nevím, zda to risknout, s tím, že do té doby budeme ok a moře pomůže nebo to nechat na příští týden, kdy náhradní termin je středa. Když by v sobotu, je to na 11 dní, pak už můžeme bohužel jen na 8. Dětská doktorka je pro letět teď, s tím, že kontrolu máme ve čtvrtek ráno, ale ta věří, že budeme fit. Zatím nám ale líp tedy není. Jo a covid nemáme :)). Vyřešit se to musí nejpozději zítra. Díky za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1746
7.9.21 18:48

Já bych intenzivně marodila a nechala si sobotní odlet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3463
7.9.21 19:28

Cesta bude třeba náročnější, když se necítíte dobře, ale jsem také pro letět v sobotu… Moře a ten vzdoušek určitě pomůže, je škoda se o to ochudit. V sobotu tak jako tak už vám bude líp než teď :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.21 22:41

Záleží jak jsou staré děti a jak dlouho už marodíte.
Asi víš, jak dlouho vám běžná viróza trvá. Jestli doktorka udělala i nějaké odběry a nemůže z toho být zánět průdušek a antibiotika.
Zvládla bys jít na pohotovost pro antibiotika i v Řecku?

Věřím, že testy na covid máte v pořádku a před cestou je budete mít také, jenže si nedovedu představit jak se na vás budou ostatní turisté tvářit - kašlající rodina v letadle, v hotelu, v restauraci…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat