Čestné prohlášení covid

15.3.21 08:53

Čestné prohlášení covid

Ahojky holky chtěla jsem se zeptat jestli neumíte poradit co napsat do čestného prohlášení covid, když si kupujeme štěňátko ale musíme pro něj jet dnes do jiných okresů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3573
15.3.21 08:56

Musíme :think:??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27700
15.3.21 08:59
@JOHNDENVER píše:
Musíme :think:??

Už tu ta diskuse byla, ta štěňata se odebírají v určitém termínu, to majitelé čekají, že si ho vyzvednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27700
15.3.21 09:00

Tam je to nějak formulované, jako starost o zvířata, našla bych si tu formulaci a k tomu dopsala odběr štěněte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.3.21 09:01

@JOHNDENVER paní má hodně zájemců takže nemůže čekat až tato situace skončí. A taky už je termín k odebrání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.3.21 09:03

@vokishka děkuji, formulář mám doma jen jsem nevěděla jestli stačí když napíšu odběr štěněte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27700
15.3.21 09:04
@lenicka123456 píše:
@vokishka děkuji, formulář mám doma jen jsem nevěděla jestli stačí když napíšu odběr štěněte.

nikdo neví, co stačí. Vyjmenované to není. Vždycky záleží na tom policajtovi. Ale tohle je pochopitelná věc, prostě majítelé mají štěňata, která se odebírají v určitém věku a ten teď nastal. Možná vás ani nikdo nezastaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.3.21 09:07

@vokishka máte pravdu já to tak zkusím a doufám že to dobře dopadne :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5008
15.3.21 09:15
@lenicka123456 píše:
Ahojky holky chtěla jsem se zeptat jestli neumíte poradit co napsat do čestného prohlášení covid, když si kupujeme štěňátko ale musíme pro něj jet dnes do jiných okresů?

Já „musím“ na ryby přes tři okresy, pak „musím“ na běžky a večer „musím“ na tenis do haly také do jiného okresu. Dokud budeme pořád „muset“, tak tu budou chcípat lidi, zdravotníci budou padat na držku, lidé budou přicházet o práci atd. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30205
15.3.21 09:19
@Zumpa píše:
Já „musím“ na ryby přes tři okresy, pak „musím“ na běžky a večer „musím“ na tenis do haly také do jiného okresu. Dokud budeme pořád „muset“, tak tu budou chcípat lidi, zdravotníci budou padat na držku, lidé budou přicházet o práci atd. :zed:

A pak většina těch covidových štěňat skončí v útulku. Jak po Vánocích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1306
15.3.21 09:34

@Zumpa Ale tohle je povinnost. Kdyby jste si objednal třeba dvě kila sýra a z obchodu by vám zavolali, že bude v odběru ten a ten den, tak si pro něj buď přijedete a budete ho mít a nebo o něj přijdete spolu se zálohou a na další můžete čekat bůhví jak dlouho. Takže ano, musíte. Obzvlášť, když ta záloha může být několik tisíc.
Paní se nehodlá camcat na výletech a potkávat 120 lidí. Přijede si pro štěně, nasadí respirátor, dá desinfekci na ruce a dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5008
15.3.21 09:37
@LilyJane píše:
@Zumpa Ale tohle je povinnost. Kdyby jste si objednal třeba dvě kila sýra a z obchodu by vám zavolali, že bude v odběru ten a ten den, tak si pro něj buď přijedete a budete ho mít a nebo o něj přijdete spolu se zálohou a na další můžete čekat bůhví jak dlouho. Takže ano, musíte. Obzvlášť, když ta záloha může být několik tisíc.
Paní se nehodlá camcat na výletech a potkávat 120 lidí. Přijede si pro štěně, nasadí respirátor, dá desinfekci na ruce a dobrý.

Díky za tip, jdu si objednat jogurty a maso z farmy v sousedním okrese :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30205
15.3.21 09:39
@LilyJane píše:
Paní se nehodlá camcat na výletech a potkávat 120 lidí. Přijede si pro štěně, nasadí respirátor, dá desinfekci na ruce a dobrý.

A ono je nutné jet pro sejr do jiného okresu?! 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30205
15.3.21 09:40
@Zumpa píše:
Díky za tip, jdu si objednat jogurty a maso z farmy v sousedním okrese :)

Já si objednám ze Sokolova. A nechám se natočit, až mě zastaví fízl a na just si nevezmu roušku. Neboť je to nezdravé :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30205
15.3.21 09:42

@LilyJane
A pro štěně se člověk nestavuje „mezi dveřmi“ jako pro kafe to go. Většinou potřebuješ víc věcí probrat. Takže kontakt není 3 vteřiny :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat