Cítíte se také beznadějně?

14.3.21 16:30

Cítíte se také beznadějně?

Holky, hlavně jsem se přišla k vám vypsat…
Situace kolem opatření je značně neúnosná, vidíte některá z vás nějaké východisko? Popřípadě jste schopné tu naší trapnou „šaskarnu“, prosím nenazyvat ani komedií objektivně porovnat s jinými zeměmi, ze západu, z východu, prostě odkudkoliv.
Děkuji za případná slova podpory, už to vážně nedávám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
95
14.3.21 16:43

Já se kvůli toho nemůžu vídat ani se svým přítelem, protože je z jiného kraje :( Cítím se hodně špatně v poslední době, připadám si že mi nec nejde, škola, práce ani sportování a koníčky. Potřebuju se něčím rozptýlit, protože jinak se z toho za chvilku sesypu. Zoufale projíždím internet a koukám, co by mi pomohlo. Jarní detox? Očista domu? Achjo fakt nevím už pomalu, co dělat se svým životem :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
432
14.3.21 16:44

Sice neporadím, ale jestli ti to pomůže, cítím se stejně beznadějně jako ty. Nezbývá nám nic jiného než si navzájem držet palce aby bylo brzy líp :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3619
14.3.21 16:51
@Anonymní píše:
Situace kolem opatření je značně neúnosná, vidíte některá z vás nějaké východisko? Popřípadě jste schopné tu naší trapnou „šaskarnu“, prosím nenazyvat ani komedií objektivně porovnat s jinými zeměmi, ze západu, z východu, prostě odkudkoliv.

Snažím se žít normálně a využívat výjimky k cestování. Nesouhlasím ani s opatřeními, ani zákazy, natož s tím hnusem na pusu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3619
14.3.21 16:54
@Zita.Masik píše:
Já se kvůli toho nemůžu vídat ani se svým přítelem, protože je z jiného kraje :( Cítím se hodně špatně v poslední době, připadám si že mi nec nejde, škola, práce ani sportování a koníčky. Potřebuju se něčím rozptýlit, protože jinak se z toho za chvilku sesypu. Zoufale projíždím internet a koukám, co by mi pomohlo. Jarní detox? Očista domu? Achjo fakt nevím už pomalu, co dělat se svým životem :/

Detox formou zdravějšího stravování, online cvičení, online studium jazyků. Je toho spousta, co se dá nově dělat. Proč nesportuješ? Běhat nebo jezdit na kole snad můžeš, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3567
14.3.21 16:55
@Anonymní píše:

Co konkrétně je podle tebe šaškárna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21659
14.3.21 16:56
@Anonymní píše:

Jsme v tom všichni na jedné lodi. Je to hrůza. Upínám se na to, co bude po Velikonocích, doufám, že se začne vše postupně vracet do normálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.3.21 16:57
@Kockazvysocan píše:
Detox formou zdravějšího stravování, online cvičení, online studium jazyků. Je toho spousta, co se dá nově dělat. Proč nesportuješ? Běhat nebo jezdit na kole snad můžeš, ne?

Jezdit na kole ve dvou stupnich pouze po sve obci, to je fakt zabava..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3619
14.3.21 16:58
@Maminanamatersky píše:

Ale dá se a mnoho lidí jezdí. Já tedy ne, ale vycházím z toho, co vidím venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6638
14.3.21 16:59
@Maminanamatersky píše:

tak můžeš zkusit skákat po jedné noze od cedule k ceduli, stále je spousta možností, co můžeš dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21659
14.3.21 16:59
@Anonymní píše:
trapnou šaškárnu po celém světě myslíš? U nás máme zatím prd lock down. Dokonce i v tom opěvovaném Izraeli měli daleko horší lock down, nemohli vycházet vůbec z domu, max na 500m, to co máme my je proti tomu pohádka. A stále se najdou tací, kteří to jen obcházejí. Najdi si nějaké koníčky, něco co dělat můžeš, stále je toho hodně.

Proč se schováváš za anonym?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6638
14.3.21 17:00
@Klopotkova píše:
Proč se schováváš za anonym?

proč se za něj schovává zakladatelka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21659
@Anonymní píše:
tak můžeš zkusit skákat po jedné noze od cedule k ceduli, stále je spousta možností, co můžeš dělat.

@admin je tady prosím důvod k anonymitě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6638
@Klopotkova píše:
@admin je tady prosím důvod k anonymitě?

@admin je důvod k anonymitě u zakladatelky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5172
14.3.21 17:01

Ne, beznadějně jsem se cítila loni v březnu a pak letos v létě, když jsem snad jako jediná viděla, kam naše nezodpovědné chování směřuje.

Teď se cítím úplně normálně, už jsem si tím prošla. A naučila jsem se v tom žít. A hlavně si myslím, že je to ještě tak na 2 měsíce a pak bude relativní klid (promoření, očkování, léto, testy ve firmách). Aspoň nějakou dobu a možná už napořád.

Proč se cítíš beznadějně? Vždyť toho je možné pořád ještě dělat docela dost. Já sama se třeba omezují dost nad rámec vládních opatření (třeba s dětmi nechodím na naše pražská přeplněná hřiště a když, tak jen přes poledne, kdy je míň lidí). To už opruz je. Ale je to jen dočasné, tak hlavu vzhůru.

Já už tak chci očkování. Ale nejsme od toho už daleko.

Příspěvek upraven 14.03.21 v 17:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat