Famosan covid - prosím lékaře

Anonymní
13.3.21 22:28

Famosan covid-prosím lékaře

Dobrý večer, prosím máte zkušenosti s lékem famosan při léčbě covidu? Četla jsem, že je o tom nějaká studie, nicméně již někteří doktoři ho doporučují. Můj otec 67 let má těžký průběh, zatím je naštěstí doma, ale už týden celý den horečky 38-39st. Užívá acylpirin a antibiotika amoksiklav 3× denně, přestal jíst. Zdravotní stav samozřejmě budeme řešit v pondělí s obvodním lékařem, ale i tak potřebujeme nějakou radu, zhubl už 5 kilo, (jinak léčí se s vysokým tlakem a léky na dnu) děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10658
13.3.21 23:01
@Anonymní píše:
Dobrý večer, prosím máte zkušenosti s lékem famosan při léčbě covidu? Četla jsem, že je o tom nějaká studie, nicméně již někteří doktoři ho doporučují. Můj otec 67 let má těžký průběh, zatím je naštěstí doma, ale už týden celý den horečky 38-39st. Užívá acylpirin a antibiotika amoksiklav 3× denně, přestal jíst. Zdravotní stav samozřejmě budeme řešit v pondělí s obvodním lékařem, ale i tak potřebujeme nějakou radu, zhubl už 5 kilo, (jinak léčí se s vysokým tlakem a léky na dnu) děkuji

Někde jsem četla vyjádření lékaře, v jakých stadiích covid postupuje a co je potřeba v tu dobu brát.
Byl tam Dexometason.
Nebo googli Košický protokol, Math+ FLCC.
Týden horečky jsou spíš na nemocnici, ale tam člověk nechce pokud fakt nemusí, je to na houby celý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat