Covid testy - kdy je brzy?

Anonymní
14.3.21 13:15

Covid testy - je brzy?

Covid po stopadesate, omlouvám se!

Ahoj. Setkal jste se někdo s případem, že by se souběžně s Covidem vyskytla doma viroza?

Manžel v pondeli Covid+, nejmladší syn Covid+ ve čtvrtek (potvrzena britská mutace).
Jelikož je syn plicne rizikový, poslala nás dr do nemocnice, at ho prohlídnout, tam jsme jeli v pátek a bylo mi doporučeno nechat si udělat test, kdyby byla nutná hospitalizace. V patek rano jsem na PCR vyšla negativni.
Mam příznaky, kasel, horecka/teplota a únava od zmiňovaného pátku.
Dnes mi v nemocnici delali antigen (odjíždíme se synem ambulantně každý den na inhalace) a i tam jsem vyšla negativni.

Od úterý jsme doma, v pondělí jsem sice prochladla na procházce, ale zdá se mi to jako divna shoda náhod.

Nebo může být ještě brzy?

Prosim anonym, kvuli zdravotnímu stavu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3321
14.3.21 13:23

Může být ještě brzo, měla bys jít na PCR 5-7 den od pozitivního testu manžela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
14.3.21 13:26

Těžko říct jak je to ve tvém případě. Asi bych si třeba v úterý na jeden PCR test raději došla. Naše Dr říkala, že někomu se nákaza projeví třeba i 10 nebo 11 den po kontaktu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 13:27

@Katuskka na ten PCR jsem šla právě kvůli té nemocnici, chtěli ho po mě před příjezdem, aby to bylo v procesu, jinak jsme byli objednání na dnešek.
Spis mi přijde divné, kdyz mám příznaky, že by to v testu nevyšlo?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 13:29

V tom dnešním antigenu tedy myslim, ze by to nevyšlo.

• Citovat
  • Nahlásit
729
14.3.21 13:32
@Anonymní píše:
Covid po stopadesate, omlouvám se!

Ahoj. Setkal jste se někdo s případem, že by se souběžně s Covidem vyskytla doma viroza?

Manžel v pondeli Covid+, nejmladší syn Covid+ ve čtvrtek (potvrzena britská mutace).
Jelikož je syn plicne rizikový, poslala nás dr do nemocnice, at ho prohlídnout, tam jsme jeli v pátek a bylo mi doporučeno nechat si udělat test, kdyby byla nutná hospitalizace. V patek rano jsem na PCR vyšla negativni.
Mam příznaky, kasel, horecka/teplota a únava od zmiňovaného pátku.
Dnes mi v nemocnici delali antigen (odjíždíme se synem ambulantně každý den na inhalace) a i tam jsem vyšla negativni.

Od úterý jsme doma, v pondělí jsem sice prochladla na procházce, ale zdá se mi to jako divna shoda náhod.

Nebo může být ještě brzy?

Prosim anonym, kvuli zdravotnímu stavu.

Klidně může vyjít falešně negativní, dcera byla pozitivní šla na test týden od kontaktu, byla pozitivní, já šla ten samý den a já negativní. Přitom příznaky mám. Hygiena mě poslala znovu na test, jdu zítra.
Přítel šel v pátek, negativní. Nemá žádné příznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 13:40

@Kirstenn aha, díky za zkušenost.
Ja si právě říkám, že je to divný. Manžela jsme odlifrovali na samotku, ale syn je zvyklý dělat vše se mnou, spi se mnou min. část noci v posteli atd.
Zitra mám volat svoji praktické, tak ji asi požádám o zadanku na PCR na utery/stredu.
Ne že bych si v tech sterech libovala, ale kdyz uz v tom všichni jedem, 90ti denní „imunita“ by se hodila.

• Citovat
  • Nahlásit
5238
14.3.21 13:43

Zakladatelko, zřejmě máte covid všichni doma, je to vysoce pravděpodobně

na testu jste byla relativně brzy a je normální, že vyjde ještě falešně negativní, zvláště u té britské mutace je to jakoby ještě výraznější… :think: a lidem z příznaky vyjde až druhý nebo až třetí test…a celé se jim to pak vleče a vleče…

chovejte se, jako by to bylo ono, s velmi vysokou pravděpodobností i je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 13:48

@Borrealis
Dojizdime jen na ty inhalace a zpet. Zitra uz snad naposledy, zbytek rodiny je celou dobu doma.
Dekuji a uvidím teda v týdnu.

• Citovat
  • Nahlásit
729
14.3.21 15:33
@Anonymní píše:
@Kirstenn aha, díky za zkušenost.
Ja si právě říkám, že je to divný. Manžela jsme odlifrovali na samotku, ale syn je zvyklý dělat vše se mnou, spi se mnou min. část noci v posteli atd.
Zitra mám volat svoji praktické, tak ji asi požádám o zadanku na PCR na utery/stredu.
Ne že bych si v tech sterech libovala, ale kdyz uz v tom všichni jedem, 90ti denní „imunita“ by se hodila.

Jj, to je. I mně je to divné. Tak uvidíme. Mám to s dcerou stejně, chce pořád spát s námi, jsme spolu v malém bytě, už týden před testy jsme radši zůstali doma.
Taky bych si to radši odkroutila teď ať mám pak klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 12:05

@Kirstenn tak držím palce. Kdyby se Vam chtělo, poslat mi sem pak výsledek, klidne můžete.
Ja jdu znovu ve středu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 20:55

Já měla první příznak v pátek. V sobotu jsem na antigennim testu byla negativní, v pondělí na PCR negativní. Pozitivní jsem vyšla až ve čtvrtek.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 22:15
@Anonymní píše:
Já měla první příznak v pátek. V sobotu jsem na antigennim testu byla negativní, v pondělí na PCR negativní. Pozitivní jsem vyšla až ve čtvrtek.

A můžu se zeptat, v ten čtvrtek vyšel pozitivně antigen nebo PCR?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 22:18
@Anonymní píše:
A můžu se zeptat, v ten čtvrtek vyšel pozitivně antigen nebo PCR?

PCR :-)

• Citovat
  • Nahlásit
5912
16.3.21 15:04

Ahoj, má jít člověk s příznaky (bolest hlavy, bolest kloubů, rýma a škrábání v krku) povinně na testy? Nebo stačí se léčit doma, když je na MD a nikam na veřejnost teď pro jistotu nechodí. A dělat opatření jako COVID +?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat