Cestování s miminkem

574
5.2.04 11:16

Cestování s miminkem

Ahojte, především maminky!

Chtěla jsem se vás zeptat, jak staré by mělo být miminko aby zvládlo bez újmy delší cestu autem. Bydlím v Litoměřicích a nevím, kdy s naším miminkem (až se narodí) budeme moct jet k rodinám a známým do Brna, což je zhruba 300km. Nerada bych ho pak nějak ukodrcala, ale je mi jasné, že všichni budou zvědaví a i já se budu chtít pochlubit:-)

Tak předem děkuji za vaše názory a zkušenosti a přeji vám krásný den a hodné dětičky!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2341
5.2.04 14:40

Cestování s miminkem

Ahoj Kristy, asi bych nejela s mladším než 6 týdnů, taky bych nejela ve velkém mrazu nebo ve velkém vedru (záleží kdy se narodí). Jinak většina miminek cestu autem myslím snáší dobře, hezky je to uspí.

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.2.04 15:19

Cestování s miminkem

Já souhlasím s Kristy , náš malej snášel cestování skvěle.Skoro celou cestu krásně spinkal , ale na delší cesty opravdu až po 6 týdnu .Verča. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
446
5.2.04 15:28

Cestování s miminkem

Ahoj.

My sme cestovali s Kristiánom keď mal 7 týždňov cca 500km k rodičom a bolo to v pohode. Celú cestu pekne spinkal. /samozrejme s výnimkou kojenia a prebaľovania/ Zuzana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.2.04 17:45

Cestování s miminkem

Ahoj,

ja potrebuju hned po propusteni z porodnice ujet cestu cca 400 km. Myslite, ze by to mohl byt problem?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
5.2.04 18:41

Cestování s miminkem

Ahoj,no nevím ale myslím že to není zrovna ideální ani pro tebe ani miminko.Kde ho chceš přebalovat ? V autě nebo na benzínových pumpách ,vždytˇnebude mít ani zahojený pupík. A ty vydržíš v autě ? Nechci ti přát nic špatného ale co když tě budou muset moc šít po porodu , usedíš to ? Je to tvoje rozhodnutí a zodpovědnost , uvidíš sama po porodu se budete cítit .Já bych takovou cestu pár dní po porodu nepodstoupila a asi ani nezvládla . Pokud je ta cesta nutná , tak ti přeju štˇastnou cestu !!! Hana

• Nahlásit
  • Citovat
5636
5.2.04 19:14

Cestování s miminkem

Ahojky,

my cestovali s Verunkou 400km kdyz ji bylo asi 8t a byla to pohodicka, spinkala snad celou cestu, jednou jsme staveli na kojeni a prebalovani. Tihle mali prckove vetsinou spinkaji a cestu snaseji v pohode. Rozhodne bych necestovala s prckem mladsim 6t pokud by to nebylo nezbytne, nezeby to nezvladlo mimi ci ja, ale pro oba je 6t ochranna lhuta jak kvuli infekcim, tak i rezimu a psychiky. Ale hnedka po propusteni z porodnice bych takovou cestu nedoporucila, ja jela domu az 12 den po porodu a cesta 20min tramvaji (bylo to urcite rychleji nez autem pres centrum Prahy) mi uplne stacila.

Sulanek a Verunka 1R

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.13 23:56

Ahoj jela jsem s miminkem ve vlaku Brno Praha.
Né v místě určené pro maminky s dětmi ale v Kůpé.
Samozřejmě že se melej pokaddil požádala jsem cestující
jestli by mohli uvolnit Kupé abych ho přebalila
no koukali na mne ale ovolnili ho
stalo se vám to už někdy.
Měla jsem právo je poslat pryč váš názor
nebo jsem měla jít na WC ve vlaku. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie