Cestovní pas a změna barvy

9218
21.5.16 13:28

Cestovní pas a změna barvy

Ahoj všichni. Minulý rok jsem si dělala pas na fotce mám černé vlasy. Letos jsem změnila barvu na červenou, bude to problém při odletu do Tuniska? Musím si udělat nový? děkuji všem za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

833
21.5.16 13:33

Ahojky, určitě ne! Já jsem v pasu blondýna a teď jsem už několik let černá! A lítam jen Egypt a Tunis a nikdy s tím problém nebyl!… A pas se dělá na 10 let, tak se musí počítat s tím, že se změní i barva vlasů!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
21.5.16 13:40
@Sarisek1 píše:
Ahoj všichni. Minulý rok jsem si dělala pas na fotce mám černé vlasy. Letos jsem změnila barvu na červenou, bude to problém při odletu do Tuniska? Musím si udělat nový? děkuji všem za odpovědi.

Ty máš na pasu barevnou fotku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9218
21.5.16 13:49

@Kobliha51 to nemám, ale v práci mi všichni tvrdí, že to problém je..taky jsem jim tvrdila opak, ale raději se ptám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
21.5.16 13:53

Plati velmi obecna poucka, ze pokud se zmeni podoba majitele pasu, tak se musi zmenit pas. takze proste musis byt k poznani. pokud by nekdo na pasove fotce mel blond vlasy stazene dozadu a ve skutecnosti mel cerne vlasy s ofinou nad oci, tak to problem byt muze.
pokud vypadas v podstate stejne, akorat mas jinou barvu, tak to neres. hlavne na te fotce nemuze byt poznat, zda to je cerna nebo cervena, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
21.5.16 13:55

Ps: prisnejsi buou u Tunisanu leticich do Evropy nez u Evropanu leticich do Tuniska :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
833
21.5.16 14:11

Tak jám mám v pase delší blond a teď mám hodně krátké a černé a i když je ta fotka černobílá, tak to vidět je! A nikdy na to nikdo nic neřekl, ani u nás ani venku! Ani se nepozastavili!!! Ono stačí, že je poznat obličej! zřejmě… :nevim:… Ale kvůli vlasům by mě ani nenapadlo měnit platný pas!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9218
21.5.16 14:16

@PitbulLenka dobrá, tak to nechám být :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
21.5.16 21:32

Zrovna jsem letěla do Anglie na 9 let starou občanku… mám tam krátké červené vlasy, teď mám blond dlouhé.. koukali divně, ale pustili mě :mrgreen: tak asi se to zase nějak extra nehrotí… i když nevím do Tunisu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama