Cítim sa strašne

zun
133
20.5.16 20:22

cítim sa strašne

Mám všetko, krásne zdravé dieťa, ozaj nádherné, muža čo sa snaží, som zdravá, šikovná, ale ja som nespokojná, nešťastná.

ide asi o nejaký hlbší problém, nevedel by mi niekto pomôcť?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14653
20.5.16 20:23

Třeba máš depresi? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6559
20.5.16 20:24

Deprese? Určitě pomůže kvalitní psychoterapeut který pomůže s odhalením hlubšího problému, i těch kterých si nejsi vědoma ale ovlivňují tvůj život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zun
133
20.5.16 20:27

Videla som ľudí s depresiou, myslím, že až tak zle na tom nie som, len proste cítim, že mi plynú dni a ja si neuvedomujem svoje šťatie a hľadám dôvody čo je zlé. je to nejaká vnútorná nespokojnosť spojená s hnevom, chýba mi pokoj, pohoda, energia.
Depresia to nie je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
20.5.16 20:27
@nostress píše:

Doporučuji pomoc psychologa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zun
133
20.5.16 20:30

A nie je tu napriklad niekto, kto ma zivotne skusenosti, rozhlad, nejaka inteligentna pani, ktora by sa ma vedela opytat tie spravne otazky, podla mna dobrý rozhovor je lepsi ako psycholog

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6559
20.5.16 20:34

@zun Ale psycholog dělá to stejné, rozhovor. Prostě si povídáš jako s každým jiným, jenom ti může říct že to na něj působí tak a tak, případně poradí jak se na to dívat jinak a podobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zun
133
20.5.16 20:36

No ved

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
20.5.16 21:06

@zun A víš, proč jsi nespokojená? Něco musíš mít, co Tě štve…

• Nahlásit
  • Citovat
Kobea
20.5.16 21:06

@zun Co v Tobě budí pocit nespokojenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
26240
20.5.16 21:23
@zun píše:
Mám všetko, krásne zdravé dieťa, ozaj nádherné, muža čo sa snaží, som zdravá, šikovná, ale ja som nespokojná, nešťastná.ide asi o nejaký hlbší problém, nevedel by mi niekto pomôcť?

a v čem spatřuješ svoje štěstí? v čem se realizuješ? co přátelé? koníčky máš?
Viděla jsi někdy pohádku o ptákovi žalu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zun
133
20.5.16 21:23

@Kobea predpokladám, že je toho viac…a viem že by mi pomohlo si to utriediť

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zun
133
20.5.16 21:24

@Malaga áno chýba mi koníček, resp. mám ale nejako ma už to nebaví robiť. kopa prádla v kúte tam bude moja realizácia… priateľov mám, o čom je ta pohádka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26240
20.5.16 21:30

@zun ač je to pohádka, tak vůbec není pro děti…
http://www.csfd.cz/…l/komentare/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
917
20.5.16 21:31
@zun píše:
Mám všetko, krásne zdravé dieťa, ozaj nádherné, muža čo sa snaží, som zdravá, šikovná, ale ja som nespokojná, nešťastná.ide asi o nejaký hlbší problém, nevedel by mi niekto pomôcť?

Jak dlouho máš po porodu? Mohly by to být poporodní deprese. Jinak psycholog je rozhodně lepší než kde jaké povídání, jedná-li se o takové problémy. Protože kamarádka tě při rozhovoru jen vyslechne a dá ti nějaký názor na to, psycholog jakožto odborník ti poradí nebo tě navede k tomu, co doopravdy potřebuješ, protože se v tom vyzná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama