Pěnová barva na vlasy pro husté vlasy?

1226
19.5.16 11:55

Pěnová barva na vlasy pro husté vlasy?

Pěkný den, mám na Vás dotaz, zda některá máte zkušenosti s pěnovou barvou na vlasy? Běžně si barvím vlasy u kadeřnice, ale protože mi vlasy hrozně rychle po porodu rostou, už za měsíc mám 2cm odrosty a vypadá to hrozně. Běžnou barvu nechci, nemám na to trpělivosti a čas, spíš teda pokoukávám po té pěnové. Mám husté do oříškova zbarvené vlasy, momentálně se zrzavými odrosty :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
19.5.16 11:57

Já na ní měla alergii, ty vlasy, které mi zůstaly ale obarvila pěkně :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
19.5.16 12:07

Děkuji za recenzi :mavam: já se vždy barvila jen u kadeřnice, protože mám vlasy hustý a tvrdý, špatně mě barvu „spolkly“ a někdy se to barvilo i 2×, než to vůbec chytlo..No a za měsíc znovu - protože se ta barva už vymyla nebo to hrozně odrostlo..No a pokaždé je to kolem 700 Kč, to se nedá, hlavně nyní, když jsem na rodičáku :nevim:

Mrknu na ty barvy dnes v Albertu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.5.16 12:11
@ASAndrea píše:
Děkuji za recenzi :mavam: já se vždy barvila jen u kadeřnice, protože mám vlasy hustý a tvrdý, špatně mě barvu „spolkly“ a někdy se to barvilo i 2×, než to vůbec chytlo..No a za měsíc znovu - protože se ta barva už vymyla nebo to hrozně odrostlo..No a pokaždé je to kolem 700 Kč, to se nedá, hlavně nyní, když jsem na rodičáku :nevim:Mrknu na ty barvy dnes v Albertu :lol:

Chytla fakt pěkně, ale rozhodně doporučuji udělat si test na alergii. Chápu, každý měsíc je to docela dost, ale na druhou stranu si myslím, že jsou ty barvy opravdu kvalitnější. Záleží teda na konkrétním kadeřnictví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
19.5.16 12:13
@radkka píše:
Chytla fakt pěkně, ale rozhodně doporučuji udělat si test na alergii. Chápu, každý měsíc je to docela dost, ale na druhou stranu si myslím, že jsou ty barvy opravdu kvalitnější. Záleží teda na konkrétním kadeřnictví.

Kdybych neměla už dost šedin, tak to asi neřeším, ale takhle se to nedá :zed: Doteď mi barva vydrží vždy max měsíc, moje vlasy prostě barvy nemají rády…Ale já se nedám :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
19.5.16 12:14
@radkka píše:

Jakou jste teda zkoušela? Mě kamarádka vychvalovala Loreal :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.5.16 12:15
@ASAndrea píše:
Kdybych neměla už dost šedin, tak to asi neřeším, ale takhle se to nedá :zed: Doteď mi barva vydrží vždy max měsíc, moje vlasy prostě barvy nemají rády…Ale já se nedám :lol:

Já mám svojí barvu takovou vyblitou hnědou a když se mi začnou dělat odrosty, tak to vypadá, jako kdybych byla plešatá, v tom kontrastu se sytější barvou. Tak se už nebarvim vůbec :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.5.16 12:18
@ASAndrea píše:
Jakou jste teda zkoušela? Mě kamarádka vychvalovala Loreal :think:

Palette to byla. Pokud ti nedrží barva, tak můžu doporučit Palette šampon 221, to drží jako nic jiného na světě, nemohla jsem to ani přebarvit, stalo se to i mamce :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
19.5.16 12:28

Ahoj, mám taky husté vlasy a barvim si je doma pěnovou barvou - Schwarzkopf perfect mousse a nemůžu si stěžovat :) Ale musím si stejně kupovat alespoň dvě abych to měla opravdu všude :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13355
19.5.16 12:35

Pouzivam penovou barvu od loreal snad od zacatku co ji delaj a super. Aplikace jednoducha. Nevidela jsem rozdil mezi barvenim doma a u kadernice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
19.5.16 12:38

A barvíte se samy nebo Vás někdo barví? Přemýšlím, zda jde obarvit sebe sama, když mám velice husté delší vlasy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
19.5.16 12:44

@chci_miminko Barvím se sama, s tou pěnovkou to jde krásně.. s klasickou barvou jsem musela vždy někoho požádat, to mi dělalo větší problém :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
19.5.16 12:46

Super holky, tak já to dneska prubnu a zítra nabarvím :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
19.5.16 12:50

@Teremii Hmm. To zní zajímavě. Na kolik vyjdou 2 barvy? Taky kupuju 2. A je pravda, že Schwarzkopf dělá tmavší vlasy o odstín? A jak to na vlasy nanášíš? Štětcem nebo rukama ve sprše? Jak ta pěna funguje? Já mám holičku, která mi účtuje přes 900 korun a to je na rodičáku moc. A používám doma Loreál, ale to mě musí vždycky máma barvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13355
19.5.16 13:00

Ja se barvim sama. Prilozene rukavice a normalne rukama. Mam delsi vlasy a staci mi v pohode jedna barva. Prijde mi ze ji je tam vic nez klasicke.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama