Reklama

Cestovní postýlka Zopa Caravan

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PajaF
Echt Kelišová 8737 příspěvků 13.06.10 13:52
Cestovní postýlka Zopa Caravan

Ahoj holky,
prosím o radu. Chystáme se malé pořídit cestovní postýlku. Bude sloužit na občasné přespání u známých nebo babičky. Závěsné lůžko i přebalovací pult mi přijdou už zbytečné, případně se dají dokoupit. Ráda bych, aby měla tmavou síťovinu, kolečka a boční průlez a hlavně se skládáním a rozkládáním nerozvyklala. Radši si připlatím, ale ať vydrží, malá není žádnej drobek :mrgreen:
Celkem se mi líbí Zopa Caravan . Máte s ní (nebo s podobnou od této značky) někdo zkušenosti? Nebo jakou byste doporučily - Babypoint, Hauck, … ???
Díky za pomoc a pěknou neděli Pája :mavam:

Reklama

Reakce:

Romulda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.10 14:11

Ahoj,my mame Babypoint,naprosta spokojenost,splnuje vse,co si prejes-tmava sitka,bocni vlez,kolecka,dobre se sklada a rozklada. Cena do 2000,–kc,tak dobre vyber :o)

surikataXY
Echt Kelišová 9540 příspěvků 13.06.10 19:08

ahojky mame Zopa Caravan modrou a naprosta spokojenost! chtela jsem co nejlevnejsi, ptz ji vyuzijeme opravdu jen obcas, zaroven jsem chtela s prulezem a koleckama (to je fakt hodne prakticky), no a jsem z postylky nadsena, takze ja doporucuju :palec:

PajaF
Echt Kelišová 8737 příspěvků 03.08.10 21:55

Hanulko, díky za doporučení. Postýlku jsem pořídila, teď o víkendu jsme ji prvně vyzkoušeli a fakt super :palec:

Lenuleenka
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 28.03.11 19:16

Ahojky, dnes jsme koupili tuto cestovní postýlku v bazárku a doma nám nejde složit. Podařilo se nám složit 2 strany a další 2 nejdou zacvaknout do rovné polohy!? Má někdo z vás návod? Nebo radu jakým fíglem se dá snadno složit i rozložit? Nevíme na jakým principu to funguje :zed:

PajaF
Echt Kelišová 8737 příspěvků 28.03.11 20:44

Lenuleenko návod bych někde vyhrabala, ale bohužel nejsem momentálně doma. Nicméně princip je stejný jako u všech cestovních postýlek. Musíš držet přizvednuté dno, narovnat všechny bočnice (tuším, že v návodu jsou nejdřív delší strany, poté kratší, ale je to jedno) a když Ti drží napnuté strany, tak teprve poté položit „dno“ :wink:
Při rozložení musíš nejdřív zvednout dno a teprve pak Ti půjdou „zlomit“ bočnice, které se musí uprostřed zmáčknout …
Snad to je trošku srozumitelný, kdyžtak napiš a já to zkusím vysvětlit nějak líp :oops:
:mavam:

Lenuleenka
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 30.03.11 08:48

Díky za reakci :-)
Ale nám právě nejdou zacvaknout(složit) 2 bočnice. 2 máme složené a ty nám nejdou zase vůbec vycvaknout. Nechápeme na jakým principu to funguje. No hrůza! Takže postýlka je u dcery v pokoji složená-nesložená :zed:

Lenuleenka
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 30.03.11 08:50

Matou nás ty tlačítka na bočnicích, jdou zmáčknout nebo povytáhnout. Nechápeme, kdy máme použít kterou funkci :nevim:

Lenuleenka
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 02.04.11 20:56

Díky za rady, no stejně to nepomohlo…Dneska přišek tatík a půl hodiny jsme se s tím drbali, nakonec jsme postýlku otočili vzhůru nohama a samo to do sebe zacvaklo…ale zaboha nevíme jak. Takže proste zůstane složená :mrgreen:

irenka732 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.11 22:39

Podle Vašeho návodu jsem postýlku měla složenou za minutku, moooooc děkuji :D paráááda

Zaira
Závislačka 2921 příspěvků 18.05.11 22:58

Ahojte, postylky jsem mela slozeny behem chvilky, ale za boha mi nejdou rozlozit.. pojistu mackam,ale postylka se nehne,nevite nekdo, co s tim? Diky Hanka

Elik
Extra třída :D 10792 příspěvků 18.05.11 23:45
Zaira píše:
Ahojte, postylky jsem mela slozeny behem chvilky, ale za boha mi nejdou rozlozit.. pojistu mackam,ale postylka se nehne,nevite nekdo, co s tim? Diky Hanka

Jo tak s balením jsem taky měla napoprvý problémy :) Co nejvíc vytáhni ten střed dna nahoru. Potom každou stranu postýlky jakoby zmáčkni uprostřed, povytáhni nahoru a hned zas dolů. Musí se zlomit na dvou místech, obě těsně kolem středu. Někdy to jde trochu ztuha. Pomůže když máš ten střed dna hodně nahoře. Kdyžtak napiš, s kterým konkrétně místem máš problém.

Zaira
Závislačka 2921 příspěvků 19.05.11 10:42

Díky díky díky, povedlo se ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >