Reklama

Postýlka ALEK

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verunka.kliste
Vesmírná mluvilka 32798 příspěvků 87 inzerátů 10.06.10 10:38
postýlka ALEK

Holky, my si včera vyhlídli postýlku ALEK, máte s ní některá zkušenosti?? Já se teď dívala na stránky dtestu – http://www.dtest.cz/…tnou-nahodou a když si rozkliknete ten pdf soubor, tak tam píšou, že ta postýlka ALEK je nevhodná… :nevim:

Reklama

Reakce:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 10.06.10 10:58

Jé, tak zrovna Alek máme. Jak to, že je nevhodná 8-o nějak mi ten odkaz nejde rozkliknout (jen na hlavní stranu Dtestu. Rozestup šprušlí mám asi 8 cm, tam teda hlavu neprostrčí ani nedonošenec, nemá ani stahovací bočnici, takže že by to bylo špatně zkonstruované taky nehrozí - no vážně netuším, co je na ní špatného. :nevim:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 10.06.10 11:27

Jo tak jsem to našla tady http://www.babyonline.cz/…ostylky.html

prý: Scarlett Alek: nevyhovuje (nebezpečná mezera mezi dnem/roštem a čelem přístupná z vnitřní strany postýlky)
Já mám v postýlce teda kokosovo-pohankovou matraci, takže netuším, kde vidí nějakou mezeru mezi dnem a roštem 8-o 8-o 8-o Leda že by k tomu nějaký pitomec koupil matraci krátkou,nebo strkal dítě do postýlky bez matrace, tak možná :mrgreen: Teda normálně testům věřím, ale kvůli tomuhle se postýlky zbavovat nebudu.

verunka.kliste
Vesmírná mluvilka 32798 příspěvků 87 inzerátů 11.06.10 10:11

Gino108 děkuju za tvoji reakci.. :kytka:

Weruska
Extra třída :D 12982 příspěvků 03.08.10 12:45

Ahoj holky, našla jsem tuhle diskuzi a chci se zeptat těch, co postýlku mají, jak jsou spokojené? Zaráží mě, že píšou o nevhodnosti postýlky, přitom vůbec netuším proč :think: Takže bych ocenila kladné příspěvky, mám ji totiž už objednanou :mrgreen: :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >