Postýlka ALEK

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verunka.kliste
Vesmírná mluvilka 32799 příspěvků 99 inzerátů 10.06.10 10:38
postýlka ALEK

Holky, my si včera vyhlídli postýlku ALEK, máte s ní některá zkušenosti?? Já se teď dívala na stránky dtestu – http://www.dtest.cz/…tnou-nahodou a když si rozkliknete ten pdf soubor, tak tam píšou, že ta postýlka ALEK je nevhodná… :nevim:

Reakce:
Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 10.06.10 10:58

Jé, tak zrovna Alek máme. Jak to, že je nevhodná 8-o nějak mi ten odkaz nejde rozkliknout (jen na hlavní stranu Dtestu. Rozestup šprušlí mám asi 8 cm, tam teda hlavu neprostrčí ani nedonošenec, nemá ani stahovací bočnici, takže že by to bylo špatně zkonstruované taky nehrozí - no vážně netuším, co je na ní špatného. :nevim:

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 10.06.10 11:27

Jo tak jsem to našla tady http://www.babyonline.cz/…ostylky.html

prý: Scarlett Alek: nevyhovuje (nebezpečná mezera mezi dnem/roštem a čelem přístupná z vnitřní strany postýlky)
Já mám v postýlce teda kokosovo-pohankovou matraci, takže netuším, kde vidí nějakou mezeru mezi dnem a roštem 8-o 8-o 8-o Leda že by k tomu nějaký pitomec koupil matraci krátkou,nebo strkal dítě do postýlky bez matrace, tak možná :mrgreen: Teda normálně testům věřím, ale kvůli tomuhle se postýlky zbavovat nebudu.

verunka.kliste
Vesmírná mluvilka 32799 příspěvků 99 inzerátů 11.06.10 10:11

Gino108 děkuju za tvoji reakci.. :kytka:

Weruska
Extra třída :D 12982 příspěvků 03.08.10 12:45

Ahoj holky, našla jsem tuhle diskuzi a chci se zeptat těch, co postýlku mají, jak jsou spokojené? Zaráží mě, že píšou o nevhodnosti postýlky, přitom vůbec netuším proč :think: Takže bych ocenila kladné příspěvky, mám ji totiž už objednanou :mrgreen: :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >