Cévka, nebo miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

majdulacek
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 18.01.18 20:02
Cevka nebo miminko?

Ahoj holky :)

spíš se jdu jen vypovídat. Posledni MS jsem mela 15.12.2017. Ovulace byla nejspise, az 08./09. ledna dle bazalni teploty. V patek 12.01. jsem to nedostala a dneska jsem byla na gynde. Doktor mi rekl, ze v deloze vidi nádhernou „dutinku“, ale zatim nedokaze rici, zda je to miminko nebo to pry muze byt i praskla cevka. Predtim jsem tam nikdy nic takoveho v nalezu nemela. V utery se jdu znova ukazat na kontrolu. Jenomze TT mam porad negativní, ani dusik tam neni. Dr rikal, ze to mam zkusit v neděli, ale rikam si, ze by uz snad melo jit neco videt na TT, ne? Vzdyt to HCG ma stoupat kazdym dnem. Tak moc bych si to chtela uzivat a radovat se, ale mam obavy, ze to proste nevyjde. :(

Děkuji za vyslechnuti..

Reklama

Reakce:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 18.01.18 20:07

@majdulacek přijde mi krátký čas mezi ovulací a nástupem MS (čtyři dny?). Pokud by ovulace byla tak, jak říkáš, tak na dvě čárky je ještě čas :) držím pěsti, ať je to miminko. :kytka:

vertunka
Závislačka 4366 příspěvků 18.01.18 20:08

Nezbyva nic jineho nez cekat. Moc drzim palecky :hug:.

Helileli
Závislačka 2631 příspěvků 18.01.18 20:09

Promiň, ale tohle je pro mě už vyšší level šílenství, chodit na gyndu na utz, když nemáš ani test pozitivní.
Zajdi si zítra ráno na krev, odpoledne bude hotový a ty budeš přesně vědět na čem jsi.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2226 příspěvků 18.01.18 20:10

Kdyby videl dutinku znacici tehotenstvi, musel by byt test uz pozitivni.ale jestli byla ovulace takhle pozde, je na test i pripadnou menstruaci jeste brzy.

majdulacek
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 18.01.18 20:13

@Helileli Ja tam sla na vyvolavacku skrz MS :) A on doktor tam nasel dutinku na ultrazvuku. Mela jsem to dohromady s preventivkou.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 18.01.18 20:17

@majdulacek tak pokud byla ovulace opravdu posunuta, tak jsi cca 10 DPO. Což je na dvě čárky brzy. Zkus v tu neděli test. I když já bych testovala už zítra. :lol:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61877 příspěvků 3 inzeráty 18.01.18 20:18
@majdulacek píše:
@Helileli Ja tam sla na vyvolavacku skrz MS :) A on doktor tam nasel dutinku na ultrazvuku. Mela jsem to dohromady s preventivkou.

A proč lezeš 16. na vyvolávačku, když tvrdíš, že podle BT byla ovulace kolem 8-9. :think:

Příspěvek upraven 18.01.18 v 20:21

ivašot.
Kelišová 5987 příspěvků 18.01.18 20:19
@majdulacek píše:

a proč vyvolávačka, když poslední ms byla před měsícem a ovulace před 9 dny?

majdulacek
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 18.01.18 20:22

Volala jsem na gyndu na preventivku, rekla jak se to ma a doktor, at dojdu, ze se podiva a kdyztak da vyvolavacku :) Alfa omega v tomto pripade byla hlavne ta preventivka, protoze uz me po roce naganeli.

Snad to dobre dopadne :srdce:

Uživatel je onlineSarik12
Extra třída :D 13973 příspěvků 18.01.18 20:52

@majdulacek
taky zalezi, jak citlivy mas test

Aries6
Generální žvanilka 21867 příspěvků 2 inzeráty 18.01.18 20:58
@Helileli píše:
Promiň, ale tohle je pro mě už vyšší level šílenství, chodit na gyndu na utz, když nemáš ani test pozitivní.
Zajdi si zítra ráno na krev, odpoledne bude hotový a ty budeš přesně vědět na čem jsi.

Ani to ne, prostě ještě min. 3 týdny počkat a pak jít na utz.

ivašot.
Kelišová 5987 příspěvků 18.01.18 21:00
@Aries6 píše:
Ani to ne, prostě ještě min. 3 týdny počkat a pak jít na utz.

Taky myslím. Zvlášť když zakladatelka ví, že ovulace byla 8.-9.1.

Laddmie
Závislačka 3353 příspěvků 14 inzerátů 18.01.18 21:06

Testovala bych až 14 dní po ovulaci. Držím palce :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama