Zežloutlý těhotenský test

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nika147
Povídálka 24 příspěvků 17.01.18 23:56
Asi jsem mimoň, poraďte prosím

Holky… po minulých nerváčkách jsem se vyprdla úplně na všechno. Sledování a počítání cyklu, měření teploty atd. Udělala jsem si dneska z ranní moči gs mamatest a nejsem si vědoma toho, že bych udělala něco jinak než podle návodu.. ani že by byl test namočen moc dlouho či podobně a… Takhle mi zežloutnul. Nikdy se mi to nestalo, i z ranní moči byl vždy sněhobílý, tak se chci zeptat jestli s tím nemáte zkušenost vy..? A když se kouknete - vidíte tam něco nebo ne? Nemám s viděním duchů zkušenost :nevim: Děkuju :)

Přečtěte si článek: Spolehlivost těhotenských testů

Reklama

Reakce:

TinaAn
Ukecaná baba ;) 1003 příspěvků 17.01.18 23:59

Ducha vidím, se zažloutlým testem zkušenost nemám.

magdickakocicka
Kecalka 474 příspěvků 18.01.18 00:03

Ja tam teda nevidim nic :think:

Petule030
Kelišová 5695 příspěvků 18.01.18 00:04

Já nevidím ani toho ducha. :nevim: Zkus jiný test. Možná byla moč moc koncentrovaná, možná to byl vadný kus.

Deneriss
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 18.01.18 00:28

Taky bohužel nic nevidím. Žlutý test jsem nemela nikdy…

Jogrr
Závislačka 4075 příspěvků 18.01.18 00:46

Nic nevidim, mne nikdy nesezloutl.

lucka.Kr
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 18.01.18 03:08

Take bohuzel nic nevidim :think:

pannda
Kelišová 6395 příspěvků 29 inzerátů 18.01.18 06:42

Nebereš béčko? Barví moč do svítiva, jinak tam nic nevidim

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 18.01.18 06:47

Bohuzel nevidim nic a test mi nikdy nezezloutl :nevim: udelala bych novy test, muze jit o vadny kus…

Terezice15
Kecalka 140 příspěvků 18.01.18 07:20

Ducha bohužel nevidím, test mi také parkrát jakoby zežloutnul..ale až potom co zaschnul.. Držím palce at brzo najdeš druhou čárku na tt..také na ní čekám :? :srdce:

blumen
Hvězda diskuse 42985 příspěvků 18.01.18 07:42

Asi vadny kus. A mammatest dela falesne slabe carky. Lepsi testy Dr max.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9100 příspěvků 18.01.18 07:50

Nevidím nic. Žlutý test jsem měla, když se tu válel snad dva roky a pak jsem ho použila.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama