Chamýdie, nechtějí mě opustit

Anonymní
14.8.15 11:26

Chamýdie, nechtějí mě opustit

Ach jo, už jsem zoufalá mám za sebou plno zánětu, které mi způsobují chlamýdie na které mi přišly v květnu, léčba nezabrala. A teď mám zanět děložního čípku a nasazené 8 antibiotika. Co mám dělat? Chceme miminko? Mám strach že už ani neotěhotním.. Prosím poraďte…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
14.8.15 11:30
@Anonymní píše:
Ach jo, už jsem zoufalá mám za sebou plno zánětu, které mi způsobují chlamýdie na které mi přišly v květnu, léčba nezabrala. A teď mám zanět děložního čípku a nasazené 8 antibiotika. Co mám dělat? Chceme miminko? Mám strach že už ani neotěhotním.. Prosím poraďte…

a prelecoval se i partner? Pokud ne tak se ti zase vratili :roll: s timhle mimco neriskuj prenesla bys je na nej a to je hodne nebezpecny :cert:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
14.8.15 11:31

Ano můž byl přeléčený

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
14.8.15 14:13
@Anonymní píše:
Ano můž byl přeléčený

a delali vam oboum kontrolni stery zda jste ok po preleceni? :think:

• Citovat
  • Upravit
2662
14.8.15 16:08

Chce to kvalitní přeléčení a je to na tři měsíce ATB. Taky jsem je měla a tato jediná léčba zabrala. Jen jsem jela k dr. přes půl republiky a nelituji toho. Pokud chcete kotakt tak napište do SZ. Jinak je dopré k tomu brát i řadu potravinových doplnků. je super i web neštastných pacientů kde se radí navzájem. já měla tyto problémy tak rok a až ta poslední lečba měla uspěch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama