Přítel chce pauzu...

3
11.5.21 11:26

Chce pauzu...

Zdravím, je mi 18, s přítelem jsme spolu rok, vztah nám klapal, pak jsme se neviděli 5 měsíců.. volali jsme si a psali, vztah nám klapal dobře.. akorát poslední dobou se často hádáme.. jednou říká že mě nemiluje potom ze mě zbožňuje… Docela tomu nechápu.. včera sem řekla že za ním přijedu, ale zvrtlo se mi do toho něco.. omluvila jsem se mu že nepřijedu ze přijedu v neděli.. už se to stalo několikrát.. on se naštval a rozešel se semnou, po hodině jsem se ho zeptala jestli semnou chce být nebo konec… A on řekl že semnou chce být ale že ať si dáme pauzu že se mi ozve za tři dny až přijedu..
Chtěla bych vědět váš názor… Děkuji :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
959
11.5.21 11:29

Je naštvaný, si vem že se těšil a ty jsi mu odřekla jak říkáš sama už po několikátý.
Dej mu čas, neslibuj když si nejsi jistá a pokud to nebylo důležité tak si srovnej priority. Mě by tohle totiž taky naštvalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18260
11.5.21 11:39

Taky myslím, že jsi ho prostě naštvala :nevim: Neměla bys mu slibovat, že přijedeš, když to nejsi schopná dodržet. On se těší, třeba i něco chystá na společné chvíle, a ty to pak jednou zprávou celý zrušíš. Co tak děsně neodkladného ti do toho skočilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24511
11.5.21 12:09

V 18 rocní vztah, kdy ste se 5 měsíců neviděli? O čem přesne je takový vztah, a je to vůbec ješte vztah?
V pondělí se na poslední chvíli něco zvrtne (co???) a ty mužeš až v neděli?
Trápíte se oba, vykašlete se na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1783
11.5.21 12:33

Asi neví co by. Nehroť to, uvidíš, jaký bude osobní setkání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1529
11.5.21 12:38

V první řadě bych se někoho kdo už se se mnou rozešel, za hodinu neptala, jestli chce se mnou být :think:
Pauza 3 dny se nedá ani považovat za pauzu, jestli jste se neviděli 5 měsíců.
Pokud se pořád rozcházíte a scházíte, milujete a nemilujete, tak to nemá budoucnost, nemá smysl ten „vztah“ rvát na sílu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
11.5.21 13:35

A co ti do toho skončilo? Mě by to naštvalo taky, ještě bez pořádného vysvětlení a omluvy :nevim: co jsi čekala? Že mu to budeš rušit (píšeš, že se to stalo vícekrát) a on na tebe bude milostivě čekat?
Jo a je to 18, ale psaný text odpovídá tak nějakému děcku na ZŠ. „Docela tomu nechápu“ místo „docela to nechápu“ nebo „docela tomu nerozumím“? A „zvrtlo se mi do toho něco“? Tak snad se buď „něco zvrtlo“, nebo ti do toho „něco vlezlo“ :D panebože :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat