chce sedět

204
29.10.05 17:48

chce sedět

Ahoj holky, potrebovala bych zase :roll: radu. Malá se sama jeste po:,–(it neumí, ani zatím neleze, ale sedět umí, ani se nekolíbá, bez opory, a pravě mam ten problem, že se bojím ji nechavat sedet, aby nemela neco s paterí. Sedí hroznš rada, a uz ji v lehu moc dlouho neudrzím, zkousela jsem vse mozné, ale porad hrozny rev, kdykoliv ji polozím. Od kdy vám dětičky seděly? Děkuji, misa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

224
29.10.05 19:07

Ahoj,
Adélka se sama od sebe ještě nepo:,–(ila - zkouší takové laškovné polohy na boku, ale sed to není. v sedačce v polosedě jí krmíme přes měsíc a půl, od včerejška jí dávám na jídlo do normální dětské sedačky - jinak bengál. v kočárku taktéž. Jinak jí ale neposazuju, pokud není přikurtovaná.
maya + adélka 7 m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
29.10.05 19:28

Ahoj, u nas se sedi od 7m. Mala zacla lizt taky v 7m ale driv, takze se posazovala na bok az dospela k normalnimu sedu. Neposazovala sem ji, i kdyby predtim nelezla pockala bych az to zvladne sama. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
29.10.05 19:34

Zalezi na tom, jak se ti do toho sedu dostane. Pokud k tomu nepotrebuje nic (tedy nic jako boky kocarku za ktere by se pritahla, atd.) , tak v tom zadny problem neni. Nemusi umet lezt. Nektere deti si proste sednou nejakym zahadnym zpusobem z polohy na brisku. Nebezpene je nejvic jen posazovani maminkou, aby dokazala, jak sikovne ma miminko. To myslim ale neni vas pripad.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
29.10.05 20:09

Je to zrovna takove tezke obdobi. Vim z vlastni zkusenosti. Syn vzdycky v kocarku spustil, dokud nesedel. Ja sama mam v popisu prace maminkam vymlouvat , aby deti posazovaly brzy. No obcas jsem to take nevydrzela. Ale moc jsem se snazila. Ale plati, ze dokud si dite samo nesedne, nemelo by byt posazovano. Zkus treba jen zvysenou polohu. Jinak si deti sedaji sami kolem 8-9m. Hruza, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
29.10.05 23:47

No hruza to je :! :roll: :P Napisu Vam druhou stranku veci :arrow: mala se od 5m plazila, od 8m tapka kolem nabytku a rika hezky mama, tata, papa(i dela papa) atd. atd. To je taky hruza :! :D Casto si rikam ze by si ta mura mohla dat pohov :P Ted uz jen cekam kdy se sama rozbehne :lol: Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.10.05 01:10

Dokud se mimco samo nepo:,–(i,tak bys ho nemela nechat sedet,jelikoz nema stale vyvynute svaly,ktere drzi spravne pater.Tot vse.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
30.10.05 01:11

samozrejme ze vyvinute :(

• Nahlásit
  • Citovat
420
31.10.05 10:48

Ahoj, Míšo, zkoušela jsi pololeh, třeba v odpočívadle? To by mohlo malého zvědavce uspokojit a na záda to není tak náročné (u nás to sice moc praktické nebylo, protože z pololehu se malá po:,–(ila natošup, ale jinde to prý funguje).
Bez mučení přiznávám, že já jsem nakonec nechávala děťátko sedět, i když se za něco do sedu přitáhlo, protože jinak bych ho musela nejspíš svazovat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
31.10.05 11:59

Ahoj Bebátko, polosed v kocarku funguje, ale ne doma, o lehatku nemuze byt ani rec, to se nadzvedava zadecek a uz z nej skoro vypadne. Ted jsem cetla, ze se muzou deti davat do jidelní zidlicky od 7 mesice, nejak to tedy nechapu. Jen se bojim neco zanedbat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
31.10.05 14:44

Tak jidelni stolicky byvaji polohovatelne. jinak samozrejme vyrobce, aby prodal.......... . Taky jsem koukala na zavesne hop:,–(lohoupacku do dveri a ze pry je od peti mesicu. No, ale to je zas jina diskuse a to bych nerada rozebirala. No vlastne uplne jina neni. Sedet ma ditko, az si samo sedne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama