Chce si stoupat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
67
14.11.21 07:41

Chce si stoupat

Ahoj maminky,
Prosim Vas o radu. Nase dcerka 6,5 mesice, uz od 5 mesicu leze, ted uz skoro mesic sedi. Jenze uz si chce stoupat, ale nemame doma moc moznosti o co by se oprela a jako si stoupla. Neporadite mi prosim jak bych to mohla vyresit? Nejak stolecek? Ale to se bojim, ze kdyz se o nej bude chtit z kolinek stoupnout a opre se, ze se to prevali a spadne. Nenapa Vas prosim neco? Je vztekla z toho, jak je vsechno na ni moc vysoko. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8041
14.11.21 07:42

Až bude mít ten správný čas, poradí si. Dítě si stoupne i o zeď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
913
14.11.21 07:43

Vy nemáte gauč ani židli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36997
14.11.21 07:43

@Jeanne414
Opravdu sedí? Nebo ji posazuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
14.11.21 07:45

@Russet nene, opravdu sedi, normalne nejdriv seděla na boku a ted uz z boku si normalne sama sedne a hraje si. Taky uz z kolinek, kdyz je na 4, tak si stoupá na jednu nohu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
14.11.21 07:45

@Russet je trochu napřed :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36997
14.11.21 07:47
@Jeanne414 píše:
@Russet nene, opravdu sedi, normalne nejdriv seděla na boku a ted uz z boku si normalne sama sedne a hraje si. Taky uz z kolinek, kdyz je na 4, tak si stoupá na jednu nohu.

Syn se stavěl na osmi měsících. Stavěl se o gauč, o krabici, co ležela na zemi, v postýlce. Žádná extra udělátka jsem nepořizovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1686
14.11.21 07:52

Nemusíš to za ni vůbec řešit, ona na to brzy dozraje, že si bude stoupat třeba u stěny, u židle atd. Dcera mi lezla od 4m a od 5m se stavěla. Ale teda jsem překvapená, že ti dítě sedí. Jako opravdu rovné natažené nohy a rovná záda? :O

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
423
14.11.21 07:54

@Jeanne414

Mě se syn postavil v 7 měsících, nic jsem mu nedávala aby se mohl postavit, já naopak chtěla aby co nejdéle chodil po čtyřech ale moc to neklaplo 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 08:05

Mě se včera sedmimesicni postavil o prázdnou plastovou krabic na hračky i.. Taky řeším, co s tím, aby na sebe něco neprevratil…

• Citovat
  • Nahlásit
55
14.11.21 08:25

@Jeanne414 všechny lehké, vratké věcí bych dala pryč, ať si neublizi. Ale jinak bych asi nic speciálního neporizovala. :-) oni si poradí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20904
14.11.21 08:29
@Dobrej_tym píše:
Nemusíš to za ni vůbec řešit, ona na to brzy dozraje, že si bude stoupat třeba u stěny, u židle atd. Dcera mi lezla od 4m a od 5m se stavěla. Ale teda jsem překvapená, že ti dítě sedí. Jako opravdu rovné natažené nohy a rovná záda? :O

Tak to děti chvíli trénují. Malý taky seděl dost brzy, ale časem se víc porovnal. Od takhle malého dítěte přece nemůžeš chtít plnohodnotný sed.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6956
14.11.21 08:33

@Jeanne414 Židle, gauč, konferenční stolek.. Jinak moje první dcera v 7mesich taky už stala, v 9 chodila, to bylo super :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1686
14.11.21 08:33
@P4ja píše:
Tak to děti chvíli trénují. Malý taky seděl dost brzy, ale časem se víc porovnal. Od takhle malého dítěte přece nemůžeš chtít plnohodnotný sed.

Tak proto bych tomu taky neříkala „sed“. Za mě dítě sedí, až když má nohy natažené dopředu a je rovné a nekymácí se. Pak teprve bych ho taky posadila do kočárku nebo jídelní židličky. Do té doby nesedí a sed mezi patami taky není sed. To bych mohla tvrdit, jak mi dcera sedí od 6m. Ale je jí 8m a zatím teda sedí tak, že má jednu nohu zlomenou před sebou a druhou za sebou, nožky nenatáhne. A kolikrát si i „sedne“ mezi paty, a to je vůbec katastrofa, naštěstí už to moc nedělá.

Příspěvek upraven 14.11.21 v 08:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20904
14.11.21 08:39
@Dobrej_tym píše:
Tak proto bych tomu taky neříkala „sed“. Za mě dítě sedí, až když má nohy natažené dopředu a je rovné a nekymácí se. Pak teorve bych ho taky posadila do kočárku nebo jídelní židličky. Do té doby nesedí a sed mezi patami taky není sed. To bych mohla tvrdit, jak mi dcera sedí od 6m. Ale je jí 8m a zatím teda sedí tak, že má jednu nohu zlomenou před sebou a druhou za sebou, nožky nenatáhne. A kolikrát si i „sedne“ mezi paty, a to je vůbec katastrofa, naštěstí už to moc nedělá.

Tak jasně, jestli chceš porovnávat děti, tak určitě. Nemyslím, že zakladatelka píše o plnohodnotném sedu. Ani by mě to nenapadlo. Prostě píše o tom, že se jí dítě posadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat