Chci rovnou IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.18 17:36
Chci rovnou IVF

Zdravim, chci se zeptat zda bude problem v CARu kdyz chceme s manzelem rovnou ivf.. Inseminace nechcem. Dekuji za odpovedi.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 19.11.18 17:40
@Anonymní píše:
Zdravim, chci se zeptat zda bude problem v CARu kdyz chceme s manzelem rovnou ivf.. Inseminace nechcem. Dekuji za odpovedi.

Ahoj.

A vy jste samoplátci?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.18 17:49
@tininas píše:
Ahoj.A vy jste samoplátci?

Ne. Normalne s pojistovnou.

Janča209
Kelišová 7362 příspěvků 19.11.18 17:50

Záleží kde je problém, ale je to vaše rozhodnutí, když nebudete chtít podstoupit IUI, tak prostě půjdete rovnou do IVF.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.18 17:51

@Janča209 chtela jsem jen vedet jestli jim to nebude vadit kdyz nepodstoupime iui

Janča209
Kelišová 7362 příspěvků 19.11.18 17:54

Je to vaše rozhodnutí, když chcete rovnou IVF tak bude rovnou IVF, oni vám jen řeknou možnosti.

AnastazieB
Echt Kelišová 8414 příspěvků 19.11.18 17:57

Myslím, že CARům jde hlavně o IVF, takže bránit se nebudou.

tininas
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 19.11.18 18:03

Ahoj.

Vím, že v Pronatalu v Praze to bylo takto:

a/ Od začátku nás připravovali na IUI.

b/ Ale ještě před tím po nás chtěli laparoskopii.

c/ Po laparoskopii a následném odstranění vejcovodu, kdy nám lékař jednoznačně napsal doporučení na IVF, tak se o IUI s námi nikdo nebavil. Rovnou tedy IVF.

Takže já mám zkušenost takovou, že CAR chce nejprve zkoušet inseminaci (je to přece jen levnější) a až poté IVF.

Pokud jste na pojišťovnu, budou zkoušet levnější varianty a to, že ty něco chceš, je nezajímá. Bohužel.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 19.11.18 18:14

Já si teda taky myslím že u pojišťovny jde o to dříve zkusit levnější varianty léčby. Alespoň u jiných nemoci to tak je. Asi bych si zjistila, jestli to vůbec přeskočit jde pokud k tomu není zdravotní indikace.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 919 příspěvků 19.11.18 18:15

@tininas tak to nevím Teda já má zkusenost jinou, já chtěla nejprve inseminaci a po všech vysetrenich zjistili, ze by to bylo naprosto zbytečne, a aspoň u nás v CARu by myslím nenutili IUI pokud tohle vyzkouset nechcete.Ja chtěla je to levnější menší zátěž pro tělo,nakonec máme dcerku z IVF/KETu.

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 2041 příspěvků 2 inzeráty 19.11.18 18:16

To asi nebude tak jednoduche, ze ty chces ivf… Mate k tomu nejaky objektivní medicinsky duvod? Jestli vam zjisti nejakou zavaznejsi poruchu plodnosti, tak nikdo ztracet cas s iui nejspis nebude. Ale jestli budete v poradku a,, jenom" to nejde, tak ti nikdo hromadu hormonu do tela rvat chtit nebude…

Kikulele
Zasloužilá kecalka 919 příspěvků 19.11.18 18:17

Aha už to chápu tak to se omlouvám,u nás IUI nešlo. A meli jsme to také na pojišťovnu. K zakladatelce: už Vas vyšetřovali? Spermio,hormonalni profil apod.?

Janli
Kelišová 6277 příspěvků 19.11.18 18:29

Záleži na vaší diagnóze. Se mnou se o IUI nikdo ani nebavil. Měli jsme rovnou nalápnované ivf s pgd. Proč ho nechcete? Je to nesrovnatelně levnější a nemusíš do sebe rvát hormony.

Příspěvek upraven 19.11.18 v 18:30

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 19.11.18 18:29

V lednu jdem na konzultaci. Tak ja nevim.. Chtela bych ivf rovnou. Uvidim zda s tim v natalartu nebude problem.

Helca83
Kecalka 350 příspěvků 19.11.18 18:30

@AnastazieB Presne :palec:

Ja si teda nemyslim ze by byli proti IVF, to snad leda ze byste byli oba “zdravi” a mladi… jinak je to spise takova vypln casu nez jsou treba k dispozici vsechny testy atd…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Slávek Boura měl figurovat ve skupině pašeráků, hrozí mu 18 let!

Byl zvyklý na slávu, vždyť moderoval třeba tradiční novácký pořad Snídaně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >