Cheilitis-zánět rtu

1113
3.10.20 07:22

Cheilitis-zánět rtu

Ahoj. Máte, prosím, někdo z vás, zkušenost se zánětem rtů, cheilitidou? Jak se vám projevoval? Byli jste s tím u lékaře? U jakého? Jakou vám řekli příčinu a čím léčili? Nebo co vám na to pomohlo? Vitamíny, bylinky?
Děkuji za všechny rady a postřehy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
255
3.10.20 08:10
@mimart píše:
Ahoj. Máte, prosím, někdo z vás, zkušenost se zánětem rtů, cheilitidou? Jak se vám projevoval? Byli jste s tím u lékaře? U jakého? Jakou vám řekli příčinu a čím léčili? Nebo co vám na to pomohlo? Vitamíny, bylinky?
Děkuji za všechny rady a postřehy

Ahoj, bylinky a vitaminy nepomahaji, na koznim mi to odstranovali 2 x tekutym dusikem a zase se to vratilo. Pry je to solarni keratoza a bude mozna nutne resit to chirurgicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15763
3.10.20 08:24

Nevim jestli je to Presne ono, ale podle googlu jo.. Léčím to imazol krém pastou.. Nanesu velkou vrstvu a nechám zaschnout.. A nechám pres noc.. A pak mám z kožního masticku na fleky, co měl syn.. A ta taky zabírá.. Jmenuje se ichtammol..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
3.10.20 08:34
@tereza12345 píše:
Nevim jestli je to Presne ono, ale podle googlu jo.. Léčím to imazol krém pastou.. Nanesu velkou vrstvu a nechám zaschnout.. A nechám pres noc.. A pak mám z kožního masticku na fleky, co měl syn.. A ta taky zabírá.. Jmenuje se ichtammol..

Mne se udela strup, zaschne, ale kuze se nevytvori a jede to vse zase nanovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15763
3.10.20 13:44
@JohanaRottova píše:
Mne se udela strup, zaschne, ale kuze se nevytvori a jede to vse zase nanovo.

Zároveň je potreba hoooodne pit a promazavat to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama