Léky na spaní

24
2.10.20 08:06

lieky na spanie

Ktoré lieky na spanie zaberajú-bez nárastu hmotnosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5183
2.10.20 08:17

Ty které ti předepíše lékař a který si TY SAMA ozkoušíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.10.20 08:34

Ještě jsem neslyšela, že by byl někdo tlustej kvůli práškům na spaní 8o a to už jsem v oboru nějakej pátek. Spíš je blbý, že na nich více či méně (podle druhu) vzniká závislost, na to si dej bacha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
937
2.10.20 08:36
@sisa8666 píše:
Ktoré lieky na spanie zaberajú-bez nárastu hmotnosti

co konopnej olej? bez thc….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1221
2.10.20 08:59

Jaky mas problem se spankem? Nemuzes usnout a prevalujes se? Nebo usnes, v prubehu noci se vzbudis a pak uz nemuzes usnout? Nebo mas krehke spani a vse te probudi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
2.10.20 09:07

Ano budím sa často aj mám plytký spánok..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
2.10.20 09:07

Na hmotnosť to nemá vplyv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.20 09:28

Já se přidám s dotazem: mě se chce spát během dne, pak potřebuji usnout brzy třeba okolo 20-21h, ale neusnu a hodní se mě v hlavě myšlenky (poslední dobou mám nějaké problémy finanční atd) a stejně neusnu třeba do 1 do rána, pak se bohužel budím třeba okolo 3 ráno - 4 ráno, někdy když usnu dřív tak třeba i 2 x za noc pak probudím… v lepším případě znovu usnu a nemohu pak ráno vstát, zaspávám a jsem utahaná a v horším případě pak neusnu vůbec…

Za následek to má to, že denně potřebuji tak 2 kafe abych mohla fungovat vůbec, jsem unavená přes den, přijdu domu a nic… vím, že za to hodně může psychika a problémy finanční atd, ale těch se jen tak nezbavím a nevím jak to řešit… snažím se jít alespoň když jdu z práce trošku pěšky aspoň se 20 min projít, abych byla na vzduchu a líp spala…taky beru před spaním zinek a někdy zinek, hořčík a selen… krevní testy ok, je to prostě psychické ale co s tím?

Pomohl by už zminovany konopný olej? Potřebuji něco si před spaním dát zalehnout okolo 20h do postele a usnout…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama