Tetánie panická porucha

Anonymní
2.10.20 00:20

Tetanie panicka porucha

Máte tu někdo diagnostikovanou tetanii? Popřípadě jak se s tím lecite a co na to pomáhá? Dá se z toho vyléčit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14400
2.10.20 00:35

Ano, když se naučíš zacházet se svou úzkostí, zbavíš se chrnické přítmnosti stresových hrmonů ve své krvi, na jejichž metaolismsu potřebuješ enormní mnžství prvků jako je hořčík a přestanu ti tetanie.

Kombinace antidepresiv, psychterapie, aktivních relaxačních technik. srovnání spánku, správné stravy a fyzického pohybu, co ti bude dělat radost pomáhá. Všechno dohromady, ne jen jedno z toho.

A teda samzřejmě suplementuj ten hořčík podle pokynů lékaře, ale primárně potřebuješ řešit příčinu a tou je nezvládnutá úzkost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
2.10.20 11:33

Tetanii mi diagnostikovali v dospívání, když jsem několikrát dostala záchvat, omdlela jsem a do toho s sebou házela. Jednou jsem takový záchvat dokonce chytla v kině. Měla jsem prostě strašně moc stresu, za hodně dlouhou dobu. Do toho mi ještě zjistili sníženou funkci štítné žlázy. Docházela jsem na psychiatrii, což mi hodně pomohlo. Doktorka mi taky psala recept na horčík. Brala jsem nějakou dobu taky antidepresiva. Je to deset let, a záchvat jsem neměla tak pět let. Dá se s tím určitě něco dělat. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama