Chicco Enjoy

958
16.8.10 19:40

Chicco Enjoy

Ahoj, najde se někdo kdo má tyto golfky od Chicca a jak jste s nimi spokojené? http://www.1000kocarku.cz/…-2010-Europe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.8.10 20:30

Dobrý večer,
mám tyto golfky a používám je již od r.2007.nyní v nich vozím již 2.dítě, používala jsem také click clak systém na vajíčko.
Golfky mají nesmírnou výhodu v tom, že jsou stabilní, i když na rukojeti pověsím tašky s nákupem, velký košík pod kočárkem, úžasně se skládají do auta (není nutné sundávat madlo apod. jako u jiných modelů), takže se vejdou i do malého auta, polohovat se dají téměř do úplného lehu, váhově jsou únosné, jsou i lehčí, ale je to vždy něco za něco.Jejich obrovská přednost je možnost vycvaknout potah a vyprat v pračce. Jediné co pozoruji je, že potah je již částečně vybledlý (poznám rozdíl na stříšce a na nánožníku na zimu, který používám pouze občas).Nožičky se dají polohovat. Velikost koleček je dostatečná. Vozím v něm podle potřeby dítě s váhou 11kg nebo 16 kg a ani při váze 16kg nemění kočárek své jízdní vlastnosti.Jediné, co mi na kočárku začíná v poslední době vadit je to, že nemá spojenou rukojeť.Nevím, pro jak staré dítě plánujete kočárek použít, ale kočárek se spojenou rukojetí se každopádně řídí lépe, obzvláště v případech, kdy dítě chvíli jde vedle vás a vy držíte dítě za ruku a druhou rukou řídíte kočárek. Kočárek s „berany“ se jednou rukou řídí dost špatně. To je jediné, co mi postupem času začíná vadit, jinak jsem s ním spokojená a žádnou závadu jsem neshledala. Kočárek zvládne i jízdu v lehčím terénu, ale samozřejmě, že po rovném chodníku se s ním jezdí lépe. Chicco má také servis v Praze a zde je možné doobjednat např. madlo, kolečka atd. V zásadě mohu kočárek doporučit.
S pozdravem beruška11

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
958
17.8.10 16:28

Beruško dík za info. Golfky sháním pro svou mladší dceru(1 rok)a taky bych radši se spojenou rukojetí, je jasné, že se líp řídí, než klasické „berany“, ale není v nich zas takový výběr a já potřbuju hlavně něco skladného a spíš levnější, přecijen je to už na druhé děcko a další už určitě neplánujeme. Po starší dceři golfky nemám, tak dlouho sem vybírala, až je malá nakonec nepotřebovala :lol: . Akorát teda taky přemýšlím ještě nad tím, jestli zvládnou ty naše hnusné cesty, ale zas si říkám, že na tak krátko to snad vydrží. Starší jsem vozila ve sportovním kočárku asi do 2 let, pak už jen zřídka, (radši jezdila na odrážedle) tajně doufám, že to s mladší dcerou bude taky tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama