Chicco sporťák kolekce 2008

Anonymni
25.2.08 13:21

Chicco sporťák kolekce 2008

Holky, moc se mi líbí tento kočárek, je to Sada Chicco TRIO TOUR 4 a vypada takto:
http://batolata.mimishop.cz/…to343272.jpg /> popis sportaku: ( oceňuji )
sportovní kočárek má odpružení zadních kol - umožňuje kočárku přizpůsobit se dětské váze a tlumit otřesy. Kola jsou plastová, přední kola jsou otáčivé s možností aretace. Kočárek má nastavitelnou rukojeť, snímatelné ochranné madlo , nastavitelnou opěrku zad do několika poloh. Je vybaven zimním vakem - fusakonánožníkem vhodným pro chladné měsíce, který lze předělat na klasický nánožník.
Jenže chybička se vloudila - prodávají ho pouze jako :,-(u.

Proto zvažuji ,,golfákosporťák,, Chicco For Me, který vypadá takto:
http://batolata.mimishop.cz/…to345881.jpg /> popis golfek: ( oceňuji )
Golfáče For Me s exkluzivním sedátkem, které může být snadno upevněno do pozice proti směru jízdy a do pozice po směru jízdy. Golfáče For Me jsou velice vhodné pro malé děti, které často komunikují s matkou. Otočné a sklopné rukojeti Twist lze snadno spojit adaptérem, který je součástí :,-(y. (Takže rukojeť můžete mít spojenou nebo ne).
Snadné polohování opěrky zad (mám speediho a polohování na šňurky mi začíná dost vadit, tady se to zvládne jednou rukou), 5-ti bodový bezpečnostní pás s komfortním polstrováním (pro např. půlroční děti opravdu super - jde oddělat). Polohování opěrky nohou. Cirkulační systém - sedátko má perforované boční strany, které zaručují maximální ventilaci. Nový systém brzd „STOP & GO“. Standardní výbava kočárku: fusak se zateplenou vnitřní částí s možností odepnutí a vytvoření nánožníku , bouda s odnímatelnou zadní částí pro letní dny (ta mi přišla taky bezva,dá se úžasně sklopit, proto si troufám říct, že paraple není třeba, i se hodí jako ochrana proti větru). Taška v barvě kočárku s přebalovací podložkou (tašku lze upevnit na rukojeť)., ochranné madlo před dítě, nákupní košík, pláštěnka .

A tento se narozdíl od té :,-(y dá koupit zvlášť. Má super polstrování, prostě mě zaujal, taky se mi líbí, že ikdyž jsou kolečka menší, tak nejsou zdvojená, proto i asi lepší do sněhu…Má snad všechno co ke kočárku potřebujete…

Přesto mě zajímá, jestli ho někdo má a přidal by zkušenosti z běžného provozu

Díky Janak

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
26.2.08 19:30

Zkusenost nemam, ale podle obrazku by mne odradila premira plastu okolo kolecek, kde je velke opotrebeni. Taky Chicco znacka ve mne nevyvolava nejakou extra kvalitu.

• Nahlásit
  • Citovat
TKJ
277
14.3.08 19:34

my mame chicco trio, tu :,-(u, a sme spokojny, aj na to ze je to trojkolka tak ma dobru stabilitu, velmi lahko ovladatelny hlavne vsetko ide rychlo - zlozenie podvozku, na:,–(enie autosedacky ci hlbokej korby alebo rovno premena na sportak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.08 14:35

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či nemáte niektorá konkrétne skúsenosti s Trio tour 4 2008 a Trio for me complete 2008? Už som zúfala z výberu kvôli nášmu výťahu - má nemotorné vnútorné dvere, ktoré mi ho zužujú a skracujú. Takže vážne uvažujem nad týmito typmi od Chicca. Zaujímalo by ma ako ste spokojné s pohybom napr. po mestskej dlažbe, obrubníkoch alebo v snehu. A či stačí vanička s dĺžkou 74 cm. Bábo by sa malo narodiť koncom augusta, čiže v zime do kočíka aj deka a fusak. Predavačka mi ho chválila, ale radšej mám konkrétne skúsenosti. Budem veľmi vďačná za každý postreh. A keby tu už bola podobá téma, tak mi dajte vedieť, aby som prečítala viac.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TKJ
277
21.7.08 08:56

korbicka je fakt trochu malá a úzka. Nemali sme s ňou žiadny problém, až na velkosť.Malý ma len 3 aj pol mesiaca a už je ve sporťáku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama