Chicco Synthesis plus x Maxi cosi cabrio fix ???

15.6.07 09:28

Chicco Synthesis plus x Maxi cosi cabrio fix ???

Moc Vas holky zdravim, vcera jsem se vypravila koupit si maxi cosi cabrio vajicko a prodavacka mne premlouvala, ze je dostatecne chicco synthesis plus, za polovicni cenu a jeste jde dat jako kresilko, ve kterem se muze mimco krmit…
Poradte mi, v cem je o tolik maxi cosi cabrio lepsi / navic o 2000 Kc oproti chicco/ a jake mate zkusenosti s obema???
moc diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6954
15.6.07 09:47

Ahoj Berušečky,

jak jsem koukala na Maxi cosi Cabrio fix, jde přidělat na nějakou základnu, čímž je bezpečnější. Základna se ale kupuje zvlášť a to je další položka.

Já mám tuto :
http://www.chiccocz.cz/index.php?…

Je to v podstatě stejná sedačka jako Synthesis, jen se zaklapává do základny, která je přidělaná v autě, čímž se stává o třídu bezpečnější. Doma se dá použít na houpání a krmení, stejně jako Synthesis a do druhého auta ji dáváme normálně bez základny, abychom ji nemuseli stěhovat. Tahle sedačka je asi za stejnou cenu jako MC Cabrio fix, ale základnu má už v ceně. Vyhrála nějaký test autosedaček své třídy v Německu, fakt si ji jen chválím.

Tak dobře vyber. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
15.6.07 20:27

Ahoj, my máme Chicco Synthesis Plus a musím říct, že s ní moc spokojená nejsem. Teda teď, když už je malá větší, docela jo, ale když byla úplně malinkaté mimčo, měla jsem pocit, že je v té sedačce šíleně zalomená.. To polstrování na hlavičku je totiž tak nějak moc „tlusté“, že jí to hlavičku úplně zalamovalo dolů a špatně se jí tam sedělo.. Chtěla jsem sedačku ze začátku prodat a koupit si novou, jak jsem byla nespokojená, autem jezdím docela dost, ale nikdo ji nechtěl koupit :lol: a pak už dcerka vyrostla a sedí se jí v ní fajn. Každopádně vím, že podruhé už bych tento typ sedačky nechtěla :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama