Jakou koupit autosedačku?

Anonymni
11.6.07 13:03

Jakou koupit autosedačku?

Moc prosím o radu. Chceme koupit autosedačku od 9kg. Jezdíme na docela dlouhé trasy a proto chci, aby byla sedačka pohodlná na sezení i na spaní. Taky bych ocenila, aby byla z příjemného materiálu a trochu vzdušná, aby se v ní Jonýsek v létě zbytečně nepotil. I když to je v těch vedrech asi nemožné, že? Dá se nějaká taková koupit kolem 4000,– Kč? Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2733
11.6.07 14:37

ahoj, zkus si an netu najít výsledky testů sedaček a dle toho se rozhodni. V kategorii 9-18 kg vítězí Maxi Cosi Piori-my ji máme a jsme spokojení. Nová stojí přes 5000,– ale já ji sehnala z druhé ruky v dobrém stavu…
Kámoška má od chicca, stála kolem 4000 a jak sjme ji měli půjčenou, vypadala taky dobře a pohodlně…zkus si projít starší diskuse, je jich tu dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.6.07 14:55

Za tuto cenu muzes koupit MaxiCosi Priori S.P.S. My ji mame, dceri byly 4 roky a porad ji je, i kdyz za chvili pujde do vetsi 15-36 kg. Navic Priorka je velmi pohodlna na spani a da se polohovat jednou rukou za jizdy. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
574
11.6.07 18:40

Máme Romer King plus a paráda. Syn s ní dojel až do Chorvatska, pravidelně jezdíme za babi do Prahy (300km) a nestěžuje si :wink: . Kupujeme teď kat. 15-36kg a jdem zas do romerů :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
11.6.07 18:45

Koupili jsme Maxi Cosi Priori XP, myslím že v létě už na ní přesedláme, Sára měla v 7 a půl měsících 10kg a 74 cm, takže vajíčko je jí už tak tak. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.6.07 08:32

díky

Moc díky za informace. Kouknu na ty sedačky, co jste psaly. Myslíte, že je lepší koupit nejdřív 9-18kg a potom větší? Protože jsem se dívala, že jsou i rovnou 9-36kg.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.6.07 11:10

Urcite nejdriv 9-18 kg a pote 15-36 kg. Sedacky 2v1 jsou vzdy na ukor neceho - vetsinou bezpecnosti a pohodlnosti. Tezko muze byt jedna sedacka pohodlna jak rocnimu tak desetiletemu diteti.

• Nahlásit
  • Citovat
6597
12.6.07 11:50

My máme 9-18 a pak půjdeme na 15-36.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
12.6.07 11:58

Taky se připojuji k naprosto spokojeným „uživatelkám“ Maxi Cosi Priori. Materiál je perfektní, Honzík se mi ve vajíčku potil, tady se nepotí. Když vidím, že usíná, jednoduše jednou rukou mu sedačku naklopím, prostě paráda. Nedám na ní dopustit, kupovala jsem jí přes internet, do tří dnů jsme jí měli. Max. spokojenost. Jednou, až bude čas koupit větší, uvažuju znova o Maxi Cosi, jsou fakt dobrý!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
12.6.07 19:49

Ahojky taky si myslím že je lepší koupit 9-18kg a pak to řešit dál. Já osobně si myslím, že dítě v té sedačce vydrží déle než do 4 let a poku ano, pak už to budu řešit jen podsedákem. Hodně zdaru ve výběru. Já vybírala nedávno a nakonec jsem koupila Bébéconfort Axiss a jsem 100% spokojena,ale je dost drahá, stojí kolem 7.000,–. měj se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.6.07 23:49

díky

Jsem moc ráda za všechny info. Je super, že se člověk může takhle zeptat na zkušenosti, protože v obchodě vám vychválí všechno. Takže hurá do toho :)

• Nahlásit
  • Citovat
CokeLady
24.1.13 09:12

Má asi tisíc otázek, takže:

prcek (7,5 měsíce) už se pomalu nevejde do vajíčka, váhově také, takže budeme muset koupit novou 9-18 kg, už se sám posadí

• nechci, aby celou cestu seděl, většinou usne a ráda - bych, aby byl v pololehu nebo aby tam šly 2 polohy
  • potřebuju ho mít na sedadle spolujezdce, podávám mu dudlík, dávám napít, držíme se za ruku, mám tam vypnutej airbag a jsme takhle spokojený

je něco takovýho?

• Citovat
  • Upravit
22
24.1.13 09:32

My máme sedačku babypoint zenith music ta byla 9-25kg, byla polohovatelná, takže prcek v ní jezdil od 8měsíců, stále se do ní vejde (3,5roku). Pratelný potah, lehká manipulace. ted už jsme ale pořídili pro lepší komfort sedačku od 3let (15-36kg)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70606
24.1.13 09:48

@CokeLady No, předně by v 7,5 měsících neměl jít do sedačky 9-18, protože na tu nesplňuje podmínku věku - 9 měsíců, takže by měl jít do 0-18 a ještě chvíli jezdit v protisměru.
Každopádně dobré 9-18 jsou romerky, my máme třeba King Plus a spokojenost, případně jsme ještě spokojeni s pultíkovou cybex, ale tam je to polohování přece jen menší.
Jo a na spolujezdci můžeš mít jakoukoliv posměrnou sedačku, dokonce už ani nemusí být vypnutý airbag. Důvody proč ji tam chceš nebudu komentovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100
24.1.13 10:31

@CokeLady vetsina sedacek 9-18 (myslim, ze vsechny) se daji vicnebo min polohovat… My mame ted romer King Plus a jsme spokojeni… Na starsiho jsme meli mc priori xp a ta se mi zdala vic polohovatelna… :think: ale testy ma lepsi King :-) :nevim: jinak do posmerne sedacky co nejpozdeji, pred 9 mesicem bych tam ja svoje ditko nedala ani omylem, oba kluci jezdili ve vajicku cca do roka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama