Chipolino ON ROAD

9.6.08 20:38

Chipolino ON ROAD

Ahojky,
máte prosím někdo tento kočárek?
http://www.chipolino.cz/…oad2008.html

• 2 polohy opěrky zad
  • plastový pult pro dítě
  • plastový držák na láhev
  • stříška s okénkem
  • odpružený
  • přední otočné kolo
  • prostorný nákupní koš
  • pro snadnější údržbu opěrka nožiček potažena PVC
  • hmotnost 6,2 kg
  • 3 barvy
    lůžko-71×35 cm
    kočárek:56/100/100 cm
    složený:56/85/40 cm

Jak jste spokojení?
Kde by byl k vidění v Praze (nebo okolí)?

Díky moc :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
9.6.08 20:43

Ta plocha na ležení,,,,,není trochu malinká?

• Nahlásit
  • Citovat
9.6.08 21:11

Nemyslím :wink:
Teď máme klasický sporťák Jané Slalom Pro a ten má lůžko (dle internetu) 74×31 a zdá se mi ooobrovské 8)

Bohužel jsem zjistila, že rozměry udávané na internetu jsou častokrát dost mimo, takže je lepší sehnat někoho, kdo má kočár doma a je ochoten to přeměřit :wink: 

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.08 19:46

Ahojky. Kočiarik nemáme, ale chcem napísať, že podľa jedného internetového obchodu( eshopbaby.cz) , kde ho prevážili, je jeho skutočná hmotnosť 8,5 kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.08 21:05

ahojky - tak to je docela velký rozdíl :? Děkuji moc za informaci :srdce: 

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
26.6.08 21:59

Taky o něm uvažuju, taky mám Jané Slalom Pro a chtěla bych k tomu něco lehčího. Chipolino se mi taky moc líbí - hlavně se mi líbí, že má velký košík. Ale jestli fakt váží 8.5kg, tak to bych si váhou moc nepomohla. Prosím prosím, jestli ho někdo máte, mohli byste ho převážit, nebo víte o nějakém obchodu v Praze, kde by byl vystavený. Strávila jsem teď hodně času na netu, ale žádný takový jsem nenašla. S tou váhou 8,5kg docela věřím - bohužel - oni totiž na netu dost často uvádějí váhu „ohlodaného“ kočárku - tzn. bez košíku, bez pultíku / madla atp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
31.8.08 14:31

Kamarádka si ho koupila. Až na příšerné jednání s e-shopem (ale teď fakt nevím se kterým) je max. spokojená, ale nečekala od něj zázraky, požadovala hlavně „čučavý“ kočárek, tedy takový, který zaujme vzhledem a pak aby byl lehčí, než jejich Bebetto Tiger, což je, ale k těm 10ti kg ta váha asi půjde. Takže pro ty, co mají nynější kočárky do těch 15 kg to asi není, tam spíš nějaké lehké golfáče.
Já mám Chipolino Rapido a maximální spokojenost, váha teda taky 10 kg, ale už je to trochu robustnější kočárek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Rapant
6.11.09 16:02

Rapant

Dobrý den,
nevíte někdo jak na tomto kočárku přitáhnout kolečka?
Děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama