Chlamydie a co dál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 00:50
Chlamydie a co dál

Ahoj chtěla bych se zeptat zda si někdo prošel chamydiema, které se přenáší pohlavnim stykem. Netušim kde jsem k tomu přišla 2 roky jsem od byvaleho partnera a s nikym jinym jsem za tu dobu nic neměla, ale vysledky vyšli pozitivně :nevim: ma otazka zní, sestřička z odrinace mi volala že to bude chtit přelečit i partnera, myslíte že bude muset i byvaly partner? Je mi to dost trapne nekomu řikat :,( a druha otazka mam 2 letou dceru, s kterou jsem se občas koupala, a přece jen je semnou ve velkem kontaktu, myslite že bych mohla nějak nakazit i ji? :zed: děkuju za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 04:13
@Anonymní píše:
Ahoj chtěla bych se zeptat zda si někdo prošel chamydiema, které se přenáší pohlavnim stykem. Netušim kde jsem k tomu přišla 2 roky jsem od byvaleho partnera a s nikym jinym jsem za tu dobu nic neměla, ale vysledky vyšli pozitivně :nevim: ma otazka zní, sestřička z odrinace mi volala že to bude chtit přelečit i partnera, myslíte že bude muset i byvaly partner? Je mi to dost trapne nekomu řikat :,( a druha otazka mam 2 letou dceru, s kterou jsem se občas koupala, a přece jen je semnou ve velkem kontaktu, myslite že bych mohla nějak nakazit i ji? :zed: děkuju za rady

No,z pohlavního styku to být ani nemusí.
Má bývalá kolegyně dostala taky chlamydie a teď nevím z čeho.Je to dost dlouho.Ale přeléčila to

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 04:42

Já chlamydie měla - zjistili mi to z laparoskopie … Prý se dají chytnout kdekoli třeba i na veřejném WC … Tedy můj partner bez testů dostal antibiotika též ale netuším kde jsem to mohla chytnout … A prý můžou být i přenašeči kterým to žádné potíže nedělá …

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 06:36

Ahoj :mavam: tak já chlamydie měla zhruba před 3 měsíci a to tak že mě bolel podbřišek jak ďas. Teď už je máme i s přítelem přelečené ATB. Taky jsme koukaly kde se vzaly, spolu jsme skoro 5 let a určitě se ani jeden nikde netoulame. Můžes to dostat i když použijes cizí ručník či prostěradlo treba na dovolené atd. Přítel hraje fotbal a v těch sprchách se jichbsprchuje spousta…tak třeba i tam :nevim: Každopádně bych s dcerkou taška na testy, pro svůj klid. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 07:10

Hlasim se do.klubu. Taky s manzelem netusime, kde jsem k tomu prisla. Preleceni jsme byli oba ATB.

Pro zakl. Na ex bych uz kaslala. GynDr. rekni, ze jsi 2 roky bez partnera, takze chces ATB jen pro sebe. S dcerkou nevim :nevim:

Sue2008
Stálice 84 příspěvků 10.11.18 07:59

Holky, znova a dokola, chlamydie se opravdu neprenaseji rucnikem ani zachodovym prkenkem. Je to alibismus. Infekce se bohuzel nemusi projevit, u obou pohlavi infekce muze probihat bez priznaku. U ditete je hlavne riziko, pokud jsi byla infikovana uz v dobe porodu. Infekce se v tom pripade projevi jako opakovany zanet spojivek

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 08:13

Ja je chytla v tehotenstvi a malem jsem kvuli nim predcasne porodila…neverna jsem nebyla a partner sel na ster a nemel je…dle dr.jsem je chytla na verejnem wc…

Russet
Extra třída :D 11720 příspěvků 10.11.18 08:15
@Anonymní píše:
Ja je chytla v tehotenstvi a malem jsem kvuli nim predcasne porodila…neverna jsem nebyla a partner sel na ster a nemel je…dle dr.jsem je chytla na verejnem wc…

A jak? Třeš se o prkénko? Nebo ta bakterie vyskočila z WC? 8o

Russet
Extra třída :D 11720 příspěvků 10.11.18 08:21
@Anonymní píše:
Ahoj :mavam: tak já chlamydie měla zhruba před 3 měsíci a to tak že mě bolel podbřišek jak ďas. Teď už je máme i s přítelem přelečené ATB. Taky jsme koukaly kde se vzaly, spolu jsme skoro 5 let a určitě se ani jeden nikde netoulame. Můžes to dostat i když použijes cizí ručník či prostěradlo treba na dovolené atd. Přítel hraje fotbal a v těch sprchách se jichbsprchuje spousta…tak třeba i tam :nevim: Každopádně bych s dcerkou taška na testy, pro svůj klid. ;)

Jako z vyvařeného bílého prostěradla? 8o Z cizího ručníku, co před tebou použije nakažený ano. Ale to jsou pěkný čuňata, když si půjčují ručníky…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 09:43
@Russet píše:
A jak? Třeš se o prkénko? Nebo ta bakterie vyskočila z WC? 8o

Ja netusim jak jsem k tomu prisla..byl to nazor dr…ja mam svedomi ciste,ze jsem neudelala nic spatne..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 09:50

@Sue2008 s ex jsem byla přes dva roky před otěhotnením a v tehotenstvi jsm mela hodne vyšetřeni a nic se neukazalo a ze bych po 4 letech začla mit takové problémy? :( ( uzlinky, bolesti v podbřišku, zanět ) a dcera nikdy neměla žadny problém

Russet
Extra třída :D 11720 příspěvků 10.11.18 09:54
@Anonymní píše:
Ja netusim jak jsem k tomu prisla..byl to nazor dr…ja mam svedomi ciste,ze jsem neudelala nic spatne..

Doktory ctím. Ale ty to můžeš mít víc let. I chlap. Nebo si nechaváš dělat testy na každé preventivce?

Sue2008
Stálice 84 příspěvků 10.11.18 10:13
@Anonymní píše:
@Sue2008 s ex jsem byla přes dva roky před otěhotnením a v tehotenstvi jsm mela hodne vyšetřeni a nic se neukazalo a ze bych po 4 letech začla mit takové problémy? :( ( uzlinky, bolesti v podbřišku, zanět ) a dcera nikdy neměla žadny problém

jak rika @Russet muze to byt dusledek hrichu mladi a proste nastala spatna konstelace a nemoc se zacala projevovat.

Russet
Extra třída :D 11720 příspěvků 10.11.18 10:25
@Sue2008 píše:
jak rika @Russet muze to byt dusledek hrichu mladi a proste nastala spatna konstelace a nemoc se zacala projevovat.

(Zdroj levret.cz)
Symptomy se mohou objevit za velmi dlouhou dobu po sexuálním styku, při kterém došlo k infekci. Často se nachází sekrece mukopurulentního cervikálního hlenu, doprovodný obraz zahrnuje edém a
epiteliální léze cervixu, někdy kontaktně krvácející. Ženy si mohou stěžovat na menstruační obtíže,
bolesti při styku a bolesti v podbřišku. Mají zvýšenou sedimentaci při normálním počtu leukocytů.
Nepoznání chlamydiové cervicitis může mít velmi vážné následky. Přibližně u 8–12 % z těchto žen
se vyvine endometritis a salpingitis. Zjizvení a zúžení vejcovodů může vést až k tubami sterilitě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 10:32
@Russet píše:
Doktory ctím. Ale ty to můžeš mít víc let. I chlap. Nebo si nechaváš dělat testy na každé preventivce?

Pred těhotenstvím jsem nic nemela a v tehotenstvi ano. Vim to 100%… partner je nikdy nemel…a ze by to ve me bylo 7 let a az v teh.se to projevilo se mi nezda to by se aspon z tech testu poznalo..
Ja se neminim dohadovat pisu jen svoji zkusenost..

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >