Mykoza - špinění a léčba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 11:11
Mykoza - špineni a léčba

Ahoj holky,
Sem tam trpím na mykozu, ale poprvé se mi stalo, ze bych slabounce špinila. Koupila jsem si cannesten gyn - 6 denni. Užívám 2 den, ale nepřijde mi nějaké zlepšení. Možná svědění trosku ustoupilo, svedi mě to napr. Při utirani na WC. Nyní par mesicu bydlim mimo mesto, kde mám gynekologa.

Za jak dlouho vám canesten začal pomáhat, popr. znate jinou léčbu?

Omlouvám se za anonym, ale je to pro mě stydlive téma :oops:

Reakce:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 5 inzerátů 08.11.18 11:20

Tak me tedy spis zabiral gynopevaryl,takove to baleni,kde byl krem i cipky,bylo to tusim jen na tri dny a ty tri dny na to opravdu stacili :) pripadne mi jeste doktorka jednou doporucila krem jenamazol,ten se sice bral dele,ale vysledky byly znat temer hned ;) at se te mrchy co nejdriv zbavis :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 11:50

Já doporucim přírodní alternativu… teatree olej, potírat, ale teda naredeny ať to není moc silné… moc jsem tomu nevěřila, ale ono to zabralo a za půl roku u další mykozy zase pomohl, tři dny a noci potírání a svědění přestalo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 12:02

Gynekolog mi říkal, že mykóza může být i projevem zánětu. Pokud se přidalo špinění, upalovala bych k doktorovi.
Ještě mohu doporučit boraxové globule, mají je v každé lékárně, zavádějí se a dezinfikují, cca po třech dnech by měla přijít úleva.

Anny A
Stálice 91 příspěvků 08.11.18 12:21

Mne na mykozu pomaha jen oreganovy olej.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 10:16

@Twixinka tak pořídila jsem ten gynopevaryl - včera jsem zavedla poprvé čípek a zda se to trosicku lepší, ale nechci předbihat. Pokud to nepomuze budu muset k lékaři :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >