Mykoza - špinění a léčba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 11:11
Mykoza - špineni a léčba

Ahoj holky,
Sem tam trpím na mykozu, ale poprvé se mi stalo, ze bych slabounce špinila. Koupila jsem si cannesten gyn - 6 denni. Užívám 2 den, ale nepřijde mi nějaké zlepšení. Možná svědění trosku ustoupilo, svedi mě to napr. Při utirani na WC. Nyní par mesicu bydlim mimo mesto, kde mám gynekologa.

Za jak dlouho vám canesten začal pomáhat, popr. znate jinou léčbu?

Omlouvám se za anonym, ale je to pro mě stydlive téma :oops:

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1755 příspěvků 5 inzerátů 08.11.18 11:20

Tak me tedy spis zabiral gynopevaryl,takove to baleni,kde byl krem i cipky,bylo to tusim jen na tri dny a ty tri dny na to opravdu stacili :) pripadne mi jeste doktorka jednou doporucila krem jenamazol,ten se sice bral dele,ale vysledky byly znat temer hned ;) at se te mrchy co nejdriv zbavis :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 11:50

Já doporucim přírodní alternativu… teatree olej, potírat, ale teda naredeny ať to není moc silné… moc jsem tomu nevěřila, ale ono to zabralo a za půl roku u další mykozy zase pomohl, tři dny a noci potírání a svědění přestalo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 12:02

Gynekolog mi říkal, že mykóza může být i projevem zánětu. Pokud se přidalo špinění, upalovala bych k doktorovi.
Ještě mohu doporučit boraxové globule, mají je v každé lékárně, zavádějí se a dezinfikují, cca po třech dnech by měla přijít úleva.

Anny A
Kecalka 147 příspěvků 08.11.18 12:21

Mne na mykozu pomaha jen oreganovy olej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 10:16

@Twixinka tak pořídila jsem ten gynopevaryl - včera jsem zavedla poprvé čípek a zda se to trosicku lepší, ale nechci předbihat. Pokud to nepomuze budu muset k lékaři :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >