Chlapi fórum - pro pobavení

13
29.9.20 20:11

Chlapi fórum - pro pobavení

Tak mě pobavilo chlapské fórum „Smetiště“ na Garáž AutoRevue. Chlapi tu umí zdrbnou své ex, pohádat se o nich nebo „nočník garáže“, kde si dokazují přidáním čísla, že ponocují :lol: Jak malí kluci…a doma se tváří taaaak unaveně a nechápavě, že koukáme do FB a na eMimino. Úplně mě rozebrala diskuze „Návštěva u sousedek“, kdy se domluvili, jak jsem pochopila, naběhli na eMimino -no a těžce se nechytali :P kdo se chcete pobavit, tak mrkněte :mrgreen: https://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5268
29.9.20 20:33

Tak to pravé chlapské fórum je úplně jinde, ale ženský a LGBTQ maj prostě smůlu, mají zablokovaný přístup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3639
29.9.20 20:48

Co se týče chlapských diskuzí, nechávám je mužům, nicméně norník, to je moje guilty pleasure.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
29.9.20 20:48
@Božislava píše:
Tak to pravé chlapské fórum je úplně jinde, ale ženský a LGBTQ maj prostě smůlu, mají zablokovaný přístup.

Tak kde (!?), ať máme rozšířené obzory :jazyk: Ale nemyslím Amatéry a tak… prostě drbárna obyčejných chlapů :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
29.9.20 20:50

@Azeretereza mě pobavilo, jak se snažili vsáknout na eMimino a ty jejich přípravy :D prostě hračičky… :lol: diskuze, kde řeší auta, nebo naopak délku přirození taky nemusím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
29.9.20 20:55

@Thebe Ale zde se taky řeší “ měla jsem takového a vůbec jsem ho necítila” Atd. Takže kdo řeší délku a šířku? Jenom muži ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15140
29.9.20 20:55
@Thebe píše:
Tak kde (!?), ať máme rozšířené obzory :jazyk: Ale nemyslím Amatéry a tak… prostě drbárna obyčejných chlapů :think:

Amatéři jsou něco trochu jinýho. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5268
29.9.20 20:58
@Thebe píše:
Tak kde (!?), ať máme rozšířené obzory :jazyk: Ale nemyslím Amatéry a tak… prostě drbárna obyčejných chlapů :think:
@Thebe píše:

Vy sem nesmíte :mrgreen: A prosím, ženy nechoďte tam, zbytečně byste jim to kazily. OK?

Příspěvek upraven 29.09.20 v 21:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Černá vdova
29.9.20 20:59
@Thebe píše:
Tak mě pobavilo chlapské fórum „Smetiště“ na Garáž AutoRevue. Chlapi tu umí zdrbnou své ex, pohádat se o nich nebo „nočník garáže“, kde si dokazují přidáním čísla, že ponocují :lol: Jak malí kluci…a doma se tváří taaaak unaveně a nechápavě, že koukáme do FB a na eMimino. Úplně mě rozebrala diskuze „Návštěva u sousedek“, kdy se domluvili, jak jsem pochopila, naběhli na eMimino -no a těžce se nechytali :P kdo se chcete pobavit, tak mrkněte :mrgreen: https://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?…

Jo, kobercový nálet se jim tak úplně nezdařil. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
6241
29.9.20 21:11
@Thebe píše:

Obyčejní chlapi drbají a kecají v hospodách. Neznám žádnýho, co by si někde na netu vylíval srdíčko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5268
29.9.20 21:17
@Cenarius píše:
Obyčejní chlapi drbají a kecají v hospodách. Neznám žádnýho, co by si někde na netu vylíval srdíčko.

A co ty tu děláš? Koukej mazat do hospody!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
29.9.20 22:07
@Voltík píše:
@Thebe Ale zde se taky řeší “ měla jsem takového a vůbec jsem ho necítila” Atd. Takže kdo řeší délku a šířku? Jenom muži ne.

Psala jsem, že nechci fóra, kde to řeší… Ne že to muži neřeší :D TO se snad totiž řeší všude 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
29.9.20 22:09
@Cenarius píše:

Tak mi právě přišla ta jejich „garáž“ taková náhražková hospodová drbárna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
29.9.20 22:11

@M_Vladim tak taky je tam fórum a řeší se kde co…ale mě právě zajímají chlapský 0fóra kde nejsou auta a sex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
4.10.20 23:37

Doporučuji všem přečíst si knihu „Muži jsou z marsu a ženy z Venuše“ :D je to velmi zajímavý pohled na určité rozdíly mezi námi :D docela mě to i pobavilo jak se v některých věcech trefili

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat