Chlapi v práci, obtěžující?

Anonymní
29.1.20 20:17

Chlapi v praci, obtezujici?

Ahoj holky, ma nekdo podobny problem? nebo jak byste reagovali?
Jsem v praci nejmladsi mam 7 kolegu a neustale do me husti…
Je mi 25 let, postava v pohode vse si myslim ze je fajn a jsem hezka, proc se nepochvalit…Ale chlapi v praci uz to prehani, neustale zvani na obedy, vecer, dokonce k nim domu.. Pravidelne lichotky a okukovani, prijdu si jen jako vyzdoba. Kolegyne se semnou moc nebavi, prijde mi ze zarli ale ja nevim jak mam udelat abych se nikomu nelibila…uz jsem jim kolikrat rikala at toho nechaji, odmitam vsechny pozvani kamkoliv ale stejne je to porad dokola

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1140
29.1.20 20:21

No zazila no, ale nebrala jsem to jako problem. Je fakt, ze zenske pozice se u nas obsazovali pres modelingove agentury takze kolegyne zazivaly to same :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3042
29.1.20 20:26

Delala jsem vyhradne s chlapama a vzdy si je umela srovnat. Ber to jako vyzvu. Tohle zenska musi proste umet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
29.1.20 20:30

Mám kolem sebe v práci převážně chlapy a řeknu ti, že s ženskýma bych dělat nechtěla.
Tak buď si je srovnej a nebo si zvykni a ignoruj. Tvoje starosti bych chtěla mít :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
29.1.20 20:34

Jak je to velká firma? Můžeš na personálním podat stížnost. Mě to neskutečně irituje. Teď jsem na rodicaku, tak je klid, ale zato se odněkud vynořili oplzlí dědci na ulici a je jim jedno, že vezu syna v kočáru… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1140
29.1.20 20:41

@Pandemie stiznost? Jakoze dobry den, chci si stezovat na kolegu, ten uchyl si dovolil a ted se podrzte, pozvat me na veceri 8o mno :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3042
29.1.20 20:47
@Mika.ella1 píše:
@Pandemie stiznost? Jakoze dobry den, chci si stezovat na kolegu, ten uchyl si dovolil a ted se podrzte, pozvat me na veceri 8o mno :think:

Jakoze obtezovani. Sexualni treba. Aneb, kdyz chces v nove praci zapadnout. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13669
29.1.20 20:56

Nemám problém, chlapi u nás v práci jsou moc fajn :palec: rozhodně lepší než většina žen tam :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22016
29.1.20 21:09
@Anonymní píše:
Je mi 25 let, postava v pohode vse si myslim ze je fajn a jsem hezka, proc se nepochvalit…Ale chlapi v praci uz to prehani, neustale zvani na obedy, vecer, dokonce k nim domu.. Pravidelne lichotky a okukovani, prijdu si jen jako vyzdoba. Kolegyne se semnou moc nebavi, prijde mi ze zarli ale ja nevim jak mam udelat abych se nikomu nelibila…uz jsem jim kolikrat rikala at toho nechaji, odmitam vsechny pozvani kamkoliv ale stejne je to porad dokola

A to jsi nezažila ryze dámský kolektiv. Nauč se je odpálkovat. Vtipně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1140
29.1.20 21:15

@lolink mee too :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2286
29.1.20 21:22

Delam servirku - takovyhle navrhu mam 20c denne. Jsem na ne diplomaticky hnusna, je to snad fascinuje jeste vic. :mrgreen: Nedelam tutununu, neberu jejich pozvani. Proste s epk bavime normalne. S chlapama makam taky, 2 zensky, 5 chlapu. Narazky jsou imrvere, ale ze srandy a my holky je na ne mame taky. Obcas ze srandy ohrabavacka. Jsme spolu v prumeru 4dny tydne, 15h za den sichta. Hrabe nam vsem. Dovolujem si, co doma ne. Proste gastro. Klasika. Delat jen se zenskyma, tak uz jsem ve vezeni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3042
29.1.20 21:26
@Mika.ella1 píše:
@lolink mee too :mrgreen:
:roll: pokus spis :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3032
29.1.20 21:32
@Anonymní píše:
Je mi 25 let, postava v pohode vse si myslim ze je fajn a jsem hezka, proc se nepochvalit…Ale chlapi v praci uz to prehani, neustale zvani na obedy, vecer, dokonce k nim domu.. Pravidelne lichotky a okukovani, prijdu si jen jako vyzdoba. Kolegyne se semnou moc nebavi, prijde mi ze zarli ale ja nevim jak mam udelat abych se nikomu nelibila…uz jsem jim kolikrat rikala at toho nechaji, odmitam vsechny pozvani kamkoliv ale stejne je to porad dokola

Jsou všichni nezadaní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1140
29.1.20 21:39

@lolink me by fakt zajimal vyraz toho personalniho :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3042
29.1.20 21:41
@Mika.ella1 píše:
@lolink me by fakt zajimal vyraz toho personalniho :mrgreen:

Ja delala v korporatu. Musel by to resit. Ale totalne bych se odvarila pred lidma. Tohle by byla bomba. Ani bych nevysla z kanclu a na druhy strane firmy by vedeli, ze jsem kus hoveziho. Tohle je proste sebevrazda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama