Fyzické testy a psycho co dál?

Anonymní
28.1.20 20:44

Fyzické testy a psycho co dál?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda někdo z vás má zkušenost s PČR přijímacím řízením. 15.1 jsem absolvoval psycho testy a po týdnu mi přišel email, že se mám dostavit 4.2 na fyzické testy. Výsledky psycho testu jsem si nechal, abych si pro ně mohl dojet, ale nikdo se mi neozval a v emailu ohledně fyzických je věta, že dostanu závěr po fyzických testech. Myslíte si, že jsem psycho testy dal a nebo že budu jako blbec dělat fyzické a potom mi řeknou, že jsem nedal psycho? Děkuji moc za info, zítra kdyžtak budu volat personalistce.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
28.1.20 20:48
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda někdo z vás má zkušenost s PČR přijímacím řízením. 15.1 jsem absolvoval psycho testy a po týdnu mi přišel email, že se mám dostavit 4.2 na fyzické testy. Výsledky psycho testu jsem si nechal, abych si pro ně mohl dojet, ale nikdo se mi neozval a v emailu ohledně fyzických je věta, že dostanu závěr po fyzických testech. Myslíte si, že jsem psycho testy dal a nebo že budu jako blbec dělat fyzické a potom mi řeknou, že jsem nedal psycho? Děkuji moc za info, zítra kdyžtak budu volat personalistce.

Ja teda nastupovala 2013, ale to jeste nebyl ten „pekelny vikend“ nebo co to je, normalne jsem napsala test, hned ki rekli jak jsem dopadla, pak fyzicke a pak zdravotni…Myslim, ze Ti nedali vyjadreni, ptz absolvujes dva dny propletene fyzickyma testama, kdy na to zaroven dohlizi psychologove a podle toho udelaji zaver :nevim: Drzim pesti :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.1.20 20:52

No, já na žádný „pekelný víkend“ nejdu, toto je pouze jednodenní záležitost, od 8 hodin, takze by tam mohli i takhle být psychologové? Fyzické se mi skládají jenom ze 4 cviku, tak že by z toho něco poznali?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.1.20 21:19

Asi takhle, přijímací řízení jsem absolvovala v roce 2018. Po psychotestech a pohovoru s psycholožkou mi hned řekli výsledek řekli ihned, kdo byl úspěšný mohl dál, zbytek končil, následovaly za několik dní fyzické testy-za ne naprosto v pohodě, a ne jednou, přezkoušení jsem zažila 2×. Při těch posledních byly i modelové situace, kde byla jiná psycholozka. No, neprošla jsem díky ní… Víkend se nekonal, měli jsme to takto zkrácené… Příští rok můžu zkusit znovu

• Nahlásit
  • Citovat
1.2.20 07:53

Ahoj, řízení jsem absolvoval 2016-2017 v Praze. Po pohovoru s psycholožkou následoval víkend, kde nás zase sledovaly psycholožky a kde jsme plnili fyzické testy. Závěrem víkendu bylo vyhodnocení pozorování psychické stránky. Fyzické testy si případně může člověk doplnit, nicméně několik holek nezvládlo jediný klik a stejně je pustili, jak je PČR zoufalá.

Skončil jsem před 4 měsíci. A nelituju jediný den, v nové práci se po všech stránkách cítím neskutečně lépe. Práce PČR je frustrující, poslední dobou odchází policisté po desítkách (Z Prahy a středních Čech), takže je rozpis služeb všelijaký. Vedení se stará jen o svoje teplá místečka, kolegové z půlky životem frustrovaní zmrdi, celé oddělení bylo rozhádané. Odměny účelově dostávají ti, co si je nezaslouží, protože vedoucí nemá co na práci (1 vedoucí + 2 jeho zástupci na 15 podřízených) a vyžívá se v tom, když jsme se mezi sebou pomlouvali. Sám šířil různé nepravdy, aby pak pak pozoroval reakce. Dejme tomu, že peníze ušly - tedy na to, že k PČR může i někdo, kdo nic neumí, ale v civilu, když jsi snaživej a umíš aspoň něco málo, vyděláš si výrazně víc a nemusíš se za svoje povolání stydět.

Celá PČR je postavená na hlavu, skoro nikoho ta práce nebaví, většina lidí tam už jen čeká na rentu, přestože by rádi skončili, ale nechtějí si nechat rentu utéct, když už je třeba na dosah. Doporučuju se na to vysrat, já udělal jako 19 letý ucho tuhle blbost a byla to docela silná lekce. Pokud jsi mladý a jdeš tam jako já v nějakých naivních představách o hrdinství a smysluplné práci, nedělej to. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama