Práce šičky pro Leifheit nebo jinou firmu pro maminku

Anonymní
28.1.20 09:32

Šička Leifheit

Ahoj maminky schanim pro mamku praci jako šička dela ted ve fabrice s tim ze tam je to hrozny mamka prijde domu strhana jako kun nedokaze zvednout ruce nadhlavu brni ji vnoci nemuze spat bolestma rukou. Nasla sem firmu Leifheit šicka nemate s tim nekdo zkusenost? Mozna to bude lepsi nez tady. Tady sijou slunecniky s do hospod do Rakouska s tim ze jeden den je usijou druhy den vyparou protoze se to sefovi nelibi, ale ani on sam nevi jak to ma vypadat bylo tam 6 siček ted uz tam jsou jen dve mamka a jeste kolegine a jestli nesezenem neco jinyho mamka se oddela :/ dekuji za odpovedi a preji krasny zbytek dne :) omlouvam se za anonim ohledne firmy nechci zverejnovat je tu manzelka sefa firmy

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
28.1.20 10:25

Myslíš tu firmu u Blatný? tu si hodně chválí

• Nahlásit
  • Citovat
22563
28.1.20 10:40

Já si myslím, že jakákoliv pozice šičky je náročná na právě ten strnulý pohyb. Nebylo by lepší hledat úplně jinou práci? Já takhle dělala jeden rok brigádu a další jsem šla radši na noční do pekárny.
Ale určitě se jí budou šít líp drobné věci, jak slunečníky, to je jasný.
Mamince bych k tomu sehnala i nějaké pravidelné masáže nebo nějaké protahovací cvičení. Takhle je práce je hrozná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama