Chodí sc.pracovnice?

Anonymní
28.4.21 08:32

Chodí sc.pracovnice?

Dobrý den mám otázku..chodí v téhle době covidu se podívat soc. Do bytu? Podala jsem papíry na soud o svěření syna do péče tak mi řidiče řekli že se půjdou podívat do bytu jak to vypadá a jak je dítě zajištěné… Tak se chci zeptat jak to probíhá v kolik hod. Tak chodí a jestli dají předem vědět nebo přijdou nečekaně a na co se ptají?.. děkuji za každou odpoved :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.4.21 08:44

Nevim jak je to ted, v roce 2014 nikdo k nam nechodil, a to jsem byla mlada 20 leta mamina s novorozencem. ( Ale mozna to bylo tim, ze jsme k soudu davali i moje bytove pomery).

• Citovat
  • Nahlásit
445
28.4.21 08:58

Také nevím jak to teď je, ale když se švagrové v roce 2017 narodil syn, tak k nim sociálka přišla, ona s přítelem bydleli i a její mámou a měli svůj pokoj v bytě 2+kk, tak se přišli podívat, zda bude mít synek kde spát a mít svůj klid, prošlo to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21939
28.4.21 09:19

Chodí bez ohlášení, a jestli chodí teď v covid době? asi už ano, však mají respirátory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2510
28.4.21 09:26

Fakt chodí bez ohlášení? Jako aby třeba matka nestihla uklidit? A co když není doma? To mají tolik času v pracovní době chodit zvonit na lidi, co můžou být venku? Ty jo, tak to je asi jediná „návštěva“, která se nehlásí dopředu. Strašný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2130
28.4.21 10:03

@Petula306 Proč strašný? Právě ty neohlášené sociální šetření mají největší průkaznost. Provozní bordel opravdu nikdo řešit nebude, ale když se všechno nachystá dopředu, aby to jen vypadalo, tak je to nic nevypovídající a to je teprve ztráta času. Obecně se chodí 1-3× neohlášeně, pak se teprve daný člověk kontaktuje a domlouvá se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1120
28.4.21 10:16
@Petula306 píše:
Fakt chodí bez ohlášení? Jako aby třeba matka nestihla uklidit? A co když není doma? To mají tolik času v pracovní době chodit zvonit na lidi, co můžou být venku? Ty jo, tak to je asi jediná „návštěva“, která se nehlásí dopředu. Strašný.

V 99ti procentech případů chodí ohlášeně, chodit neohlášeně-na to opravdu nemají čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21939
28.4.21 10:23
@Petula306 píše:

ale ony neřeší běžný úklid, a je velký rozdíl, jestli má někdo 2 měsíce nemyté wc, vanu a sporák, nebo rozházené hračky a dětské oblečení, stavebnice na zemi a špinavé hrnky na lince je fakt nezajímají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 10:41

Ahoj, ano u nás po předchozí domluvě byla u nás na šetření. Mám dvě děti ve věku 9 a 11 let. Byla u nás cca 2hodky. Byla příjemná a milá.

• Citovat
  • Nahlásit
24197
28.4.21 11:04

Vesměs se hlásí. A chodí i teď. A opravdu neřeší hromadu nevyzehleneho prádla a talíře od večeře ;) dlouhodobou špínu, zanedbané děti, prázdnou spíž i lednici a hladové neoblečené děti, to řeší, provozní bordel ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63691
28.4.21 11:14

Chodí neohlasene a pak jsou urazene, že člověk není doma :mrgreen: :lol: hele, hlavně no stres. Mi přišli 3×, ani jednou jsme nebyli doma, soud proběhl i přes tuto skutečnost. Zajímá je, kde dítě spí, kam si dává hračky atd.. Provozní bordel neřeš vůbec. Důležité je mít spokojené dítě a ne chliv ala měsíc nemyty sporák, haldy věci na podlaze atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2510
28.4.21 11:35

@stinga a proto se na hromadu týraných dětí nepřijde, přijde pozdě nebo jsou vychovány v nevyhovujících podmínkách. Jako za mě je mi to jedno, ale fakt jsme málo doma, to by mohla chodit zvonit do nekonečna. Tak jestli na to mají čas :nevim: otázka, proč je tolik chudáků dětí, co vidíme ve výměně manželek..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 09:12

Tak úklidu se ani nebojím to já jsem zvyklá už hned co otevřu oči uklízet abych pak stíhala i jiné věci a hlavně čím dřív tím větší čas na malého :palec: Akorát bydlíme s rodiči v 2+1 takže pokojíček máme společný s malým ale má v něm svůj koutek s hračky poličku s hygienou a máme jednu společnou skříň kde mám já a malej hadry dokonce tam máme poličku kam dávam pleny a ubrousky, malému budou 2 roky a stále pije v noci a ráno Sunar tak jestli na to koukat blbě nebudou :think:
Malej je dost drobnej a je to prostě nejedlik tak jsem ráda že aspoň dokáže vypít flašku Subaru a i někdy přes den si o něj řekne…

• Citovat
  • Nahlásit
2728
5.5.21 19:52

U nás teď na šetření nechodí. Všechno proběhlo po telefonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 07:52

@lamicina Paní mi teda volala a ptala se jak velký byt máme, ale nevyplnila jsem průměr matky a otce takže říkala že potřebuju doplnit informace, Praha se i jako často chodí otec za synem a jak platí i přes to že jsem to tam napsala

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat