Chodíte na preventivní kontroly?

Anonymní
14.4.20 11:52

Chodíte na preventivní kontroly?

Maminky chodíte v době Coronaviru na preventivní kontroly k lékaři se sebou. Nyní mě jich pár čeká, ale nejsem si vůbec jistá jestli je nemám přesunout. Mám před sebou ultrazvuk prsů a endokrilogické vyšetření i s odběry krve.
Prosím anonym děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6491
14.4.20 11:59

My jsem zatím nepotřebovali. Dcera by měla mít preventivku v 5 letech v červnu, tak jsem zvědavá, jak to bude :think:
A celá rodina bychom, taky v červnu, měli mít preventivku klasicky po 6 měsících u zubaře. Ten ale zavřel ordinaci už napořád, tak jsem zvědavá, jestli nějakýho solidního, kterej nás nezruinuje, vůbec seženeme :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35567
14.4.20 12:02

Ano, pokud to lékaři nezrusi sami, chodíme. Zvazovala bych cestu veřejnou dopravou a kontrolu ve velké Fakultní nemocnici, ale do běžných ordinací chodíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32734
14.4.20 12:02

Mně i ostatním kolem mě zrušili všechny kontroly sami lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 12:05

Byla jsem s miminkem a v pondělí jdu na endokrinologii. Normálně fungují. Gyndu jsem stihla těsně před karanténou a teď prevence nedělá. Asi jak kdo a jak kde.

• Citovat
  • Nahlásit
PHV
1308

My se každý březen objednavame k zubaři na prevenci, letos jsme to nestihli a jelikož nikomu z nás nic není, ani jsem to nezkoušela a necháme to na podzim, pokud už bude klid.
Dětskou preventivní nám doktorka zrušila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1293

Zítra jsem objednaná na hematologii. Dnes jsem tam volala a mám normálně přijít. Zubařka nás přesunula asi o měsíc na květen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25855
14.4.20 12:18
@Anonymní píše:
Maminky chodíte v době Coronaviru na preventivní kontroly k lékaři se sebou. Nyní mě jich pár čeká, ale nejsem si vůbec jistá jestli je nemám přesunout. Mám před sebou ultrazvuk prsů a endokrilogické vyšetření i s odběry krve.
Prosím anonym děkuji.

ano, pokud tví lékaři preventivky teď dělají, tak bych šla
vypadá to, že situace se do normálu hned tak nedostane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14632
14.4.20 12:21

Zubaře jsem posunula, půjdu jen na odběry krve na endokrinologii, protože mi to v těhotenství přijde obzvlášť důležité. Vyhodnocení pak ale bude s Dr. přes mail.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
14.4.20 12:29

Tak sama se sebou jsem zatím nikam jít nepotřebovala ale syn má jít v následujících dvou týdnech na kontrolu na kardiologii a kožní (oboje jsou vpodstatě banality, nemá naštěstí žádnou závažnou diagnózu) tak jsem myslela že nám ty kontroly zruší ale naopak potvrdili že máme přijít takže půjdeme ale pojedem autem přímo tam. Pokud to nezruší sám doktor tak bych šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54613
14.4.20 13:06

Endikronologii nam p. doktorka sama zrusila a dala termin v cervenci. Dochazime na kontroly s dcerou.
Zubni stihli, nez to zacalo. A ocni volali, jestli prijedeme nebo chceme presunout termin. Dve ze tri deti nam nosi bryle.
Presunulo se to. Gynekolog a moje obvodacka mi posilaji e-recept. Mam jit ke smluvnimu dr. zamestnavatele na preventivku po 4r., teda v breznu jsem mela jit.
Zatim cekam, kdy dostanu termin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18540
14.4.20 13:25

Gynekologii, oční i zubaře mi zrušili sami doktoři, jinak bych normálně šla. K dětské mám jit s malou příští týden, tak uvidím zda to bude platit nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
14.4.20 14:39

Rušila jsem v březnu svojí neurologii a dceři logopedii na neurčito, protože to není nejnutnější v této době a je to obojí v naší FN. Chodím jen na gyndu na pravidelné prohlídky a půjdu na test oGTT. Na konci měsíce mám ještě vyšetření ve 30 tt ve FN, ale to je docela důležité, paní doktorka mne chce vidět, takže tam potřebuji zajít :think: Na červenec máme jen obě s dcerou preventivku na zubním, ale to bych rušila asi tak jako tak, začátek měsíce mám TP, takže nebudu pak hned nikde trajdat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat