Propíchnutí ucha

Anonymní
12.4.20 22:34

Propíchnutí ucha

Dobrý večer všem, před 2 dny jsem si propichla jehlou samozřejmě jsem vše vydezinfikovala ale udělala se mi taková tvrdá boulicka u té dírky a když si lehnu začne se mi hodně motat hlava? Mám nechat dírku zarůst nebo ne? A doporucite něco?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2082
12.4.20 22:36

Doporučím ti aby sis sama už nikdy nepíchala ucho :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.20 22:39
@EvieK píše:
Doporučím ti aby sis sama už nikdy nepíchala ucho :-).

To je rada :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
11126
12.4.20 22:42
@Anonymní píše:
Dobrý večer všem, před 2 dny jsem si propichla jehlou samozřejmě jsem vše vydezinfikovala ale udělala se mi taková tvrdá boulicka u té dírky a když si lehnu začne se mi hodně motat hlava? Mám nechat dírku zarůst nebo ne? A doporucite něco?

Někde jsem četla, že když v téhle situaci vyndáš náúšnici, tak hnis nemůže odtékat a zánět se v uchu zapouzdří :nevim:. Zkus dírku ošetřovat slaným roztokem a nebo antibiotickou mastičkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3546
12.4.20 22:45
@Anonymní píše:
To je rada :potlesk:

P

V uchu je hodne nervu; takze si nejspis nejaky trefila… A moje rada je zavolej si na orl pohotovost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.20 22:46
@ivašot. píše:
Někde jsem četla, že když v téhle situaci vyndáš náúšnici, tak hnis nemůže odtékat a zánět se v uchu zapouzdří :nevim:. Zkus dírku ošetřovat slaným roztokem a nebo antibiotickou mastičkou

Teď jsem nepochopila jakože tu náušnici nemám vyndavat? A z čeho je ten slaný roztok?

• Citovat
  • Nahlásit
11126
12.4.20 22:48
@Anonymní píše:
Teď jsem nepochopila jakože tu náušnici nemám vyndavat? A z čeho je ten slaný roztok?

Nevyndavat. Převařená voda cca decka a lžička soli, ale čisté. Dej do vyhledavače péče o piercing.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2823
12.4.20 22:51

Take je dobre myt normalne antibakterialnim mydlem, dokud to neni cervene, horke a nesmrdi, tak to neni takova hruza a do utery to vydrzi :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.20 23:11
@ivašot. píše:
Nevyndavat. Převařená voda cca decka a lžička soli, ale čisté. Dej do vyhledavače péče o piercing.

Proč nevyndavat?

• Citovat
  • Nahlásit
64584
12.4.20 23:45
@Anonymní píše:
Dobrý večer všem, před 2 dny jsem si propichla jehlou samozřejmě jsem vše vydezinfikovala ale udělala se mi taková tvrdá boulicka u té dírky a když si lehnu začne se mi hodně motat hlava? Mám nechat dírku zarůst nebo ne? A doporucite něco?

Vyndej náušnici a nech to zarust.. Já si takhle, blbka, v 18 trefila na uchu nerv, do týdne mi hnisalo všech 20 Pierce a musela jsem si 15 let dát pauzu.. Jinak ano, nepichej si to sama, je to kravina. Co psaly holky Slaný roztok, tak urychluje hojení.. Ale nemusí pomoct.. Mě tu bulku chtěli vyrezavat.. Ale mám ji doteď..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18514
12.4.20 23:49
@Anonymní píše:
Proč nevyndavat?

Aby ti mohl odtect ten hnis. Vždyť už to psala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek