Chodíte se psem do restaurace na večeři?

15879
16.9.21 18:29

Chodíte se psem do restaurace na večeři?

Co si nejčastěji objednáváte k jídlu a co si objednává váš pes…?

Já včera večeřel na zahrádce smažák, když za mnou přišel jeden můj známý pes a dělal psí oči, asi byl momentálně švorc, nebo si zapomněl peněženku, tak jsem se s ním rozdělil… 8)
Smažák lehce pomáznutý tatarkou mu chutnal, ale hranolky nechtěl… :roll: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
999
16.9.21 18:30
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15879
16.9.21 18:32
@Sardelka píše:
@admin

Nejsem admin… Mášč nějaký problém… :nevim: :nevim: :nevim: :think: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23019
16.9.21 18:33

Jedině s Bóbikem… :mrgreen:
Jedinej pes, kterýho jsem v restauraci ochotná tolerovat, je ten, co se vyhřívá v troubě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23019
16.9.21 18:34
@Sardelka píše:
@admin

Neber boží jméno nadarmo… :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15879
16.9.21 18:37
@Janli píše:
Neber boží jméno nadarmo… :cert:

Nech ji žít… 8) Prde.lka sard. elka má asi nějaký komplex… :think: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35748
16.9.21 18:38
@Sardelka píše:
@admin

Pedro je neškodnej, není troll…

Já se psem do restaurace nechodím a loudící psy nesnáším. Ze smažáku se páníkovi pěkně po…e.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33376
16.9.21 18:48
@Sardelka píše:
@admin

tenhle je neškodnej :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1205
16.9.21 19:03

Ano, se psem jsme byli několikrát na večeři v restauraci. Ale nikde nic neloudil, lehl pod stůl a chrápal. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7749
16.9.21 19:24

Nechodím, nemám psa, co s tím mám udělat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33376
16.9.21 19:27
@DanielaD píše:
Nechodím, nemám psa, co s tím mám udělat :think:

nějakého ukrást. Nejlépe od nějakého páníčka, který si debužiruje v restauraci a psa nechá venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15879
16.9.21 19:30
@Russet píše:
Pedro je neškodnej, není troll…Já se psem do restaurace nechodím a loudící psy nesnáším. Ze smažáku se páníkovi pěkně po…e.

Já jím smažák každou chvíli a ještě nikdy jsem neměl problém… :nevim: 8)
A pes je kámoš… Vídáme se v hospodě často a nikdy nesomroval… Naopak, nosí mi svoje věci… Pořád mi něco vnucuje… Hlavně míčky… To mi donese míček, já mu řeknu, že ho nechci a zahodím ho a on mi ho zase donese… Tak mu řeknu „Polib mi… Já ti na míček se.ru“ a zahodím ho hodně daleko a on mi ho zase přinese a položí na klín… Nebo mi půjčuje i jiný hračky a dovolí mi, abych se s ním o ně přetahoval a někdy mě i nechá vyhrát, přestože je obrovská, silná, krvelačná bestie… Je to nějakej buldoček či co… Je obrovskej… Má asi 25cm v kohoutku a nejmíň 3 kila… 8o :roll: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8887
16.9.21 19:42
@bse.pedro píše:
Já jím smažák každou chvíli a ještě nikdy jsem neměl problém… :nevim: 8)
A pes je kámoš… Vídáme se v hospodě často a nikdy nesomroval… Naopak, nosí mi svoje věci… Pořád mi něco vnucuje… Hlavně míčky… To mi donese míček, já mu řeknu, že ho nechci a zahodím ho a on mi ho zase donese… Tak mu řeknu „Polib mi… Já ti na míček se.ru“ a zahodím ho hodně daleko a on mi ho zase přinese a položí na klín… Nebo mi půjčuje i jiný hračky a dovolí mi, abych se s ním o ně přetahoval a někdy mě i nechá vyhrát, přestože je obrovská, silná, krvelačná bestie… Je to nějakej buldoček či co… Je obrovskej… Má asi 25cm v kohoutku a nejmíň 3 kila… 8o :roll: :nevim: 8)

To jsi mi připomněl… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15879
16.9.21 19:58
@Michelle_M píše:
To jsi mi připomněl… :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2262
16.9.21 20:12

Chodíme, ale do takových, kde se to nabízí a nejsme jediní, třeba někde na túře, když jsme na vodě a tak. Potom na zahrádky. Do nějaké nóbl bych je nevzal. Ale jsou naučeni ležet pod stolem a neloudi, to nesnáším a to by vadilo i mě a to už je co říct :mrgreen:. Ale chápu, že tohle je g téhle diskuzi out, tady jde o něco jiného :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat