Hanychová - nový partner

287
8.9.21 08:45

Hanychová - nový partner

Omlouvám se, že téma není moc hluboké. Dnes jsem našla clanek, že Agáta Hanychová má opět noveho partnera:
https://www.super.cz/…y-vztah.html#…. sznhp. box&dop_req_id=6SVTxuhainW-202109080639&dop_id=776109&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Není to jenom o to, že bych odsuzovala, jak rychle střídá partnery, ale jak se panebože dokáže tak rychle za sebou seznamovat?? Ona je s jedním pár tydnů a týden po rozchodu nová láska. Takhle to je pořád dokola, snad už několik let. Navíc má ještě dítě, s ním se ženám těžko seznamuje. Já prostě jenom nechápu, jak to stíhá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22959
8.9.21 08:46

Asi nesedí doma v koutě a nečeká až ji tam někdo najde… Ty máš starosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6914
8.9.21 08:47
@Karolína13210 píše:
Omlouvám se, že téma není moc hluboké. Dnes jsem našla clanek, že Agáta Hanychová má opět noveho partnera:
https://www.super.cz/…y-vztah.html#…. sznhp. box&dop_req_id=6SVTxuhainW-202109080639&dop_id=776109&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.czNení to jenom o to, že bych odsuzovala, jak rychle střídá partnery, ale jak se panebože dokáže tak rychle za sebou seznamovat?? Ona je s jedním pár tydnů a týden po rozchodu nová láska. Takhle to je pořád dokola, snad už několik let. Navíc má ještě dítě, s ním se ženám těžko seznamuje. Já prostě jenom nechápu, jak to stíhá :D

Není o co stát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6248
8.9.21 08:48

@Karolína13210 děti má dvě, ale myslím že je to její život. Že je zkrátka dost rychle:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1529
8.9.21 08:48

Je mi to buřt..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
990
8.9.21 08:52

Myslím, že netráví čas na pískovišti a večery vařením, koupáním a uspavanim. Jde do společnosti a děti prostě hlídá chůva.

Ty vztahy ji ale nevychází, takže úspěšná mic není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4701
8.9.21 08:54

Taky bych si asi dokázala najít každý měsíc chlapa pochybné kvality, kdybych chtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10847
8.9.21 08:54

Hele ta to muze prebirat vidlema, o ni fakt strach nemam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6248
8.9.21 08:56
@Santa Juana píše:
Myslím, že netráví čas na pískovišti a večery vařením, koupáním a uspavanim. Jde do společnosti a děti prostě hlídá chůva.

Tak píší že s tímhle se seznámila při sportu. Ale má střídavku takže toho času má více než jiné maminy. A tento článek byl zřejmě víceméně na objednávku, je ráda když se o ní píše. Ale co, pokud je takhle spokojená…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3938
8.9.21 09:00

Jak to děláš, že máš čas řešit takové chujoviny? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
8.9.21 09:05

Je to pěkná sebevědomá ženská, tak na ni chlapi letí, no.
Navíc děti má celkem velký, tak už třeba bez ní vydrží déle a ona může někde nabalovat, no :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6029
8.9.21 09:10

Je mi úplně jedno, kolik partnerů má Hanychová. Je to její život, ať si dělá, co chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6248
8.9.21 09:10

Taky si myslím že se na jejím jméně pěkně zviditelní. Jako truhlář Adam :D Laska tam asi moc neni.
Tomuhle poslednímu se zrovna její jméno bude hodit na jeho wakeparku v Chomutově :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7634
8.9.21 09:13

@Karolína13210 Předpokládám, že jako veřejně známá osobnost - žena, pro mnohé přitažlivá, bude mít nápadníků stále nadbytek. Nicméně že by ji to dovedlo ke štěstí se říci asi nedá, protože kombinace,,je hezká a známá" může do značné míry přitahovat jedince, kteří nemusí být to pravé na dlouhodobé vztahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38999
8.9.21 09:19
@Karolína13210 píše:
https://www.super.cz/…y-vztah.html#…. sznhp. box&dop_req_id=6SVTxuhainW-202109080639&dop_id=776109&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.czNení to jenom o to, že bych odsuzovala, jak rychle střídá partnery, ale jak se panebože dokáže tak rychle za sebou seznamovat?? Ona je s jedním pár tydnů a týden po rozchodu nová láska. Takhle to je pořád dokola, snad už několik let. Navíc má ještě dítě, s ním se ženám těžko seznamuje. Já prostě jenom nechápu, jak to stíhá :D

Nepracuje od do…jinak, Bože, nějaká Agáta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat