Cholesizmus u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  21.02.18 17:26
Cholesizmus u miminka

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Mám 9ti měsíční slečnu, která byla donedávna strašně hodné a usměvavé miminko. Poslední dobou si začínám všímat, že se třeba kvůli hračce, která jí nejde do pusy, tak jak by chtěla ona začne strašně vztekat.Pak když k ní příjdu, tak se směje jak o život. Opravdu jsou to takové záchvaty vzteku, že zčervená a piští. Myslíte, že už se začíná projevovat cholerická povaha, nebo to má každé dítě takhle? První dítě se mi takhle nevztekalo až později kolem 1,5 r. Typu scény na veřejnosti…

Reklama

Reakce:

Ollik
Kecalka 225 příspěvků 21.02.18 21:46

Dcera (7m) dělá něco podobného. Dělala tu už tak od 3m? Třeba když se ještě neuměla plazit a chtěla nějakou hračku, tak křičela. Nebo teď, když ji partner zlobí, tak taky křičí. :D Normální reakce, prostě ji to rozčiluje. Lepší než kdyby brečela. A směje se na tebe, protože tě ráda vidí. :) Po

berua13
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 21.02.18 21:52

Můj sedmiměsíční je taky vztekloun. Při okusování hraček se taky vzteká pokud se mu to nedaří podle jeho představ… :mrgreen: S hračkou mrskne i přes půl pokoje.
Nedělala bych z toho závěry, že bude vzteklý i v pozdějším věku, děti se mění…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Finalistky Miss Czech Republic se svlékly do plavek. Která získá titul?

Zatímco Česká Miss svou vítězku zná a Lea Šteflíčková se již několik týdnů... číst dále >

Hvězdou letošních Varů je Tim Robbins: Vykoupen z Shawshanku a oceněn Oscarem

53. ročník filmového festivalu v Karlových Varech navštíví americký herec,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Reklama