Cholesizmus u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 17:26
Cholesizmus u miminka

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Mám 9ti měsíční slečnu, která byla donedávna strašně hodné a usměvavé miminko. Poslední dobou si začínám všímat, že se třeba kvůli hračce, která jí nejde do pusy, tak jak by chtěla ona začne strašně vztekat.Pak když k ní příjdu, tak se směje jak o život. Opravdu jsou to takové záchvaty vzteku, že zčervená a piští. Myslíte, že už se začíná projevovat cholerická povaha, nebo to má každé dítě takhle? První dítě se mi takhle nevztekalo až později kolem 1,5 r. Typu scény na veřejnosti…

Reakce:
Ollik
Kecalka 245 příspěvků 21.02.18 21:46

Dcera (7m) dělá něco podobného. Dělala tu už tak od 3m? Třeba když se ještě neuměla plazit a chtěla nějakou hračku, tak křičela. Nebo teď, když ji partner zlobí, tak taky křičí. :D Normální reakce, prostě ji to rozčiluje. Lepší než kdyby brečela. A směje se na tebe, protože tě ráda vidí. :) Po

berua13
Ukecaná baba ;) 1715 příspěvků 21.02.18 21:52

Můj sedmiměsíční je taky vztekloun. Při okusování hraček se taky vzteká pokud se mu to nedaří podle jeho představ… :mrgreen: S hračkou mrskne i přes půl pokoje.
Nedělala bych z toho závěry, že bude vzteklý i v pozdějším věku, děti se mění…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >