Společné spaní a žďuchání do mimča

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EmmaAnna
Závislačka 3394 příspěvků 21.02.18 11:47
Společné spaní a žďuchání do mimča

Ahoj, od narození spíme s malou v posteli. Původně jsem chtěla spát já na své půlce, ona na svojí, ale usíná jen u kojení. Když se po nakojení zvednu, tak se kolikrát probudí, chce prostě ležet tělo na tělo. Problém je, že já se pak v noci vrtím a už několikrát jsem se přistihla, že jsem si třeba chtěla narovnat ruku a žďuchla ji lehce do hlavičky (většinou když usnu při kojení v leže a jednu ruku mám jakoby nad ní, založenou pod hlavou). Ona se nevzbudí, maximálně zavrčí, ale mám fakt obavu, abych jí neublížila :zed: Jakou s tím máte zkušenost? Je dobrý nápad spát takhle blízko sobě? Nebo mi prostě správně nefungují „mateřské instinkty“? Jak se zavrtí, vzbudím se, vzbudím se i tím žďuchnutím nebo když se jí lehce dotknu. Ale tomuhle nedokážu zabránit :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10248 příspěvků 21.02.18 11:53

Neublizis, to bys musela byt zdrogovana nebo opila, abys ji vazne ohrozila. Pockej, az bude vetsi, a bude zduchat ona tebe, to je vetsi sranda :mrgreen: Ja se tuhle stehovala do druheho pokoje po kopanci do tvare :roll: (Mladeti je pres 2.5 roku a porad se odmita vystehovat :mrgreen: )

Pipet
Generální žvanilka 23964 příspěvků 21.02.18 11:55

Myslím, že ublížit jí nemůžeš. Kolik je malé?
Přesně jsem chtěla napsat, že ti to za chvíli vrátí :mrgreen: @beruska9 Já většinou schytám do ledvin nebo do podbřišku, bájo :roll:

Lenka_Hal
Závislačka 3773 příspěvků 21.02.18 12:00

My takhle spime a pohoda. Ja uz mam prsa proste porad venku :), minimalizuju tim sve probouzeni, protoze se tak nejlip vyspim. Nemyslim, ze nejake zduchnuti je nejaka katastrofa, kdyby to bylo moc, boli ji to, vzbudi se a breci. :nevim:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 21.02.18 12:04

@EmmaAnna neboj, nic ji neudelas, kdyby ano, zaplace :)
Spime teď do H :mrgreen:
Ja mala hlavu u mě nohy u manžela a manžel.
Cestuje, leckdy má hlavu u mě za polstarem. Nebo nožicku u manžela v podpazi :)

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 21.02.18 12:07

A nemáte někdy ženy strach, že si dítě zalehnete?  :nevim:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 21.02.18 12:09

@Veronika.Berta tak my už máme velké, takže ja se nebojím. Do roka byla v postýlce u sebe, pak už tam hrozne plakala a nikdo jsme se nevyspal :)

Pipet
Generální žvanilka 23964 příspěvků 21.02.18 12:12

@Veronika.Berta Mimino svázané v zavince u mě na polštáři, max. do něj drcnu hlavou, rukou. Větší dítě různě v posteli, ale pak už se nebojím, že by se při diskomfortu neozvalo :nevim:

EmmaAnna
Závislačka 3394 příspěvků 21.02.18 12:20

@Pipet a nebojíš se toho drcnutí? já právě občas drcnu

@Veronika.Berta to asi není ani možné, hned tě probudí sebemenší dotyk nebo vrtění se :nevim: ještě jsem neslyšela, že by is žena zalehla dítě, pokud to nebyla feťačka

vertunka
Závislačka 4037 příspěvků 21.02.18 12:30
@EmmaAnna píše:
@Pipet a nebojíš se toho drcnutí? já právě občas drcnu@Veronika­.Berta to asi není ani možné, hned tě probudí sebemenší dotyk nebo vrtění se :nevim: ještě jsem neslyšela, že by is žena zalehla dítě, pokud to nebyla feťačka

No zrovna o vikendu umrelo v Moste v porodnici miminko, udajne ho zalehla unavena maminka :,(.
Ale ja teda ted taky spim s novosem v posteli, probudi me sebemensi pohyb. Spavala jsem takhle i s prvni dcerou. Ale jen do 3 mesicu, nechtela jsem si ji naucit.

J_Doe
Závislačka 2717 příspěvků 21.02.18 12:35
@Veronika.Berta píše:
A nemáte někdy ženy strach, že si dítě zalehnete? :nevim:

Spala jsem s detmi spolecne od narozeni, prezily vsechny :D
Neumim si predstavit, jak se da zalehnout dite matkou, ktera neni pod vlivem drog, alkoholu, nebo nejakych leku…

J_Doe
Závislačka 2717 příspěvků 21.02.18 12:37
@vertunka píše:
No zrovna o vikendu umrelo v Moste v porodnici miminko, udajne ho zalehla unavena maminka :,(.
Ale ja teda ted taky spim s novosem v posteli, probudi me sebemensi pohyb. Spavala jsem takhle i s prvni dcerou. Ale jen do 3 mesicu, nechtela jsem si ji naucit.

Ja jsem cetla, ze u kojeni… Taky by me zajimalo, jak se to stalo..

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 21.02.18 12:38

@J_Doe Já čekám svoje první a když jsem unavená, tak prostě spím, já si to asi nelajznu. Spala jsem i když u nás v obýváku hořelo, bouchaly vakuové výplně v oknech a psi štěkali jako šílení! :mrgreen:

EmmaAnna
Závislačka 3394 příspěvků 21.02.18 12:45

@Veronika.Berta já jsem taky tvrdý spáč, muž má šílené vyzvánění na mobilu a nevzbudí mě, ale s dítětem je to jiné

Navíc mimča chtějí být u mámy, to ho necháš plakat na samotce v postýlce?

vertunka
Závislačka 4037 příspěvků 21.02.18 12:51
@Veronika.Berta píše:
@J_Doe Já čekám svoje první a když jsem unavená, tak prostě spím, já si to asi nelajznu. Spala jsem i když u nás v obýváku hořelo, bouchaly vakuové výplně v oknech a psi štěkali jako šílení! :mrgreen:

Prosim?? No to je neco. Me vzbudi i kapka vody co spadne do drezu v kuchyni :nevim:.
Ale s ditetem je to jiny, clovek podle me tvrde neusne.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězdou letošních Varů je Tim Robbins: Vykoupen z Shawshanku a oceněn Oscarem

53. ročník filmového festivalu v Karlových Varech navštíví americký herec,... číst dále >

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama