Vaše děti v 6 týdnech

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katuska1984
Kecalka 229 příspěvků 20.02.18 19:17
Vase deti v 6 tydnech

Co umeji? Mam treti dite, ale moc si ut nevzpominam, co holky umely.
syn vazi 5100g a meri 57cm.
trochu mne vadi, ze nekdy kdyz je v razi, tak se strasne vzteka…prehne se uplne a nemuzu ho prebalit, namazat zadek…je to normalni?

chodite s prckama ven i kdyz je 0 a min st.?

Najdete v encyklopedii: Jak probíhá 6. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6309 příspěvků 28 inzerátů 20.02.18 19:20

S klukama je to asi jinačí…

pikola
Neúnavná pisatelka 18400 příspěvků 20.02.18 19:26

Umějí ležet, jíst, vylučovat a brečet

LindaPraha
Extra třída :D 11834 příspěvků 20.02.18 19:32

@pikola a krkat a prdet :)

Jo, od jednoho tydne chodime ven do -5 stupnu, coz tu pres den beztak nebylo

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 20.02.18 19:34

V šesti týdnech přišel u obou dětí první vědomý úsměv, na bříšku už neležely jako placky, ale zvedaly hlavičku ( to už kolem měsíce), začaly se zajímat o hrazdičku. Syn se napínal jen výjmečně, ale u dcery jsme s tím hodně bojovali kolem druhého měsíce, pomohlo klubíčkování.

Edit: dcera je červnová a syn zářijový, takže takhle malí teploty pod nulou nezažili, ale pokud by byli zimní, ven bychom chodili. Podle mého je menší problém zabetpečit proti zimě takového prcka, větší už se víc brání :D

Příspěvek upraven 20.02.18 v 19:38

tulipán
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 20.02.18 19:35

@katuska1984 Je to normalni. :lol: Ven chod, prece nebudete do dubna chodit jen do obchodu, akorat oblicej namazej Vitellou senzitiv.

katuska1984
Kecalka 229 příspěvků 20.02.18 19:53

V obchode jeste nebyl..ven chodime kolem 14-16hod.kdyz je nejtepleji.Ale ne kdyz mrzne.
umi zvedat hlavicku, asi 2 tydny se na nas usmeje, ale je to malokdy, vetsinou je nespokojeny. davame mu espumisan..kojim kazdou chvilku..v noci prvni probuzeni cca po 5 hod…pak po hodine, dvou, trech..jak kdy.

katuska1984
Kecalka 229 příspěvků 20.02.18 19:55

@tulipán oblicej mazu kremem proti vetru a mrazu Bubchen

Marben
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 20.02.18 20:15

Mam 8tydenni, ven chodíme od prvního týdne každy den na hodinu az tři, někdy jsme pryč cely den a domu jezdíme vecer. Bydlím v malé vesničce, tak vezmu auto a chodíme všude možně za jakéhokoli pocasi (pokud vyloženě hodne neprší nebo se staršímu vyloženě nechce nebo je nemicny) a jezdíme i do okolních měst a prochazime se. Nějaké úsměvy uz jsou, ale ne moc, chvilku vydrží koukat na kolotoč v postýlce, chvilku hrazdicka, chvilku vibrační lehatko a kouká jak vařím :) posloucháme muziku, trebujeme na brisku hlavičku aby ji pěkne držel a ze uz vydrží od 6 týdne fakt dlouho. Jinak samozřejmě umí jist, nadělat do pleny, krkat, prdet, smrdet, řvát, vztekat se… :mrgreen: taky nemůžeme chtít hned zázraky, ze? I kdyz jsou to obrovské pokroky i kdyz jsou tu teprve moment :lol:

Patie
Ukecaná baba ;) 2276 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 20:18

V šesti týdnech skoro jen ležela a brečela. Na bříšku to nesnášela, hned zabořila hlavu do koberce a začala ječet. Ale od 5. týdne už sem tam vyloudila úsměv, takže celý den jsem přežívala jen pro těch pár úsměvů, co mi věnovala. K vydržení to s ní začalo být až tak kolem toho 3. měsíce :)
Jezdíme ven za každýho počasí.

katuska1984
Kecalka 229 příspěvků 21.02.18 11:15

Tak nas maly ma nemocne srdicko..tak jsem. trochu opatrnejsi. pokud nebude muset do obchodu nepujde a ted v obdobi chripek uz vubec.
hlavicku si drzi krasne, chvalila aj doktorka..nad ranem miva bolesti briska..ne koliky, ale je natahuje se, stona..tak je mi ho lito, protoze je evidentni ze chce spat.

venku jsme max.hod.a pul. koupeme kazdy druhy den, stridave s umytim pod umyvadlem.

asi jsem zapomnela jake byly holky…maly se ale umi vztekat poradne u prebalovani…
nejvic je mi lito, kdyz je nsjezeny, prebsoeny a breci na rukach a neumim mu vyhovet

katuska1984
Kecalka 229 příspěvků 21.02.18 11:18
a.

A. v 5tydnech

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Kráska a rektor plánují svatbu: Těhotná partnerka není politický kalkul, říká Bek

Končící šéf brněnské Masarykovy univerzity Mikuláš Bek se rozhodl učinit... číst dále >

Prachařová na Instagramu: Na rozdíl od jiných je autentická a nedokonalá

Agáta Prachařová postuje radost z rodinného setkání a je jedno, že je to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Reklama