Reklama

Chůvičky - dosah v hotelu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vuninka
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 19.02.18 16:17
chůvičky dosah v hotelu

Prosím maminky o zkušenosti z chuvickami nejlepe ve vetsim hotelu. Mam ted chuvicku od aventu ale ma dosah 300m a jen 50 metru prez zdi…v lete letime na dovolenou a potrebovala bych neco co dosahne prez nekolik zdi…klidne obyc a klidne video chuvicku
Muzete poradit? dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Strecha
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 19.02.18 16:25

My jsme na velke vzdalenosti (klidne 200m pres zdi) pouzivali vysilacky (jdou nastavit jako chuvicka). Mame je uz hodne stare, takze se tento typ uz asi nevyrabi, ale kouknete. Jedina nevyhoda je, ze je to na baterky (takze urcite nabijeci) a neni to tak citlive(plac ale uslysite)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 19.02.18 16:27

Většinou je to na těch chuvičkach napsáno jaký mají dosah, na heurece bude srovnání. Každopádně jsi odvážná :palec: já bych rozhodně nenechala dítě samé v hotelu a šla se bavit někam :roll:

janablizkova
Kecalka 424 příspěvků 19.02.18 16:33

Ježíš jak máš staré dítě? Rozhodně bych nenechala samotné dítě na hotelu a spoléhat se na chůvičku nechci moralizovat jen to nějak nechápu.

Vuninka
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 19.02.18 16:34
@Lucius08 píše:
Většinou je to na těch chuvičkach napsáno jaký mají dosah, na heurece bude srovnání. Každopádně jsi odvážná :palec: já bych rozhodně nenechala dítě samé v hotelu a šla se bavit někam :roll:

ja se nepujdu bavit nekam ale budu dole na recepci kazdopadne jsem se ptala na chuvicky ne na to jak by si to udelala ty, díky

Vuninka
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 19.02.18 16:36
@janablizkova píše:
Ježíš jak máš staré dítě? Rozhodně bych nenechala samotné dítě na hotelu a spoléhat se na chůvičku nechci moralizovat jen to nějak nechápu.

tady je to stale stejny :lol: :nevim: :roll:

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 19.02.18 16:45

Bohuzel casto zavisi na typu zdiv hotelu:(:( vysilacky nebo pres aplikace v telefonu.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 19.02.18 16:52

Já teda chůvičky nepoužívám, ale nebude v hotelu problém taky s tím, že tam těch chůviček bude hodně?

Vuninka
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 19.02.18 16:59
@lalaláček píše:
Já teda chůvičky nepoužívám, ale nebude v hotelu problém taky s tím, že tam těch chůviček bude hodně?

no tak to me vubec nenapadlo…to mas pravdu

Vuninka
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 19.02.18 17:00
@Alyss1 píše:
Bohuzel casto zavisi na typu zdiv hotelu:(:( vysilacky nebo pres aplikace v telefonu.

my mame problem i doma…doma kdyz jdu pred dum tak uz nedosahnou

vjerunqa
Závislačka 3039 příspěvků 19.02.18 17:00

@Vuninka Ahoj, určitě bych volila mobilní aplikaci.

vjerunqa
Závislačka 3039 příspěvků 19.02.18 17:03
@lalaláček píše:
Já teda chůvičky nepoužívám, ale nebude v hotelu problém taky s tím, že tam těch chůviček bude hodně?

Jsou snad spárované, ne? ;)

ivašot.
Kelišová 6396 příspěvků 19.02.18 17:04
@Vuninka píše:
no tak to me vubec nenapadlo…to mas pravdu

Zažila jsem v jednom lepším dětském hotelu, že právě kvůli rušení měli vlastní hotelový systém chůviček.

lusy.lus
Kecalka 287 příspěvků 19.02.18 17:07

My máme Babymoov, fungovala před dvě patra. Žádné rušení, nic.

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1986 příspěvků 19.02.18 17:14

Máme chůvičku z Ikei, ale už se nevyrábí, tak leda bazarovou. Na táboře nám zvládla 2 kamenný zdi (jedna má tloušťku cca metr a je to fakt šutrák, starej statek, jinak na volným prostrynství nevím jakej má dosah). Na tom táboře fugovala jako jedna z mála naprosto v pohodě a ještě to zvládala babymoov. Aventky tam byly úplně v víškde. Ta Ikeová má 9 frekvencí, není to videochůvička, ale má světýlko co bliká, když přijímá, fajn do hlučnějších míst

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >