Chůvičky - dosah v hotelu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vuninka
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 19.02.18 16:17
chůvičky dosah v hotelu

Prosím maminky o zkušenosti z chuvickami nejlepe ve vetsim hotelu. Mam ted chuvicku od aventu ale ma dosah 300m a jen 50 metru prez zdi…v lete letime na dovolenou a potrebovala bych neco co dosahne prez nekolik zdi…klidne obyc a klidne video chuvicku
Muzete poradit? dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Strecha
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 19.02.18 16:25

My jsme na velke vzdalenosti (klidne 200m pres zdi) pouzivali vysilacky (jdou nastavit jako chuvicka). Mame je uz hodne stare, takze se tento typ uz asi nevyrabi, ale kouknete. Jedina nevyhoda je, ze je to na baterky (takze urcite nabijeci) a neni to tak citlive(plac ale uslysite)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 19.02.18 16:27

Většinou je to na těch chuvičkach napsáno jaký mají dosah, na heurece bude srovnání. Každopádně jsi odvážná :palec: já bych rozhodně nenechala dítě samé v hotelu a šla se bavit někam :roll:

janablizkova
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 19.02.18 16:33

Ježíš jak máš staré dítě? Rozhodně bych nenechala samotné dítě na hotelu a spoléhat se na chůvičku nechci moralizovat jen to nějak nechápu.

Vuninka
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 19.02.18 16:34
@Lucius08 píše:
Většinou je to na těch chuvičkach napsáno jaký mají dosah, na heurece bude srovnání. Každopádně jsi odvážná :palec: já bych rozhodně nenechala dítě samé v hotelu a šla se bavit někam :roll:

ja se nepujdu bavit nekam ale budu dole na recepci kazdopadne jsem se ptala na chuvicky ne na to jak by si to udelala ty, díky

Vuninka
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 19.02.18 16:36
@janablizkova píše:
Ježíš jak máš staré dítě? Rozhodně bych nenechala samotné dítě na hotelu a spoléhat se na chůvičku nechci moralizovat jen to nějak nechápu.

tady je to stale stejny :lol: :nevim: :roll:

Alyss1
Závislačka 2867 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 16:45

Bohuzel casto zavisi na typu zdiv hotelu:(:( vysilacky nebo pres aplikace v telefonu.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 19.02.18 16:52

Já teda chůvičky nepoužívám, ale nebude v hotelu problém taky s tím, že tam těch chůviček bude hodně?

Vuninka
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 19.02.18 16:59
@lalaláček píše:
Já teda chůvičky nepoužívám, ale nebude v hotelu problém taky s tím, že tam těch chůviček bude hodně?

no tak to me vubec nenapadlo…to mas pravdu

Vuninka
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 19.02.18 17:00
@Alyss1 píše:
Bohuzel casto zavisi na typu zdiv hotelu:(:( vysilacky nebo pres aplikace v telefonu.

my mame problem i doma…doma kdyz jdu pred dum tak uz nedosahnou

vjerunqa
Závislačka 3171 příspěvků 19.02.18 17:00

@Vuninka Ahoj, určitě bych volila mobilní aplikaci.

vjerunqa
Závislačka 3171 příspěvků 19.02.18 17:03
@lalaláček píše:
Já teda chůvičky nepoužívám, ale nebude v hotelu problém taky s tím, že tam těch chůviček bude hodně?

Jsou snad spárované, ne? ;)

ivašot.
Kelišová 6721 příspěvků 19.02.18 17:04
@Vuninka píše:
no tak to me vubec nenapadlo…to mas pravdu

Zažila jsem v jednom lepším dětském hotelu, že právě kvůli rušení měli vlastní hotelový systém chůviček.

lusy.lus
Kecalka 290 příspěvků 19.02.18 17:07

My máme Babymoov, fungovala před dvě patra. Žádné rušení, nic.

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 19.02.18 17:14

Máme chůvičku z Ikei, ale už se nevyrábí, tak leda bazarovou. Na táboře nám zvládla 2 kamenný zdi (jedna má tloušťku cca metr a je to fakt šutrák, starej statek, jinak na volným prostrynství nevím jakej má dosah). Na tom táboře fugovala jako jedna z mála naprosto v pohodě a ještě to zvládala babymoov. Aventky tam byly úplně v víškde. Ta Ikeová má 9 frekvencí, není to videochůvička, ale má světýlko co bliká, když přijímá, fajn do hlučnějších míst

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >