Miminko se bije do hlavičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KlaraVl.
Nováček 6 příspěvků 21.02.18 04:41
Miminko se bije do hlavičky

Dobre ráno maminky, prosím Vás o radu. Můj dvouměsíční syn se začal hodně bít do hlavičky. Ve spánku je klidný, toto se děje v době bdělosti. Pěstí si bije do čelíčka a očíček… nekolikrát za sebou, než mu chytnu ruce. :( Dělaly to také Vaše děti? Je nějaký způsob, jak ho to odnaučit? ;) Děkuji za Vaše rady. K.

Reklama

Reakce:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 21.02.18 05:12

@KlaraVl.
Place u toho? Nebo se to deje v tichosti?

KlaraVl.
Nováček 6 příspěvků 21.02.18 05:13
@pedigka píše:
@KlaraVl.
Place u toho? Nebo se to deje v tichosti?

Nepláče. Plakal jednou, když se omylem hodně rýpnul do očíčka. Jinak bití sám sebe probíhá v tichosti. :nevim:

e008
Závislačka 3135 příspěvků 43 inzerátů 21.02.18 06:17

Synovec se taky bil. nejak to preslo samo.

Ollik
Kecalka 225 příspěvků 21.02.18 07:53

Dcera se taky bije. Sem tam do obliceje, ale hlavně do bříška a stehen. Dělá to doteď (7m). Občas se přetáhne i nějakým chrastítkem. Když to zaregistruju, hračku zábavím. Asi je to normální. Jelikož u toho nepláče, nikdy mě to nenapadlo nějak řešit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

60 let skandálů Madonny: Sex s černochem, hořící kříže, onanie a pokrytectví

Slaví sice šedesáté narozeniny, stárnout se ale rozhodně nechystá. Madonna se... číst dále >

Vondráčková promluvila o poměru s Hádkem: Mým bytem prošlo mnoho mužů!

Stojí za rozpadem manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance zpěvaččiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama