Miminko se bije do hlavičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KlaraVl.
Nováček 6 příspěvků 21.02.18 04:41
Miminko se bije do hlavičky

Dobre ráno maminky, prosím Vás o radu. Můj dvouměsíční syn se začal hodně bít do hlavičky. Ve spánku je klidný, toto se děje v době bdělosti. Pěstí si bije do čelíčka a očíček… nekolikrát za sebou, než mu chytnu ruce. :( Dělaly to také Vaše děti? Je nějaký způsob, jak ho to odnaučit? ;) Děkuji za Vaše rady. K.

Reklama

Reakce:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 21.02.18 05:12

@KlaraVl.
Place u toho? Nebo se to deje v tichosti?

KlaraVl.
Nováček 6 příspěvků 21.02.18 05:13
@pedigka píše:
@KlaraVl.
Place u toho? Nebo se to deje v tichosti?

Nepláče. Plakal jednou, když se omylem hodně rýpnul do očíčka. Jinak bití sám sebe probíhá v tichosti. :nevim:

e008
Závislačka 2902 příspěvků 84 inzerátů 21.02.18 06:17

Synovec se taky bil. nejak to preslo samo.

Ollik
Kecalka 225 příspěvků 21.02.18 07:53

Dcera se taky bije. Sem tam do obliceje, ale hlavně do bříška a stehen. Dělá to doteď (7m). Občas se přetáhne i nějakým chrastítkem. Když to zaregistruju, hračku zábavím. Asi je to normální. Jelikož u toho nepláče, nikdy mě to nenapadlo nějak řešit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová pověsila rudé trenky a s nimi na šibenici i češtinu!

Dáda Patrasová (62) sdílela na sociální síti fotku červených trenek neznámého... číst dále >

Zvrácený dopis doubického vraha: „Před vraždou byla statečná,“ vzkázal rodičům

Jejich dceru zabil brutálním způsobem. Škrtil ji několik hodin, do toho její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

Zhubla 90 kilogramů, dalších sedm vážila převislá kůže. Pomohla operace

Celý život byla obézní. Teprve po třicítce shodila polovinu své hmotnosti,... číst dále >

Reklama