Chorvatsko ostrov Ráb

55
29.5.11 18:05

Chorvatsko ostrov Rab

Ahoj, premyslime kam s detma na dovcu a libi se mi ostrov Rab. Ten kdo tam byl, muzete mi napsat jak se vam tam libilo, v ktere lokalite jste byli a jake jsou ceny v restauracich. Kolik asi tak utratime za jidlo na tyden jako 4clena rodina? Myslim kdyz se budeme stravovat po restauracich. Taky by me zajimalo jak dlouho se tam jede a kolik stoji cena trajektem, prip. poplatky cestou? Doporucujete spis hotel nebo apartmany? Moc diky za odpovedi… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29.5.11 18:18

Ostrov Rab poloostrov Lopar, Rajska Plaža. Nádherná písčitá pláž naprosto ideální pro děti.
Ceny restaurací a trajektu bohužel nevím jeli jsme s cestovkou a jeli jsme cca 10h z toho zhruba hodinu jsme čekali na trajekt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
29.5.11 18:23

Byla jsem tam s kamarády v kempu bez dětí. Místo se jmenovalo Lopar. Nevím úplně jak je to tam s hotely, nebylo to moc velké. Je tam písečná pláž a pro děti úplně úžasné moře. Tak kilometr s velmi podobnou hloubkou, tak do půl metru-zhruba. Je tam hřiště na tenis, minigolf, na pláži volejbal. Samozřejmě za poplatek, ale celkem mírný-z mého hlediska.
Po okolí se dají podnikat výlety.
Ve městě Rab jsem byla na výletě, je moc pěkné, malé historické městečko.
Lidi jsou tam milí. Ale to jsou Chorvati k Čechům obecně.
S vodou na pití a umývání jsme problémy neměli. Občas to tak na ostrovech je.
Trajekty jezdily často.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
29.5.11 18:27

Holky diky za odpovedi.

Sany a kolik stal ten trajekt a poplatky cestou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
29.5.11 18:56
Tatiana píše:
Holky diky za odpovedi.Sany a kolik stal ten trajekt a poplatky cestou?

Jeli jsme s cestovkou autobusem a pamatuju si plnou cenu, jenže jsme bydleli v kempu a jelo nás více, takže byla i sleva na mnoství lidí. Cenu za jednotlivé položky si už nepamatuju. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16631
29.5.11 19:46

Ahojky :mavam: :mavam: :mavam: za sebe můžu doporučit - byla jsem tam 2× v Suha Punta, Raj.pláži i na Loparu…

Pomalý sestup do moře, písčité, kamenité i betonové pláže.

V některých místech malé vlny - vhodné i pro děti

Jediné co bych vytkla -na výlety se dostanete špatně … teda jen po ostrově, když nebudete chtít přejíždět trajektem tam i zpět… trajekt myslím naposledy vyšel kolem 600Kč :think: a většinou jsme na něj hodně dlouho čekali…-) dlouhé fronty aut…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16631
29.5.11 19:48

Jo - RAB jako město je pěkný - celé město je složené ze tří ulic které jsou vodorovné… hodně obchůdků, krámků, umělců večer… pěkná promenáda a hromada lodiček na prohlídku :palec:
Ceny v restauracích se nám zdály vždycky docela vysoké, takže jsme jíst nechodili…
Jen na zmrzku :palec: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2813
7.6.11 12:57

Ahoj

Též vyrážíme na Rab - Lopar (Veli Mel). A mám dotaz, jestli nědo nevíte stránku kde bych našla odjezdy trajektu z Jablanac (nevím přesně jak se to píše…)na Rab.
Hledala jsem všude možne, a když jsem na něco padla, tak to byl rozpis jak to jezdí z ostrova Krk, ale z důly ne… :think:

A nemáte někdo zkušenost s Veli Mel?

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
7.6.11 13:54

Ahoj, tohle jsem nasla. Jsou tam i ceny :-)

http://www.chorvatsko.atour.sk/…rajektov.htm

O hotelu Veli Mel nebo Lopar taky premyslime, s jakou jedete cestovkou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2813
7.6.11 16:09

Díky za odkaz, večer na něj juknu.

My jedeme s Vítkovicema. Měli levnější cenu, ale vše stejné jako jiné cestovky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
radeklucka1
21.8.11 15:50

16 kuna od 12 let vise. jinak 6 kuna za deti. auto 92 kuna. - jedna cesta. na dalnicich dve znamky 30 eur - kupovali jsme na hranicich s Rakouskem. Chorvatsko prujezdy - 42 kuna prvni mito a 53 kuna druhe mito. vzdy v jednom smeru

• Nahlásit
  • Citovat
9
29.5.13 12:56

Ahoj, měla bych dotaz, za necelých čtrnáct dní jedeme s rodinou na Rab, jedeme vlastní dopravou, nejel jste tam někdo náhodou poslední rok? Jde mi hlavně o trajekt, jak dlouho jste čekali? Neznáte náhodou aktuální ceník? našla jsem pouze ceny do 31.5.2013.Lze platit trajekt i eury, nebo chtějí kuny? Předem děkuji za odpovědi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9202
13.8.14 15:50

Ahojky, oživuji téma, koncem srpna jedem na ostrov Rab komplex San Marino do hotelu Sahara, chtěla bych se optat, zda tam někdo byl a jaké máte Zkušennosti a postřehy? Děkuji Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.14 17:05

@lucypaja ahojky, já teda nebyla v hotelu Sahara, ale jen v apartmánu a celkový dojem ostrova Rab, 100%!! už tam jedeme po 5-té :mrgreen: :mrgreen: jen pláž myslím, že Lopar - mraky lidí jak v Bibione, docela to tam foukalo, tak jsme utekly…doporučuju malé zátoky (záleží, jestli a jak malé děti máte s sebou). Zátok je tam neskutečně hodně a jsou úplně azurový…hezkou dovču! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9202
13.8.14 17:10

Ladybird146-ahojky moc děkuji za reakci, zatím máme jedno čerstvě 6 leté dítě, hodně velkou hračičku, bude prvně u moře a vcelku má respek z vody, neumí plavat a bojí se, tak uvidíme cob ude říkat na vlny a pak určo napíšu, je fajn, že jste tam spokojení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama