Sama k moři s 2letým prckem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teufi
Kecalka 110 příspěvků 29.05.11 12:42
Sama k moři s 2letym prckem?

Ahoj maminky,potřebuji vaše názory!Malej má hrozny atopicky egzém a tak chceme jet k moři.Bohužel ale táta nedostane natak dlouho dovolenou a nikdo jiny jet snama taky nemuže.Myslíte žeto je dobry nápad jet s dítětem sama?malej je teda dobrej divočák.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 29.05.11 12:49

Ja byla u more s malou sama uz dvakrat,taky je to divozenka,ale da se to.Jednou v necelych dvou let a pak ve dvou a pul letech.

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 29.05.11 12:50

Ja myslim, ze to neni problem, zalezi na Tvoji chuti a odvaze :lol: Ja byla sama s 5ti letym, spis jde o to, ze neni nikdo jiny na zabaveni… takze o odpocinku pro Tebe to moc nebude, nejaky dlouhy koukani z plaze na horizont more asi nehrozi :lol:
Ja byla rada i s tim 5ti letym, ze se k nam po prvnich par dnech pridala jina rodinka se stejne starym klukem, a ja si mohla aspon to kafe v klidu vypit, protoze kluci se spolu zabavili.

ebambino
Závislačka 3751 příspěvků 29.05.11 12:52

Pokud náš tatínek nedostane dovolenou což v tuhle chvíli ještě nevíme, tak pojedu s malou k moři sama, v době cesty jí bude rok, je to divoška ale nebojím se toho :mrgreen:

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 29.05.11 12:58

Taky to chce trochu zvysenou opatrnost pak sama na sebe - stalo se moji kolegyni, ze byla kdysi sama s malym ditkem nekde a nedavala pozor a porazilo ji na silnici takovy to vozitko, co na nem 2 lidi sedi a slapou (jak je to v kazdym prazdninovym letovisku na pujceni) - takze mela neco s nohou i se zapestim na ruce …musela k doktorovi do jineho mesta atd - to je pak hodne neprijemny fungovat, nemluvim o tom, ze to muze skoncit i hur (nemocnice atd). Asi je dobry jet radeji organizovane tam, kde funguje ten delegat. Uplne sama solo s malym ditetem bych se mozna bala, prave z takovych duvodu :think:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 29.05.11 13:08

Taky dodam jak uz psala nakukovatelka,ze o „dovolene“ nemuze byt rec,absolutne si neodpocines a hlavne musis davat vice bacha nez doma,protoze je to nove prostredi a nove nastrahy.
Ja se za celou dovolenou nevykoupala,nezaplavala si,vklidu se nenajedla,ale bylo to fajn. :wink:
Co tady treba najit nejakou maminku,ktera by take jela sama,protoze je sama nebo tatka nemuze.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 29.05.11 13:19

taky jezdim sama…bez problemu a ja si to teda uzila jako bezva dovolenou…jedina nevyhoda je ze vecer kdyz dite spi nemas s kym popijet vino :mrgreen: :mrgreen:

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 29.05.11 13:23
mikitaa píše:
taky jezdim sama…bez problemu a ja si to teda uzila jako bezva dovolenou…jedina nevyhoda je ze vecer kdyz dite spi nemas s kym popijet vino :mrgreen: :mrgreen:

Tak to je jediny, co jsem nevynechala - lemtala jsem to sama vecer na balkone :mrgreen:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 29.05.11 13:25
nakukovatelka píše:
mikitaa píše:
taky jezdim sama…bez problemu a ja si to teda uzila jako bezva dovolenou…jedina nevyhoda je ze vecer kdyz dite spi nemas s kym popijet vino :mrgreen: :mrgreen:
Tak to je jediny, co jsem nevynechala - lemtala jsem to sama vecer na balkone :mrgreen:

ha ha tak to ja primo v lobby baru a mala mi tam behala..
JInak nerikam,ze bych si to neuzila,ono malou jsem posadila do stinu a hrala si treba dve hodky sama na pisku,ale jde o to,ze kdyz jsem chtela jit treba na zachod,tak jsem ji musela brat sebou,protoze bych mela strach ji tam nechat samotnou,nebo jsem proste nesla plavat,protoze by urcite chtela jit se mnou a to proste neslo.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 29.05.11 13:30

jasne ze sem lemtala taky sama :mrgreen: …ale byl to jedinej okamzik kdy mi tam chybel nekdo dalsi…ve dvou se chlasta lip :mrgreen: :mrgreen:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 29.05.11 13:31
mikitaa píše:
jasne ze sem lemtala taky sama :mrgreen: …ale byl to jedinej okamzik kdy mi tam chybel nekdo dalsi…ve dvou se chlasta lip :mrgreen: :mrgreen:

Presne tak :wink:

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 29.05.11 13:36
Taminka píše:
mikitaa píše:
jasne ze sem lemtala taky sama :mrgreen: …ale byl to jedinej okamzik kdy mi tam chybel nekdo dalsi…ve dvou se chlasta lip :mrgreen: :mrgreen:

:lol: no jasne, ale ani jako osamely alkoholik jsem se necitila spatne :lol:

Jeste me napadlo, ze mozna ve vetsich lepsich hotelech by mohlo fungovat hlidani deti, takze pokud by to maminka riskla - nejaky hezky detsky koutek, ditko nez se rozkouka tak je hodina pryc a maminka si aspon na chvili zaplave a polezi na lehatku.
Ja bych do takoveho hlidani asi sla, kdyby tam uz deti byly, hlidacky byly sympaticky :think:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 29.05.11 13:38
nakukovatelka píše:
Taminka píše:
mikitaa píše:

jojo ten tyden se da prezit i jako osamely alkoholik :mrgreen: :mrgreen:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 29.05.11 13:41
nakukovatelka píše:
Taminka píše:
mikitaa píše:

Jeste me napadlo, ze mozna ve vetsich lepsich hotelech by mohlo fungovat hlidani deti, takze pokud by to maminka riskla - nejaky hezky detsky koutek, ditko nez se rozkouka tak je hodina pryc a maminka si aspon na chvili zaplave a polezi na lehatku.
Ja bych do takoveho hlidani asi sla, kdyby tam uz deti byly, hlidacky byly sympaticky :think:

MY ted byli v Egypte a tam detsky koutek s hlidanim byl,ale jak znam malou,tak by tam nechtela byt sama.Ja s ni jezdim casto do Rakouska do kinder hotelu a ona tam nechce byt :-( Skoda,protoze od toho to tam je,aby si rodic odpocinul a decko je hlidane,ale ona neeee,hruza,des,sama beze me tam byt nechce.

bambula
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 29.05.11 13:45

Já jedu se dvěma dětma v září až bude Tonda přece jen starší a s kamarádkou, která má holčičku 14 měsíců :-)taky to bude asi docela sranda. A dost se těším. Budeme se střídat v řízení a děti jsou zvyklé (Tonda sice poprvé) na docela dlouhé přesuny a my taky :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama