Chorvatsko - Pakostane - Polynéské chatky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

astoret
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 08.08.18 09:49
chorvatsko - pakostane - polyneske chatky

Ahoj,

byl tam někdo, oukala jsme zběžně na net a vypadá to docela hezky, máme malou dcerku - 2 a půl a špatně se s ní cestuje, chtěli jsme neco co není tak daleko, uvažovali jsme řecko nebo jsme ted našli tohle, maji tam i vyžití pro takto malé děti? animační programy asi budou pro starší, že? ale jestli máte s nima zkušenost, taky si ráda přečtu, třeba pojedem až za rok sem..

díky za případné info

Reakce:

ahhotep
Kecalka 333 příspěvků 08.08.18 09:55

byla jsme tam jako bezdětná a šlo to, ale s dítětem bych nejela, je to prostě jen chatrč s postelí a malou skříní, nic víc, koupelna a wc společné, takový jakoby jiný kemp no, dětské hřiště mi přislo hnusné, to najdeš i na fotkách, mně se nelíbilo, animační program nevím, pláž ok, kamenitíá, ale byla tam i zátoka s písčnou pláží, hodně lidí, jídlo dobrý, sportovní vyžití ok, ale s deckem..dle mého, najdete lepší místa

astoret
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 08.08.18 10:00

@ahhotep díky, já jen zběžně koukla na booking, doporučovala mi to známá, já myslela, že součástí tech chatek je i sociální zařízení, byli jsme takto v Thajsku, kde jsme byli v podobných chatkách, ale byly teda komplet vybavené i s wc a koupelnou, tohle je tedy spíš kempové..kouknu pořádně na fotky, díky za reakci, co okolí?

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 08.08.18 10:06

@astoret S tak malým dítětem bych volila radějí apartmán. My byly v Chorvatsku uplně na severu v Crikvenica a byly jsme spokojeni, akorád plno lidí, byly jsme totiž tedka v sezonu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >