Chorvatsko - Pakostane - Polynéské chatky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
astoret
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 08.08.18 09:49
chorvatsko - pakostane - polyneske chatky

Ahoj,

byl tam někdo, oukala jsme zběžně na net a vypadá to docela hezky, máme malou dcerku - 2 a půl a špatně se s ní cestuje, chtěli jsme neco co není tak daleko, uvažovali jsme řecko nebo jsme ted našli tohle, maji tam i vyžití pro takto malé děti? animační programy asi budou pro starší, že? ale jestli máte s nima zkušenost, taky si ráda přečtu, třeba pojedem až za rok sem..

díky za případné info

Reakce:
ahhotep
Kecalka 356 příspěvků 08.08.18 09:55

byla jsme tam jako bezdětná a šlo to, ale s dítětem bych nejela, je to prostě jen chatrč s postelí a malou skříní, nic víc, koupelna a wc společné, takový jakoby jiný kemp no, dětské hřiště mi přislo hnusné, to najdeš i na fotkách, mně se nelíbilo, animační program nevím, pláž ok, kamenitíá, ale byla tam i zátoka s písčnou pláží, hodně lidí, jídlo dobrý, sportovní vyžití ok, ale s deckem..dle mého, najdete lepší místa

astoret
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 08.08.18 10:00

@ahhotep díky, já jen zběžně koukla na booking, doporučovala mi to známá, já myslela, že součástí tech chatek je i sociální zařízení, byli jsme takto v Thajsku, kde jsme byli v podobných chatkách, ale byly teda komplet vybavené i s wc a koupelnou, tohle je tedy spíš kempové..kouknu pořádně na fotky, díky za reakci, co okolí?

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 08.08.18 10:06

@astoret S tak malým dítětem bych volila radějí apartmán. My byly v Chorvatsku uplně na severu v Crikvenica a byly jsme spokojeni, akorád plno lidí, byly jsme totiž tedka v sezonu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >