Reklama

Chorvatsko - Pakostane - Polynéské chatky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineastoret
Ukecaná baba ;) 1003 příspěvků 08.08.18 09:49
chorvatsko - pakostane - polyneske chatky

Ahoj,

byl tam někdo, oukala jsme zběžně na net a vypadá to docela hezky, máme malou dcerku - 2 a půl a špatně se s ní cestuje, chtěli jsme neco co není tak daleko, uvažovali jsme řecko nebo jsme ted našli tohle, maji tam i vyžití pro takto malé děti? animační programy asi budou pro starší, že? ale jestli máte s nima zkušenost, taky si ráda přečtu, třeba pojedem až za rok sem..

díky za případné info

Reklama

Reakce:

ahhotep
Kecalka 333 příspěvků 08.08.18 09:55

byla jsme tam jako bezdětná a šlo to, ale s dítětem bych nejela, je to prostě jen chatrč s postelí a malou skříní, nic víc, koupelna a wc společné, takový jakoby jiný kemp no, dětské hřiště mi přislo hnusné, to najdeš i na fotkách, mně se nelíbilo, animační program nevím, pláž ok, kamenitíá, ale byla tam i zátoka s písčnou pláží, hodně lidí, jídlo dobrý, sportovní vyžití ok, ale s deckem..dle mého, najdete lepší místa

Uživatel je onlineastoret
Ukecaná baba ;) 1003 příspěvků 08.08.18 10:00

@ahhotep díky, já jen zběžně koukla na booking, doporučovala mi to známá, já myslela, že součástí tech chatek je i sociální zařízení, byli jsme takto v Thajsku, kde jsme byli v podobných chatkách, ale byly teda komplet vybavené i s wc a koupelnou, tohle je tedy spíš kempové..kouknu pořádně na fotky, díky za reakci, co okolí?

LLenule111
Závislačka 3238 příspěvků 08.08.18 10:06

@astoret S tak malým dítětem bych volila radějí apartmán. My byly v Chorvatsku uplně na severu v Crikvenica a byly jsme spokojeni, akorád plno lidí, byly jsme totiž tedka v sezonu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama