Chorvatsko teď??

Anonymní
7.8.20 06:45

Chorvatsko teď??

Ahoj, byl jste někdo teď v Chorvatsku? Zajímalo by mě, zda jsou či nejsou fronty na hranicích? A zda je méně turistů?

Děkuji :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
252
7.8.20 06:50

Ahoj, my byli. Byli jsme v Brele, začátek Makarské riviery, cestou tam jsme čekali na hranicich 45 minut, cestou zpet vubec. Ale jde hlavne o den a čas, kdy pojedete. Kamarádi se vraceli o den dříve, vyjeli az ráno v 9 a na hranicich byli 2 hodiny. Jinak co se týká lidí na tomto místě, bylo jich tam dost, srovnatelně s každým rokem. Posílám fotku hlavní pláže v Brele v 18:00. Jinak nikdo 2 metry okolo rucniku neresi :lol:… celkove tam nikdo nic neresi…Jela bych klidne znovu. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23986
7.8.20 06:52

Slovinsko už nám zase zavedlo karantenu nebo test, můžeme zase jen tranzit, tak pozor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22245
7.8.20 07:30

Taky mě to zajímá…přes jaké HP jste kdo teď naposledy jel? A čekačky?

My jedem až 27.8. sebou si povezem vyplněné ty prechodové formuláře pro HRV raději..

Ale protože vezem 2 malé děti, jde mi taky o čekačky..covidu se nebojíme :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1638
7.8.20 08:27

@vokishka
My jsme jeli v době, kdy jsme byli pro Slovince rizikoví a na hranicích nikdo nic nekontroloval, nečekali jsme vůbec, zastavili nás asi na 1s a hned poslali pryč, ani pasy vidět nechtěli. Nejhorší to bylo na hranicích s Chorvatskem, tam jsme čekali hodinu (kolem 6h ráno). Zpátky jsme jeli cca v 15h a opět cekacka na hodinu, nicméně v opačném směru byla 10km dlouhá kolona stojících aut…tam to bylo podle mě na půl dne. Byli tam lidi s dětmi, co šli pěšky dopředu, už to zřejmě nemohli vydržet… tragédie prostě. Určitě bych jela na noc nebo v nějaký netypický den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
7.8.20 08:36

Vyjizdeli jsme o půlnoci a na hranicich do čr před nami opravdu ani auto :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1477
7.8.20 08:42
@Anonymní píše:
Ahoj, byl jste někdo teď v Chorvatsku? Zajímalo by mě, zda jsou či nejsou fronty na hranicích? A zda je méně turistů?Děkuji :mavam:

Pokud nepojedeme v pátek, sobotu nebo pondělí, myslím že fronty na hranicích nebudou. My tam byly od úterý do středy a kolony žádné. Vyjížděli jsme ve 2 v noci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.8.20 08:44

My odjjížděli 15/7 tam a cesta úplně volná, nikde fronta ani kolona. Zpět jsme jeli 28/7 a to už cesta zpět „ještě šla“, ale cesta do Chorvatska vypadala dost hrozně, na všech hranicích fronty (dost dlouhé, jako normálně jiné roky) a cestou i pár kolon u nějakých rozkopávek (taky hezkých pár km). Co se týče lidí, tak kolem toho 15/7 to bylo opravdu prázdnější. Ale od 20/7 už normálně srovnatelné jako každý rok. Myslím, že když pojedete teď, tak už určitě nečekejte míň národa :? ani po cestě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat