Chování ve vztahu

29
31.7.21 15:35

chovani ve vztahu

Zdravim, tato otazka je smerovana spise pro zeny, ale asi vic pro mladsi, protoze starsi to berou zas jinak, a maji jiny pohled na to, Zajimalo by me zda kdyz se poznate s klukem, milujete ho, jste s nim ve vztahu, tak co mate radsi, volnost, zadne omezeni, nic vam nezakazuje(pokud to neni napr ze ma jit se sefem na sklenicku vecer a takove.. ) ale zase ma ten kluk svuj nazor, je pozitivni, a necha vam svobodu.. a nebo je lepsi druha varianta a to je ze kluk bouchne do stolu, zepta se kde jste byla, zakaze vam pulku veci, hada se s vama kvuli vsemu…??? Ja jsem takovy typ kluka ze at si chodi pritelkyne kam chce, ale jestli neco zjistim tak je konec, bez odpusteni, verim ji, takze ji neomezuju v nicem, a da se rict ze mi nic nevadi, nedela nic co by mi vadilo, to ze zajde za svoji kamoskou a kamosem ktery se znaji od mala na pivko pokecat mi napriklad nevadi, nevidim duvod proc by nemohla, nazory mam svoje, neodkyvu na vse ano, umim rikat ne. ale aby ses zas necitila vedle me jako ze mi proste nic nevadi atd… asi nekdo chape jak to myslim… diky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10948
31.7.21 15:39

Tak zakazat mi někam jít by mohl chlap zkusit jednou a udělala bych mu pá pá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12042
31.7.21 15:52

@Michal558 Tak asi jsi jí řekl to, co jsi napsal sem. Volnost ve vztahu je důležitá, takže je v pořádku, když půjde s kamarádkou, kamarádem na pivo ne? Zkus si to otočit, byl by si se ženou, která by ti rozkazovala, zakazovala a prostě tě omezovala? Asi ne vidˇ? Dospělý člověk snad nepotřebuje, aby mu někdo určoval, kdy, kam a s kým může jít :nevim: Tak občas naoko malinko zažárli, aby věděla že jí máš rád, a není ti všechno fuk :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
31.7.21 16:00

Každá žena má svůj typ. Osobně bych si vedle sebe představila raději ten první typ chlapa. Aby mi, jak sám píšeš věřil a neomezoval mě. Na druhou stranu, pokud by se mu něco nelíbilo, měl by mi to umět říct a měl by si za tím stát. Určitě bych se s ním kvůli každé „hlouposti” hádat nechtěla. Ale vyříkat si názory na situaci a respektovat je, by dle mě bylo na místě. Když je ten kluk totiž moc hodný a je mu všechno jedno, holku to časem omrzí. Ale mít vedle sebe striktního chlapa, kde holka nemůže říct svůj názor taky není dobrá varianta :kytka:

Příspěvek upraven 31.07.21 v 16:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
390
31.7.21 16:01

Určitě volnost, není nic horšího než žarlivej chlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
606
31.7.21 16:01

Občas jí malinko zahraj, že žárlíš.,,Teda, ty seš dneska fakt kost. Doufám, že po tobě kamarád neskočí." Zasměje se a bude spokojená. :lol: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
782
31.7.21 16:08
@Michal558 píše:
Zdravim, tato otazka je smerovana spise pro zeny, ale asi vic pro mladsi, protoze starsi to berou zas jinak, a maji jiny pohled na to, Zajimalo by me zda kdyz se poznate s klukem, milujete ho, jste s nim ve vztahu, tak co mate radsi, volnost, zadne omezeni, nic vam nezakazuje(pokud to neni napr ze ma jit se sefem na sklenicku vecer a takove.. ) ale zase ma ten kluk svuj nazor, je pozitivni, a necha vam svobodu.. a nebo je lepsi druha varianta a to je ze kluk bouchne do stolu, zepta se kde jste byla, zakaze vam pulku veci, hada se s vama kvuli vsemu…??? Ja jsem takovy typ kluka ze at si chodi pritelkyne kam chce, ale jestli neco zjistim tak je konec, bez odpusteni, verim ji, takze ji neomezuju v nicem, a da se rict ze mi nic nevadi, nedela nic co by mi vadilo, to ze zajde za svoji kamoskou a kamosem ktery se znaji od mala na pivko pokecat mi napriklad nevadi, nevidim duvod proc by nemohla, nazory mam svoje, neodkyvu na vse ano, umim rikat ne. ale aby ses zas necitila vedle me jako ze mi proste nic nevadi atd… asi nekdo chape jak to myslim… diky.

Druhá varianta určitě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3795
31.7.21 16:18

Druhá varianta fakt ne. Ani jednou za deset let vztahu mi manžel nic nezakázal ani nežárlil, ani já mu nic nezakazuju a nežárlím. Jestli jeden z nás bude chtít mít něco s někým jiným, tak to udělá, i kdyby se ten druhej uzakazoval a užárlil. Nepodvádíme se (aspoň já jeho ne, za něj mluvit nemůžu, ale věřím že taky ne :mrgreen: ), neni to jako že bychom měli volnej vztah, jen oba žárlivost pokládáme za zbytečnou ztrátu času a energie a zákazy ve vztahu za nepřijatelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
31.7.21 16:32

Měla jsem ex, který mi nedovolil jít ven pomale ani s kamarádkou.. jo, byla jsem hloupá. :lol:
Nyní máme s partnerem taky podobný vztah jako ty - neomezujeme se, věříme si a nemáme důvod k pochybnostem. Já chodím ven s kamarádkama, on má zase své přátele a podnikají své věci. Ale většinou jezdíme a podnikáme akce a návštěvy společně. ;)
Samozřejmě, kdyby se cokoli u mě nebo u něj provalilo, tak bychom to okamžitě ukončili a akorát se dohodli, co dál..
Občas se ale taky trochu na tohle téma (takové to na oko žárlení) pošťuchujeme, avšak bereme to sportovně a akorát se to tomu spolu zasmějeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12793
31.7.21 16:33

A to predpokladas, te starsi nebo mladsi to budou videt jinak? To by me docela zajimalo. Ja uz se asi pocitam mezi starsi :mrgreen: ale ze by chlap bouchal do stolu a neco mi zakazoval, to by mohl zkusit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Mas to odezdi ke zdi, jo chapu, nemusi ten chlap byt uplne mouchy sezerte me, ale neni jen to a tyran. Klido at ma svuj nazor na milion veci, at se s nim da diskutovat, vzdyt je tolik temat…zrovna jestli muzu jit s kamaradkou na kafe to byt nemusi :mrgreen: (pominu organizacni stranku, kdyz pak ma clovek deti tak se musi domlouvat, kdo kdy bude/nebude doma ;))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
31.7.21 22:23

Určitě projevuj zájem, ale nezakazuj. Zas vše odkývat a na nic se neptat je taky na prd, chce to nějaký balanc. Aby viděla, že se o ní zajímáš, záleží Ti na ní, ale nesvazuješ jí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat